-14%
بسته ترکیبی تاخیری و تنگ کننده

بسته ترکیبی تاخیری و تنگ کننده

716,000 ریال 835,000 ریال
مالیات 716,000 ریال
  • تولید کنندگان بسته ویژه
  • کد محصول: بسته ویژه
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

در بسته ترکيبي تأخيري و تنگ کننده، هم به فکر آقايان بوده ايم و هم براي افزايش لذت جنسي بانوان پيشنهادهاي ويژه اي داريم. کاندوم تنگ کننده و گرم کننده ناچ تلفيقي از 5 کاندوم براي افزايش لذت جنسي است. براي بانواني که تمايل دارند مدت زمان ...

در بسته ترکيبي تأخيري و تنگ کننده، هم به فکر آقايان بوده ايم و هم براي افزايش لذت جنسي بانوان پيشنهادهاي ويژه اي داريم. 

کاندوم تنگ کننده و گرم کننده ناچ تلفيقي از 5 کاندوم براي افزايش لذت جنسي است. براي بانواني که تمايل دارند مدت زمان رابط جنسي را افزايش دهند تا به ارگاسم برسند، همچنين براي بانواني که دچار گشادي واژن هستند و براي افراد سرد مزاجي که تمايل دارند با ايجاد حس گرما هنگام برقراري رابطه جنسي بيشتر لذت ببرند، ما کاندوم تنگ کننده و گرم کننده ناچ را در اين بسته ترکيبي قرار داده ايم. اين کاندوم داراي ماده تأخيري براي افزايش مدت زمان رابطه جنسي است. با افزايش مدت زمان رابطه جنسي، تعداد دفعات ارگاسم بانوان بيشتر خواهد شد. همچنين وجود خارها و شيارهاي روي کاندوم باعث تحريک نقاط حساس واژن شده و لذت را براي بانوان چند برابر مي کند. اگر شرکاي جنسي از گشادي واژن ناراحت هستند با استفاده از اين کاندوم تنگ کننده مي توانند مشکل خود را به طور موقت برطرف نمايند. علاوه بر ويژگي هاي ذکر شده اين کاندوم گرم کننده نيز مي باشد و با ايجاد حس گرما لذت رابطه را براي شرکاي جنسي افزايش مي دهد.

براي بانواني که بعد از زايمان طبيعي دچار شل شدن عضلات واژن يا گشادي واژن شده اند و از رابطه جنسي خود کمتر لذت مي برند، ژل قرمز ايموشن را در اين بسته قرار داده ايم. اين ژل حاوي عصاره انار مي باشد که با ايجاد خاصيت چسبان باعث انقباض و سفت شدن عضلات واژن مي شود و لذت جنسي را افزايش مي دهد. به طوري که 20 دقيقه قبل از نزديکي دهانه واژن را به مقداري از ژل آغشته کرده و ماساژ دهيد، پس از آن مي توان نزديکي نمود. 

براي آقاياني که دچار زود انزالي هستند و همسرشان دير به ارگاسم مي رسد، اسپري تأخيري با رايحه Kenzoj را در اين بسته قرار داده ايم. اين اسپري با تأخير در انزال آقايان، مدت زمان رابطه جنسي را افزايش داده و باعث لذت بيشتر شرکاي جنسي مي شود. براي استفاده از اسپري، آقايان 5 دقيقه قبل از شروع رابطه جنسي، آن را روي آلت تناسلي خود اسپري کنند. پس از 5 دقيقه اثرات آن ايجاد خواهد شد. هرگز روي قسمت هايي از بدن که زخم هستند اسپري نکنيد.

ژل آمیزشی
خاصیت آنتی باکتریال ندارد
خاصیت تنگ کنندگی واژن دارد
رایحه انار
مناسب برای بانوان
نوع ژل آمیزشی تنگ کننده
کشور تولیدکننده ایران
کاندوم
افزایش سایز آلت تناسلی ندارد
ایجاد حس گرما دارد
رایحه میوه ای
ضخامت معمولی
محتوی کاندوم رنگی دارد
نوع کاندوم خاردار و شیار دار
کشور تولیدکننده ایران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب