-13%
بسته ویژه تاخیری آقایان

بسته ویژه تاخیری آقایان

747,000 ریال 863,000 ریال
مالیات 747,000 ریال
  • تولید کنندگان بسته ویژه
  • کد محصول: بسته ویژه
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

براي افرادي که دچار زود انزالي هستند و شريک جنسيشان دير به ارگاسم مي رسد بسته تأخيري ويژه آقايان را فراهم کرده ايم. اين بسته تأخيري شامل کاندوم تأخيري 45 دقيقه اي کاپوت، اسپري تأخيري ايموشن و ژل آبي تأخيري ايموشن مي باشد.بسياري از زوج ها به...

براي افرادي که دچار زود انزالي هستند و شريک جنسيشان دير به ارگاسم مي رسد بسته تأخيري ويژه آقايان را فراهم کرده ايم. اين بسته تأخيري شامل کاندوم تأخيري 45 دقيقه اي کاپوت، اسپري تأخيري ايموشن و ژل آبي تأخيري ايموشن مي باشد.

بسياري از زوج ها به رابطه جنسي طولاني مدت علاقه دارند. استفاده ازکاندوم تأخيري بهترين راهکار براي تجربه رابطه جنسي طولاني مدت به خصوص براي افرادي است که مشکل زود انزالي دارند. به همين منظور ما براي افرادي که تمايل به افزايش مدت زمان رابطه جنسي دارند، کاندوم 45 دقيقه اي نازک و تأخيري را در اين بسته قرار داده ايم. اين کاندوم از طريق ايجاد تأخير در انزال آقايان امکان تجربه يک رابطه طولاني مدت را به شما مي دهد. براي روان شدن حرکات رفت و برگشتي آلت در حين رابطه جنسي در طراحي اين کاندوم از لوبريکانت استفاده شده است.

در کنار کاندوم تأخيري، يک اسپري تأخيري با رايحه Versace در اين بسته قرار داده ايم. اسپري تأخيري نيز يکي از محصولات مناسب براي ايجاد تأخير در انزال آقايان است. رايحه مطبوع اين اسپري احساس مطلوبي را در حين برقراري رابطه جنسي به شما مي دهد. عملکرد سريع، يک از ويژگي هاي مهم اين اسپري است. فقط کافي است 5 دقيقه قبل از نزديکي آن را روي آلت تناسلي خود اسپري کنيد و پس از 5 دقيقه اثرات آن ايجاد خواهد شد. توجه کنيد که روي قسمت هايي از بدن که زخم هستند اسپري نکنيد!

با قرار گرفتن يک ژل تأخيري ايموشن در کنار اسپري تأخيري ايموشن و کاندوم تأخيري کاپوت، بسته تأخيري ما تکميل شده است. ژل آبي تأخيري ايموشن يکي از بهترين راهکارها براي درمان موقتي زود انزالي است. براي مصرف ژل تأخيري، بايد 30 دقيقه قبل از نزديکي جنسي مقداري از آن را روي آلت زده و ماساژ دهيد. پس از 30 دقيقه آلت خود را با آب تنها شستشو داده و مقاربت را شروع کنيد. 

اين بسته تأخيري از طريق افزايش مدت زمان رابطه جنسي، باعث مي شود از مقاربت خود بيشتر لذت ببريد. 

ژل آمیزشی
خاصیت آنتی باکتریال ندارد
خاصیت بزرگ کنندگی ندارد
خاصیت گرم کنندگی ندارد
رایحه مطبوع
مواد تاخیری دارد
نوع ژل آمیزشی تاخیری
کشور تولیدکننده ایران
کاندوم
بنزوکائین دارد
جنس لاتکس
رایحه رایحه‌ی مطبوع میوه با القای حس خنکی برای لیبیدو بیشتر
ضخامت نازک و مقاوم
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی ندارد
نوع کاندوم تاخیری

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب