-18%
خرید بسته اسپری تاخیری و حجم دهنده ویژه آقایان

خرید بسته اسپری تاخیری و حجم دهنده ویژه آقایان

777,000 ریال 948,000 ریال
مالیات 777,000 ریال
 • تولید کنندگان بسته ویژه
 • کد محصول: بسته ویژه آقایان
 • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر

توضیحات کوتاه

خرید اسپری تاخیری روشی برای مقابله با زود انزالی است! زود انزالی یا انزال زو...

خرید اسپری تاخیری روشی برای مقابله با زود انزالی است! زود انزالی یا انزال زودرس، یک تجربه آزاردهنده و مضطرب کننده برای مردان است که می تواند رابطه آنها با همسر یا شریک جنسیشان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

به همین دلیل، خرید اسپری تاخیری، که اکثر ما آن را به عنوان اسپری لیدوکائین می شناسیم، معمولا به منظور مقابله با مشکل زود انزالی و رفع احساسات منفی مرتبط با آن انجام می گیرد. 

زود انزالی یک مشکل نادر در مردان نیست، در واقع، یک سوم آقایان در برهه هایی از زندگی، انزال زودرس را تجربه می کنند و به همین دلیل، این مشکل را می توان یکی از شایع ترین اختلالات جنسی دانست. اما زود انزالی واقعا چیست؟

انزال زودرس یا PE عدم کنترل کافی بر روی خروج منی یا ارضا شدن است. اگر به اختلال انزال زودرس مبتلا باشید، احتمالا تنها چند ثانیه پس از دخول یا حتی در حین عشق بازی پیش از آن، ارضا می شوید.

به هر حال، با اینکه تجربه گاه و بی گاه انزال زودرس کاملا شایع بوده و تقریبا همه مردان به دلایل مختلف با آن مواجه می شوند، اما اگر این مشکل تداوم پیدا کند، می تواند تبعات مهمی را در زندگی جنسی و عاطفی فرد به همراه داشته باشد.

به همین خاطر است که افراد از انواع و اقسام راه حل ها برای کمک به رفع این مشکل استفاده می کنند، اما خرید اسپری تاخیری در این زمینه، یک روش به شدت موفقیت آمیز است. اسپری تاخیری، با کم کردن حساسیت سر آلت تناسلی به فرد کمک می کند تا پیش از ارضا شدن، مدت زمان بیشتری به رابطه جنسی ادامه داده و با زود انزالی مقابله کند. 


در ادامه این مقاله، توضیح خواهیم داد که چرا زود انزالی اتفاق می افتد، چه راه هایی برای رفع آن وجود دارد و چطور با خرید اسپری تاخیری لیدوکائین و نمونه های مشابه، می توان کیفیت رابطه جنسی را بالا برد؟ 
انزال زودرس به چه دلیل اتفاق می افتد؟


قبل از وارد شدن به بحث ، دلیل اتفاق افتادن انزال زودرس و خرید اسپری تاخیری لیدوکائین برای رفع آن، ابتدا باید مشخص کنیم که این عارضه چیست و به چه حالتی انزال زودرس گفته می شود؟ 

زمانی گفته می شود که یک فرد دارای انزال زودرس است که پس از میزان تحریک بسیار کمی، ارضا شود. همچنین در صورتی که فرد به محض دخول یا قبل از تصمیم گیری برای انزال، ارضا شود نیز مبتلا به این اختلال دانسته می شود.

به طور میانگین، در حدود ۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد تا یک مرد در طول رابطه جنسی به حالت ارگاسم برسد. با این حال، هیچ زمان دقیقی را نمی توان برای تشخیص زود انزالی تعیین کرد. به همین دلیل، اختلال انزال زودرس را معمولا بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می کنند:

 • فرد به سختی می تواند بدون ارضا شدن، رابطه جنسی داشته باشد. 
 • فرد بلافاصله پس از دخول به ارگاسم می رسد. 
 • فرد نسبت به عملکرد جنسی خود احساس ناامیدی یا اضطراب دارد. 

در تشخیص زود انزالی در مردان، یک مولفه تکرار هم باید در نظر گرفته شود، به این معنی که برای یک مرد، کاملا نرمال است که گاهی اوقات، زودتر از زمانی که دوست دارد، ارضا شود و این اتفاق غیر طبیعی نیست. اما اگر از آن دسته مردانی هستید که به صورت مکرر یا دائمی در زمان عشق بازی یا بلافاصله پس از دخول ارضا می شوند و به همین دلیل احساس لذت و اعتماد به نفس شما کاهش یافته است، در این صورت باید برای مقابله با انزال زودرس به فکر راه چاره و خرید اسپری تاخیری باشید


زود انزالی در مردان چه علت هایی دارد؟


برخلاف بسیاری از اختلالات و بیماری های دیگر، نمی توان یک دلیل مشخص برای زود انزالی نام برد. در واقع، فاکتورهای روانی و فیزیکی گوناگونی هستند که می توانند در ایجاد زود انزالی نقش داشته باشند:

 • حساسیت بیش از حد آلت تناسلی فرد
 • وجود مشکل یا بیماری در پروستات یا تیروئید
 • اضطراب درباره عملکرد جنسی
 • افسردگی، استرس و دیگر مسائل روانی
 • دیگر مشکلات ارتباطی 


کلیپ استفاده از اسپری تاخیری !

اسپری تاخیری چیست؟


لیدوکائین ماده ی بی حس کننده ای است که برای بی حسی موضعی در قسمت های مختلف بدن، مورد استفاده قرار می گیرد. اسپری های لیدوکائین برای بی حسی های مختلف پزشکی و حتی بی حسی دندان مورد استفاده قرار می گیرند.

اسپری های تاخیری حاوی لیدوکائین با دوز کم مانند لیدوکائین 10 درصد (در 90 درصد مواقع لیدوکائین استفاده می شود) یا موادی شبیه آن هستند که برای بی حس کردن ناحیه تناسلی یا ژنیتال مرد به کار می روند.

هرچند مقدار 10 درصد لیدوکائین مورد استفاده در اسپری های تاخیری به نسبت زیاد است، اما عورض شدید برای فرد ایجاد نمی کند. البته ممکن است پوست فرد نسبت به لیدوکائین از خود حساسیت نشان بدهد و کمی خارش یا قرمزی داشته باشد که زیاد خطرناک نبوده و در 95 درصد موارد، این اتفاق روی نمی دهد.

اما استفاده زیاد از لیدوکائین ممکن است اختلال عصبی ایجاد کند. لذا باید در مصرف اسپری های تاخیری جانب احتیاط و حد نرمال رعایت شود.


خرید اسپری تاخیری


علت استفاده از اسپری تاخیری چیست؟

یکی از مشکلات شایع و رایج در بین اکثر مردان، زودانزالی و عدم توانایی در به ارگاسم رساندن زن است. آمار این زودانزالی در بین مردان بسیار بالاست به طوری که نتایج آماری سازمان بهداشت آمریکا نشان می دهد 92 درصد مردان از این مشکل رنج می برند.

البته تحقیقات زیادی نشان می دهد زودانزالی مردان در بعضی از موارد، بعد از گذشت مدت زمان کوتاه و چندسال بعد از ازدواج برطرف می شود و در مواردی نیز ممکن است برطرف نشده یا تنها از شدت آن کم شود. اما زوجین جوان بعد از ازدواج خود نیاز به برقراری رابطه ی جنسی دارند و نمی توانند تا چندسال برای برطرف شدن این مشکل صبر کنند. 

لذا به دنبال راه هایی برای حل این مشکل خود هستند که یکی از این راه ها خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می باشد. در اسپری های تاخیری از هوای فشرده برای امکان افشانه کردن و الکل استفاده می شود که در هنگام برخورد با پوست ایجاد گرما می کند و برای چند ثانیه فرد بر روی آلت خود احساس سوزش خفیفی می کند که طبیعی بوده و مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد کرد.

همان گونه که گفته شد درون اسپری تاخیری درصد مشخصی از ماده ی بی حس کننده ی لیدوکائین وجود دارد که بعد از قرار گیری روی پوست آلت تناسلی مرد، در مدت زمان کوتاهی جذب شده و با تاثیر گذاری بر روی اعصاب و سیستم خاص عصبی آلت تناسلی می تواند آن را سرکوب کرده و نوعی بی حسی در درون آلت تناسلی، در حالتی که در حال نعوظ است ایجاد کند.

بعضی از مقالات بیان می کنند این اسپری باعث کاهش حساسیت بیش از اندازه ی سر آلت تناسلی مرد شده تا انزال دیرتر رخ دهد. البته این بی حسی هیچ تاثیری بر روی رابطه ی جنسی فرد نخواهد داشت.بی حسی آلت تناسلی باعث می شود مرد هنگام برقراری رابطه ی جنسی تحریک کمتری را حس کند، در حالی که تحریک زن به طور کامل صورت می گیرد.

در نتیجه بی حسی باعث انزال دیرتر مرد می شود و زمانی انزال مرد روی می دهد که انزال زن نیز نزدیک است یعنی انزال دو جنس در فاصله ی کمی از یک دیگر اتفاق افتاده و مشکل زودانزالی مرد تا حد زیادی برطرف می شود.گاهی برخی از مردان بعد از استفاده از این اسپری دچار کاهش در نعوظ می شوند به همین دلیل خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن برای آن دسته از مردانی که مشکل اختلال نعوظ دارند توصیه نمی شود و باید از استفاده از آن خودداری نمایند.


خرید اسپری تاخیری


نحوه ی استفاده از اسپری تاخیری چگونه است؟

پوست آلت تناسلی مرد مانند سایر قسمت های بدن در معرض تجمع آلودگی ها می باشد و عرق نیز می کند. این اتفاقات باعث کاهش قدرت جذب پوست آلت می شود. لذا مردان بعد از خرید اسپری تاخیری و قبل از استفاده از آن باید آلت تناسلی خود را پاکیزه با آب و صابون بشویید تا قدرت جذب آن افزایش یابد.

سپس آلت تناسلی را خشک کنند و هیچ گاه با آلت خیس از اسپری استفاده نکنند. این کار اثربخشی آن را از بین می برد. اسپری را روی پوست سر آلت تناسلی بمالند. سپس 2 الی 3 دقیقه صبر کنند، در این زمان باید حساسیت سر آلت تناسلی آن ها کم شده باشد. این کم شدن حس سر آلت شما باعث طولانی تر شدن مدت رابطه ی جنسی مرد خواهد شد.

پس از گذشت 7 الی 10 دقیقه  بعداز مالیدن اسپری ، آلت مرد بسیار سفت خواهد شد و انزال او نیز دیرتر اتفاق می افتد.بعد از بی حسی حتما آلت تناسلی خود را شسته یا در صورت استفاده از کاندوم، حتما مطمئن شوید ماده بی حسی روی سطح خارجی کاندوم نباشد.

زیرا این ماده هنگامی که در تماس با واژن قرار می گیرد ، می تواند آن را نیز بی حس کند. در نتیجه استفاده ی شما از اسپری تاخیری بی نتیجه می ماند و انزال زن نیز خیلی دیرتر اتفاق می افتد.لطفا مردان به این نکته توجه داشته باشند که هیچ گاه هنگام خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن و ایجاد بی حسی، چند بار نزدیکی انجام ندهند زیرا باعث از بین رفتن مخاط واژن و ایجاد درد برای زن می شود.


لذت جنسی با استفاده و خرید اسپری تاخیری

یکی از عوارض نامناسب استفاده از اسپری تأخیری این است که گاها لذت کمتری از رابطه جنسی خود می برید. به عبارتی می توان گفت شما مدت زمان بیشتری را در رختخواب برای رابطه سپری می ‌کنید اما به دلیل بی ‌حسی آلت تناسلی خود، لذت کمتری نصیبتان می ‌شود.

البته این موضوع جای بحث بیشتری دارد؛ در برخی از افراد طولانی شدن رابطه جنسی و مقاربت می ‌تواند لذت ‌بخش باشد. همچنین فهمیدن این که شریک جنسی شما لذت بیشتری از رابطه می‌ برد نیز می ‌تواند برایتان لذت ‌بخش باشد؛ بنابراین این شما هستید که می ‌بایست انتخاب کنید که چگونه لذت بیشتری ببرید. 


آیا خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن، می تواند زود انزالی را درمان کند؟

در نهایت خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن باعث می شود که لیدوکائین، بنزوکائین یا دیگر مواد بی حس کننده موجود در آنها، حساسیت بافت پوستی را کاهش داده و احساس مرد در هنگام معاشقه و رابطه دخول را کم کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که با این که اسپری های تاخیری بر روی حساسیت آلت تناسلی شما در حین رابطه جنسی اثر می گذارند، اما آلت را کاملا بی حس نمی کنند.

در واقع مردانی که اقدام به خرید اسپری تاخیری فوری یا دیگر انواع این محصول کرده اند، هیچ گونه اثر منفی ناشی از این اسپری های تاخیری را بر روی کیفیت ارگاسم یا تجربه جنسی خود گزارش نکرده اند.


خرید اسپری تاخیری

نحوه استفاده بعد ازخرید  اسپری تاخیری از داروخانه چگونه است؟


پس از خرید اسپری تاخیری از داروخانه یا فروشگاه های لوازم بهداشتی، بهداشت جنسی یا زناشویی، به سادگی هرچه تمام تر می توانید از آن استفاده کنید. تنها کافی است که ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیش از شروع رابطه جنسی، اسپری تاخیری را در قسمت زیرین سر و بدنه آلت تناسلی خود زده و با حرکت دایره ای دست آن را مالش دهید تا اسپری جذب آلت شود.

در هنگام خرید اسپری تاخیری از داروخانه ، مشاهده خواهید کرد که بطری های آنها دارای دوز اندازه گیری شده مشخص هستند. این موضوع به شما اجازه می دهد تا یک یا چند اسپری با مقدار مشخص را بر روی آلت خود بزنید. اگر تاکنون از چنین اسپری هایی استفاده نکرده اید، بهترین کار این است که با یک اسپری شروع کرده و در صورتی که در زمان ارضای خود هیچ بهبودی مشاهده نکردید، دوز اسپری کردن را طبق دستورالعمل درج شده در جعبه اسپری تاخیری یا مطابق با دستور پزشک، افزایش دهید.

توجه داشته باشید که مردان مختلف با هم متفاوت هستند، به این معنا که شما ممکن است برای رسیدن به سطح دلخواه از حساسیت آلت تناسلی خود، به زدن چند اسپری از یک بطری نیاز داشته باشید . همچنین توجه داشته باشید که بهتر است پس از عمل کردن اسپری و کم شدن حساسیت آلت تناسلی، پیش از شروع رابطه جنسی آن را با یک حوله خیس تمیز کرده یا دوش بگیرید تا مطمئن شوید که هیچ میزانی از اسپری در آن ناحیه باقی نمانده است.

معمولا پنج تا پانزده دقیقه طول می کشد تا اسپری تاخیری عمل کند. شما می توانید زمان دقیق اثرگذاری هر محصول را در زمان خرید اسپری تاخیری از داروخانه یا فروشگاه های بهداشتی، از مسئول مربوطه بپرسید. 

 • عوارض جانبی استفاده از اسپری تاخیری چه چیزهایی هستند؟


در صورتی که پس از خرید اسپری تاخیری از داروخانه ، نحوه مصرف آن را با دقت مطالعه کرده و محصول را در دوز نرمال و مشخص شده مصرف کنید، به احتمال زیاد با هیچ مشکل یا عارضه ای مواجه نخواهید شد. با این حال، برخی از افراد پس از اعمال اسپری تاخیری بر روی آلت تناسلی، گاهی اوقات عوارض جانبی زیر را تجربه می کنند:

 • به صورت موقت حساسیت آلت را کاملا از دست داده و به همین دلیل در ایجاد یا حفظ نعوظ دچار مشکل می شوند. 
 • بی حسی ناشی از اسپری تاخیری را به شریک خود منتقل کرده و لذت جنسی او را کاهش می دهند. 
 • حساسیت و یا سوزش پوست را تجربه می کنند.
 • به دلیل استفاده بیش از حد از اسپری تاخیری، آلت خود را کاملا بی حس می کنند. 


خرید اسپری تاخیری


سوالی که وجود دارد، این است که خرید اسپری تاخیری لیدوکائین بهتر است یا بنزوکائین؟


بررسی های انجام شده روی تاثیرات بی حس کنندگی و همچنین حساسیت های پوستی، بین این دو اسپری تاخیری نشان می دهد، خرید اسپری تاخیری لیدوکائین بهتر از بنزوکائین است؛ زیرا قدرت بی حس کنندگی آن تقریبا معادل بنزوکائین و یا حتی بیشتر از آن است و همچنین حساسیت ها و مشکلات پوستی کمتری ایجاد می کند. لذا معمولا برای خرید اسپری تاخیری، نوع لیدوکائین آن ترجیح داده می شود؛ به همین دلیل امروزه بیشتر این نوع از اسپری های تاخیری در فروشگاه ها عرضه می شود.


 • اسپری تاخیری بنزوکایین چیست؟


همان طور که می دانید، اسپری های تاخیری نیز مانند دیگر محصولات جنسی، انواع گوناگونی دارند. یکی از انواع این اسپری ها که هنگام خرید اسپری تاخیری ممکن است با آن مواجه شوید، اسپری تاخیری بنزوکائین است. این اسپری نیز مانند اسپری های تاخیری لیدوکائین، دارای درصد مشخصی از ماده ای بی حس کننده، به نام بنزوکائین است. گاهی در اسپری های بنزوکائین از درصد بالاتری از آن استفاده می کنند؛ به طوری که هم اسپری تاخیری بنزوکائین 10 درصد و هم 20 درصد در بازار موجود است. عملکرد اسپری های تاخیری بنزوکائین همانند لیدوکائین بوده و بعد از قرارگیری روی پوست آلت تناسلی مرد، به سرعت جذب می شود و می تواند با تاثیرگذاری بر اعصاب حسی ناحیه ی آلت تناسلی، نوعی بی حسی موضعی در آن ایجاد کند.

تصورات اشتباه در مورد خرید  اسپری تاخیری :


1- اسپری تاخیری، درمان قطعی زودانزالی به حساب نمی آید؛ لذا افرادی که اقدام به خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می کنند، باید بدانند این اسپری درمانی برای مشکلات آن ها نیست؛ بلکه تنها به صورت مقطعی و موضعی مشکل شما را برای داشتن یکی رابطه ی خوب با همسر حل می کند.
2- اسپری تاخیری، دارای برد اثر مشخص است؛ یعنی پس از استفاده، تنها مدت زمان مشخصی اثر بخشی خود را دارد و پس از آن، اثرش از بین می رود؛ لذا هنگامی که زوج ها تمایل دارند با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند، باید از آن استفاده نمایند؛ نه زمانی که فاصله ی زمانی زیادی تا رابطه ی آن ها مانده است.
3- ترکیب کردن چند نوع اسپری تاخیری، اثر آن را چندین برابر نمی کند و ممکن است مواد مختلف درون آن ها با هم ناسازگار بوده و با یکدیگر واکنش دهند و سبب ایجاد بیماری های پوستی شدید در ناحیه آلت تناسلی شوند؛ بنابراین، افراد باید به شدت از این کار خودداری کنند.


خرید اسپری تاخیری سنگ جامائیکا یا Jamaican Stone :


ماده اصلی سازنده ی این اسپری، نوعی محصول خاص است که از میوه های درختان کارائیب تهیه می شود و سنگ جامانیکا نام دارد. روش مصرف این ماده، کمی خاص است، به این صورت که باید آن را با آب مخلوط کرده و از خمیر حاصله استفاده شود. این ماده تاثیرپذیری بسیار بالایی دارد به گونه ای که سریعا به حداکثر تاثیرگذاری خود می رسد و بی حسی لازم را ایجاد می کند.

مشکلی که برای این اسپری بیان می شود، این است که اگر مدت زمان طولانی روی آلت تناسلی فرد بماند، می تواند حساسیت های پوستی شدید ایجاد کند. با این حال، اسپری تاخیری سنگ جامانیکا، یکی از محصولاتی است که طرفداران خاص خود را دارد و افراد هنگام خرید اسپری تاخیری، این محصول را با سایر اجناس مشابه ترجیح می دهند.

خرید اسپری تاخیری معطر:


اسپری های تاخیری جدیدی هستند که جدیدا به بازار عرضه شده اند و اسانس های مختلفی برای ایجاد بوی خوش به آن ها اضافه شده است. اسانس نارگیل یکی از اسانس هایی است که به این اسپری های تاخیری اضافه می شود و نسبت به بقیه ی اسانس ها طرفداران بیشتری دارد. این اسانس ها باعث می شوند فرد هنگام مصرف آن ها با بوی کمی تند لیدوکائین یا بنزوکائین مواجه نشود و به جای آن، بوی خوشی را احساس نماید. همچنین در این اسپری ها از آئروسل استفاده می شود که باعث حداکثر جذب در ناحیه آلت تناسلی شده و تاثیر آن را بیشتر و سریع تر می کند.

خرید اسپری تاخیری

 • در صورتی که همسر شما باردار باشد، باز هم می توانید از اسپری تاخیری لیدوکائین استفاده کنید ؟!

لیدوکائین در دسته B داروهای سازمان غذا و داروی آمریکا قرار دارد، به این معنا که هنوز اثبات نشده که استفاده از آن در دوره بارداری ایمن هست یا خیر. به همین دلیل، بهتر است که از خرید اسپری تاخیری لیدوکائین و محصولات مشابه آن، در دوره بارداری همسرتان خودداری نمایید.  • آیا می توان از اسپری تاخیری لیدوکائین به صورت هم زمان با داروهای اختلال نعوظ ویاگرا استفاده کرد؟

لیدوکائین موضعی و داروی ویاگرا دارای تداخل نیستند و می توان آنها را به صورت همزمان استفاده کرد. 


 • اثر اسپری تاخیری لیدوکائین تا چه مدتی باقی می ماند؟

اثر اسپری تاخیری لیدوکائین می تواند تا سه ساعت هم باقی بماند اما در بیشتر مواقع، مشاهده خواهید کرد که آلت تناسلی شما تا یک ساعت پس از زدن اسپری، دارای حساسیت کمتری نسبت به قبل است. 


 • آیا می توان اسپری تاخیری را همراه با لوبریکانت یا روان کننده ها مصرف کرد؟

شما می توانید به طور کاملا ایمن از اسپری تاخیری لیدوکائین همراه با روان کننده ها استفاده کنید. تنها نکته ای که باید مدنظر داشته باشید آن است که حتما اسپری را ده تا پانزده دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی اعمال کرده و پس از اثرگذاری، آن را به طور کامل از روی آلت تناسلی خود بشویید. 


 • آیا خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن باعث کاهش یافتن لذت جنسی همسر یا شریک شما می شود؟

با رعایت تمامی نکات گفته شده، یعنی استفاده از اسپری تاخیری یک ربع قبل از شروع رابطه جنسی و شستن آن قبل از آغاز معاشقه، می توانید اثر آن بر روی آلت تناسلی شریک خود را به صفر برسانید. 

 • قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین چقدر است؟

برای گرفتن قیمت  اسپری تاخیری لیدوکائین و انواع محصولات مشابه دیگر، می توانید به وب سایت  عرضه کننده محصولات بهداشتی ، فروشگاه آنلاین محصولات بهداشت جنسی و زناشویی مراجعه کنید. شما می توانید با صرف هزینه ای کمتر از بیست هزار تومن اقدام به خرید اسپری تاخیری ارزان قیمت کرده و یا اگر به دنبال خرید بهترین اسپری تاخیری و کیفیت بالاتر یا اثربخشی بیشتر می گردید، به دنبال محصولات گران تری باشید.   


خرید اسپری تاخیری


تصورات اشتباه در مورد اسپری تاخیری


 • اسپری تاخیری، درمان قطعی زودانزالی به حساب نمی آید؛ لذا افرادی که اقدام به خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می کنند، باید بدانند این اسپری درمانی برای مشکات آن ها نیست؛ بلکه تنها به صورت مقطعی و موضعی مشکل شما را برای داشتن یکی رابطه ی خوب با همسر حل می کند.
 • اسپری تاخیری، دارای برد اثر مشخص است؛ یعنی پس از استفاده، تنها مدت زمان مشخصی اثر بخشی خود را دارد و پس از آن، اثرش از بین می رود؛ لذا هنگامی که زوج ها تمایل دارند با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند، باید از آن استفاده نمایند؛ نه زمانی که فاصله ی زمانی زیادی تا رابطه ی آن ها مانده است.
 • ترکیب کردن چند نوع اسپری تاخیری، اثر آن را چندین برابر نمی کند و ممکن است مواد مختلف درون آن ها با هم ناسازگار بوده و با یکدیگر واکنش دهند و سبب ایجاد بیماری های پوستی شدید در ناحیه آلت تناسلی شوند؛ بنابراین، افراد باید به شدت از این کار خودداری کنند.


خرید اسپری تاخیری
خرید اسپری تاخیری قوی یکی از راهکار های موجود برای مقابله با انزال زودرس :


 • استفاده از اسپری های تاخیری و کرم های موضعی


خرید اسپری تاخیری قوی یا عادی و استفاده از آن در زمان مناسب، به عنوان یکی از موثرترین روش های خانگی برای طولانی تر کردن زمان رابطه جنسی در نظر گرفته می شود. کرم های موضعی که به منظور ایجاد تاخیر در زمان انزال مردان طراحی شده اند نیز دارای اثری مشابه با اسپری های تاخیری هستند.

همان طور که گفته شد، مناسب ترین زمان برای استفاده از اسپری و کرم تاخیری، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیش از شروع رابطه جنسی است و بر اساس گزارشات مطالعاتی که در سال ۲۰۱۷ انجام شده اند، خرید اسپری تاخیری قوی، انواع دیگر این اسپری ها، کرم های موضعی و استفاده از آنها، می تواند انزال در مردان را به مدت چند دقیقه عقب بیندازد.

با این حال، گرچه بیشتر افراد، پس از اعمال اسپری های تاخیری هیچ عارضه جانبی را متحمل نمی شوند، اما چنین محصولاتی ممکن است باعث درد و احساس سوزش خفیف، کاهش میل جنسی و از دست رفتن موقتی حس های موضعی بدن شوند. 

 • استفاده از مکمل های حاوی زینک 


مصرف مکمل های حاوی زینک، گزینه دیگری است که می توانید آن را همراه با خرید اسپری تاخیری قوی یا انواع خفیف تر آن برای رفع زود انزالی، مدنظر قرار دهید. زینک، نه تنها از سلامت سیستم ایمنی و رشد سلول ها محافظت می کند، بلکه یک ماده معدنی ضروری برای کمک به تولید تستسترون و تقویت میل جنسی و انرژی شما نیز محسوب می شود.

نتایج مطالعات انجام شده، رابطه ای را میان کمبود زینک و اختلال در عملکرد جنسی مردان نشان داده اند، بنابراین دریافت ۱۱ میلی گرم زینک به صورت روزانه می تواند مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهد. یک تحقیق که در سال ۲۰۰۹ بر روی موش ها انجام شده، نشان داده است که مکمل های زینک می توانند میزان تستسترون را افزایش دهند و این موضوع به نوبه خود باعث بهبود مشکلات جنسی مانند انزال زودرس می شود.

در این مورد توجه داشته باشید که مصرف بیش از حد زینک می تواند باعث تهوع، استفراغ، اسهال، آسیب به کلیه و معده و به وجود آمدن طعم فلز در دهان فرد شود. 

خرید اسپری تاخیری


 • تغییر در رژیم غذایی


در کنار مصرف زینک و خرید اسپری تاخیری قوی یا معمولی، توجه به میزان منیزیم دریافتی نیز می تواند سلامت جنسی شما را افزایش دهد. به همین دلیل، جای دادن غذاهایی که حاوی زینک و منیزیم هستند، مانند موارد زیر به افزایش زمان رابطه جنسی پیش از ارضا شدن، کمک می کند. 

 • تخم کدو تنبل
 • سویا
 • ماست
 • اسفناج
 • بادام
 • لوبیا قرمز
 • نخود
 • دانه کنجد
 • گوشت گاو و گوسفند
 • شکلات تلخ
 • سیر
 • نخود فرنگی
خرید اسپری تاخیری


آیا استفاده و خرید اسپری تاخیری ارزان واقعا مدت زمان رابطه جنسی شما را افزایش می دهد؟

تولیدکنندگان و فروشندگان انواع اسپری های تاخیری ادعا دارند که این محصولات به صورت قطعی و تضمینی مشکل زود انزالی در مردان را حل کرده و مدت زمان سکس شما را بیشتر می کنند.


 • اما اگر شما هم تاکنون اقدام به خرید اسپری تاخیری ارزان یا گران کرده باشید، احتمالا با تردید این سوال را از خود پرسیده اید که آیا این گونه محصولات واقعا اثرگذارند؟
 • آیا همان طور که در تبلیغات آنها گفته می شود، توانایی این را دارند که کیفیت و کمیت رابطه جنسی شما را بهبود دهند؟ 

حقیقت این است که شک شما کاملا به جاست. وقتی ادعای بزرگ و دور از ذهنی مانند افزایش زمان رابطه جنسی درباره یک وسیله، دارو یا روش درمانی مطرح است، باور کردن کارایی آن محصول دشوار می شود. این سوال بخصوص در زمان خرید اسپری تاخیری ارزان پیش می آید.

چرا که معمولا در ذهن ما پایین بودن قیمت یک محصول، کیفیت آن و مناسب بودنش برای سلامتی را کمی زیر سوال می برد. اما آیا واقعا خرید اسپری تاخیری ارزان و استفاده از آن، باعث آسیب دیدن پوست های حساس و بافت آلت تناسلی می شود؟ 

اسپری های تاخیری که حاوی لیدوکائین یا بنزوکائین هستند (که به طور ویژه برای جذب شدن توسط پوست آلت تناسلی طراحی می شوند)، واقعا می توانند با بی حس کردن کامل یا جزئی اندام، زمان ارضا شدن فرد را به تاخیر بیندازند. در واقع اگر تاکنون کرم های بی حس کننده حاوی لیدوکائین یا بنزوکائین را به کار برده باشید، احتمالا می توانید تصور کنید که این محصولات چگونه کار می کنند. 


با این حال همانطور که توسط کارشناسان توصیه می شود، شما نباید کرم های عادی بنزوکائین یا لیدوکائین را برای درمان زود انزالی و طولانی کردن مدت زمان رابطه جنسی، بر روی آلت تناسلی خود قرار دهید.


خرید اسپری تاخیری


اسپری های تاخیری دارای فرمولاسیون ویژه ای برای این منظور هستند و ریسک بروز مشکلات مرتبط را کاهش می دهند. با این حال بهتر است در زمان خرید اسپری تاخیری ارزان موارد زیر را مدنظر داشته باشید:

 • از آنجا که اسپری های تاخیری در آلت تناسلی شما بی حسی ایجاد می کنند، نباید جز در مواقع ضروری استفاده شوند.
 • وابستگی به خرید اسپری تاخیری ارزان یا گران و استفاده از آنها، ممکن است شما را به این محصولات وابسته کرده و در صورت مصرف نکردن آنها، عملکرد جنسی شما را مختل کنند. 
 • احتمال واکنش های پوستی پس از مصرف اسپری های تاخیری وجود دارد. 


 بهترین  برندها برای خرید بهترین اسپری تاخیری کدام اند ؟!

در این بخش از مقاله به معرفی معروف ترین انواع اسپری ها و کرم های تاخیری پرداخته و اطلاعاتی پیرامون ویژگی های هر کدام را به صورت مختصر در اختیار شما قرار می دهیم. 


 • خرید  اسپری تاخیری VigRX

در زمان جست و جو برای خرید بهترین اسپری تاخیری، حتما نام VigRX را شنیده یا چشمتان به آن خورده است. VigRX یکی از بهترین و معروف ترین اسپری های تاخیری در جهان محسوب می شود و افراد بسیار زیادی برای کاهش حساسیت آلت تناسلی و در نتیجه، افزایش زمان رابطه جنسی خود از این محصول استفاده می کنند. 


 • اسپری تاخیری promescent

اگر قصد خرید بهترین اسپری تاخیری به منظور غلبه بر انزال زودرس را دارید، حتما برند promescent را در خاطر داشته باشید. این محصول حاوی لیدوکائین و مواد تشکیل دهنده دیگر است و یکی از بهترین اسپری های تاخیری موجود در بازار به شمار می رود

داشتن ترکیبات خوشبو، ضد آب بودن این نوع اسپری تاخیری و سرعت جذب آن به پوست، این محصول را به یک گزینه خوب برای استفاده در استخر یا حمام تبدیل کرده است.بنابراین اگر قصد دارید که بدون تحمل رایحه معمول و ناخوشایند چنین محصولاتی، رابطه جنسی خود را طولانی تر کنید، حتما در زمان خرید بهترین اسپری تاخیری، درباره برند promescent پرس و جو نمایید.  


خرید اسپری تاخیری

 • خرید اسپری تاخیری Adam & Eve: Marathon

شرکت سازنده این اسپری تاخیری در واقع تضمینی برای آن به شمار رفته و شما می توانید با خیال راحت از ترکیبات تشکیل دهنده این محصول، از آن استفاده کنید. از سوی دیگر، وجود بنزوکائین به عنوان ماده اصلی در Adam & Eve: Marathon ، این اسپری تاخیری را یک انتخاب بسیار خوب برای افرادی تبدیل می کند که به لیدوکائین حساسیت دارند.


اثرگذاری این اسپری نسبت به محصولات مشابه، کمی دیرتر صورت می گیرد. در واقع شما باید در حدود ۱۵ دقیقه برای این موضوع منتظر بمانید، اما می توانید مطمئن باشید که لذت و مدت طولانی رابطه جنسی شما با مصرف این محصول، ارزش انتظارتان را دارد. 

 • اسپری تاخیری Super Dragon 6000

زمانی که صحبت از قوی ترین اسپری های تاخیری موجود در بازار به میان می آید، نام محصولات Super Dragon حتما مطرح می شود. اسپری تاخیری Super Dragon 6000، تنها به ۳ تا ۵ دقیقه زمان نیاز دارد تا به حداکثر میزان اثرگذاری خود برسد.

در کنار این ویژگی بسیار مهم، ضد آب بودن و امکان مصرف این محصول در حمام یا استخر، آن را به یک گزینه ایده آل برای افرادی تبدیل می کند که به دنبال درمان سریع زود انزالی هستند. 

تفاوت دیگر این نوع اسپری تاخیری با دیگر محصولات مشابه، وجود ویتامین E در ترکیبات آن است، با این حال به دلیل موجود بودن همین مواد تشکیل دهنده، تا ۴۵ دقیقه پس از اعمال اسپری بر روی آلت، نمی توانید با شریک جنسی خود رابطه دهانی برقرار کنید. 

 • خریداسپری تاخیری Shibari Triton

وجود ترکیبات استاندارد و کاملا ایمن، یکی از نقاط قوت این اسپری تاخیری به شمار می رود، اما اگر به منظور مقابله با زود انزالی شدید به دنبال خرید بهترین اسپری تاخیری هستید، بهتر است از این برند صرف نظر کنید. اثرگذاری Shibari Triton بر روی آلت تناسلی چندان شدید نیست و تنها می تواند تا سطح خفیفی، مدت زمان رابطه جنسی را بیشتر کند. 

اسپری تاخیری برای مقابله با زود انزالی مردان : امروزه برندهای زیادی، انواع اسپری های تاخیری را ارائه می دهند که بسیاری از آنها حاوی شکلی از ماده بی حس کننده موضعی هستند تا با اثر گذاشتن بر روی آلت تناسلی، به طولانی تر کردن رابطه شما کمک کند. به طور خلاصه هدف از خرید اسپری تاخیری و به کار بردن آن، کم کردن احساس تحریک و به تاخیر انداختن زمان ارضا شدن شماست.

انزال زودرس یا زود انزالی، مشکلی است که چندین هزار مرد در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده، با این حال، روش های متعددی برای مقابله با آن وجود دارند که خرید اسپری تاخیری تنها یکی از این راه حل هاست. 

خرید اسپری تاخیری


خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟


 • در استفاده از اسپری های تاخیری، دست های شما کاملا تمیز می ماند. 
 • استفاده از اسپری تاخیری بسیار راحت بوده و شما می توانید آن را به صورت مخفیانه به کار ببرید. 
 • قرار دادن اسپری تاخیری بر روی آلت، به سرعت انجام می شود. 
 • به کم کردن حس موجود در آلت شما کمک می کند. 
 • باعث طولانی تر و لذت بخش تر شدن رابطه جنسی شما می شود. 
 • باید کمی قبل از دخول به کار برده شود. 

به کار بردن اسپری تاخیری چه نقاط ضعفی دارد؟


 • برای اثرگذاری آن، چند دقیقه باید صبر کنید. 
 • ژل ها و کرم های تاخیری برای درمان زود انزالی در مردان 
 • اگر از آن دسته افرادی هستند که می خواهید میزان و چگونگی استفاده از محصولات تاخیری و همچنین محل قرار دادن آنها را بیشتر در کنترل خود داشته باشید، ژل های تاخیری، گزینه مناسب تری نسبت به خرید اسپری تاخیری، به شمار می رود. در واقع، بسیاری از مردان مالیدن یک کرم بر روی آلت خود را یک فرایند طبیعی تر در مقایسه با اسپری کردن روی آن می دانند. از سوی دیگر، استفاده از کرم های تاخیری باعث می شود که شما با آلت تناسلی خود بیشتر آشنا شده و در هنگام رابطه جنسی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. 


خرید اسپری تاخیری


استفاده از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری؟ کدام یک برای شما مناسب تر است؟


 • زمان: خواه اسپری و خواه ژل تاخیری را برای درمان خانگی زود انزالی استفاده کنید، باید مدت زمانی را منتظر بمانید تا محصول بر روی شما اثر کند (این مدت زمان در بازه چند دقیقه تا تقریبا یک ساعت متغیر است).برخی از افراد بیان می کنند که صبر کردن باعث از بین رفتن اشتیاق آنها می شود. اما شما می توانید به این زمان، به عنوان یک فرصت برای عشق بازی نگاه کنید که باعث ایجاد شگفتی و رضایت بسیار در شریک جنسی شما می شود. 

 • میزان ایجاد بی نظمی: تفاوت کلیدی میان اسپری و کرم تاخیری در بی نظمی ایجاد شده توسط هر کدام از این موارد است. در مورد اول، شما پس از خرید اسپری تاخیری و در زمان استفاده، تنها چند پمپ روی آلت خود می زنید و سپس کارتان تمام است، اسپری را به کشو برگردانده و به رابطه جنسی برمی گردید. در مقابل، ژل تاخیری گرچه دارای تاثیرات بسیار مشابهی با اسپری است، اما از آنجا که شما در ادامه رابطه جنسی به استفاده از دست های خود نیاز خواهید داشت، باید پس از به کار بردن ژل، آنها را بشویید. با این حال، برخی از افراد در کنار تخت خود دستمال مرطوب قرار داده و از آن برای پاک کردن دست ها استفاده می کنند. 


مزایای استفاده از ژل های تاخیری چه مواردی هستند؟


 • کنترل شما بر فرایند استفاده از محصولات تاخیری افزایش می یابد. 
 • به راحتی می توانید تمامی سطح آلت خود را با آن پوشش دهید. 
 • استفاده از ژل تاخیری راحت است و شما می توانید آن را محرمانه نگه دارید. 
 • به بی حس کردن آلت تناسلی شما کمک می کند. 
 • باعث افزایش زمان رابطه جنسی می شود. 
 • کمی پیش از دخول می توانید آن را استفاده کنید. 

چه نقاط ضعفی در به کار بردن ژل تاخیری به منظور مقابله با زود انزالی وجود دارد؟ پس از به کار بردن این محصول باید دست های خود را بشویید. 


خرید اسپری تاخیری


در نهایت  کدام محصول برای شما مناسب تر است؟

اگر برای درمان خانگی زود انزالی جدی هستید، به شما توصیه می شود که هر دوی این محصولات را به نوبت استفاده کرده و مشاهده کنید که کدام بهتر عمل می کند. ذکر این نکته نیز ضروری است که هر برندی، کارکردهای متفاوتی در دسته کرم ها و اسپری های تاخیری دارد.
بنابراین قبل از تصمیم گیری قطعی، تحقیقات خود را انجام دهید تا بدانید که کدام یک از این موارد، بهترین عملکرد را برای شما دارند. اگر یک برند یا یک مورد به نظر کاملا بی نتیجه رسید، هنوز گزینه های زیادی هستند که آنها را امتحان نکرده اید. بنابراین، لذت ببرید و تجربه کنید. اطمینان داشته باشید که بالاخره محصول مناسب خود را پیدا خواهید کرد.  


چند نکته ی بسیار مهم در ارتباط با استفاده و خرید اسپری تاخیری که مردان باید بدانند:

 • هرگز اسپری را بر روی بیضه ها یا داخل مجاری ادراری- تناسلی نزنید؛ زیرا این کار می تواند خطراتی را به دنبال داشته باشد.
 • در صورت که مردی از بیماری های قلبی، کلیوی، کبدی و صرع رنج می برد باید قبل از مصرف حتما با پزشک خود مشورت نمایید.
 • مقدار کم اسپری برای بی حسی آلت تناسلی کافی است و نیازی نیست از حجم بالایی از آن استفاده شود. زیرا مصرف بیش از حد آن خطرناک بوده و توسط پزشکان منع شده است.
 • افراد بعد از استفاده در صورتی که با خارش یا حساسیت شدید رو به رو شدند حتما باید مصرف را قطع کرده و نظر پزشک را جویا شوند.
 • برای خرید اسپری تاخیری حتما به مراکز معتبر مانند داروخانه ها مراجعه فرمایید؛ زیرا ممکن است مراکز غیر معتبر، اسپری غیربهداشتی به شما بدهند که ممکن است خطرات زیادی برای سلامت جنسی شما داشته باشد.
 • خرید اسپری تاخیری جز داروهایی است که نیاز به نسخه پزشک نداشته و داروخانه ها این اسپری را بدون نسخه نیز در اختیار شما قرار می دهند.
 • اسپری های تاخیری می توانند مدت زمان مشخصی آلت تناسلی را بی حس کنند و بعد از آن اثر آن ها از بین می رود، لذا قبل از برقراری رابطه ی خود از آن ها استفاده کنید نه چند ساعت قبل از رابطه.
 • افرادی که بیماری های پوستی دارند به هیچ وجه از این اسپری تاخیری استفاده ننمایند یا در صورت تمایل به استفاده از آن حتما ابتدا با پزشک مشورت کنند. 


خرید بهترین اسپری تاخیری


فوایدخرید اسپری تاخیری:


1.راه حلی بسیار آسان است

خرید  اسپری تاخیری و استفاده از آن  یا به عبارتی استفاده از اسپری های بی حسی موضعی سریع ترین و راحت ترین راه برای غلبه بر زود انزالی در زوج ها به حساب می آید. این روش به طور معمول به عنوان یکی از روش ‌های درمانی برای این زوج ها توصیه می شود. دلیل این که بیان می شود این اسپری آسان ترین و سریع ترین راه تلقی می شود این است که فرد قبل از رابطه باید آن را استفاده کرده و بعد از 10 دقیقه آلت تناسلی خود را شستشو دهد و نیازی به اقدامات دیگر نیست.

2.ایمن بودن ترکیبات موجود در اسپری تاخیری

ترکیبات بی حس کننده این اسپری ها در اکثر موارد لیدوکائین و بنزوکائین است که خطری برای فرد مصرف کننده ایجاد نمی کنند البته به افراد توصیه می ‌شود بیشتر از اسپری های لیدوکائین استفاده کنند. لذا بهتر است هنگام خرید اسپری تاخیری به ترکیبات آن ها هم توجه کنید.

3.برای تهیه اسپری تاخیری نیازی به نسخه پزشک نیست 

خرید اسپری تاخیری از داروخانه ها بسیار آسان است و نیازی به معاینه و تجویز پزشک ندارد و هر فردی می تواند با مراجعه به داروخانه  آن را خریداری نماید. البته ممکن است در مواردی پزشک نیز برای درمان زود انزالی آن را تجویز کند. یکی از راه های خرید اسپری تاخیری، خرید به صورت اینترنتی از سایت های معتبر است که باعث می ‌شود از مشکلاتی مانند خجالت هنگام خرید کاسته شود.

4.موثر بودن این اسپری‌ ها

سوالی که خیلی از افراد درباره ی اسپری تاخیری دارند این است که آیا خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می توانند مشکل زود انزالی را در آن ها برطرف کند یا این که چگونه از اثرگذاری آن مطمئن باشند؟  در جواب سوال این افراد می ‌توان گفت مواد و ترکیبات به کار برده شده در این اسپری های تاخیری به اندازه ای قوی است که می تواند آلت تناسلی آن ها را به صورت موضعی بی حس کند و خطری برای باروری آن ها نداشته باشد. اثربخشی این اسپری ها قبل از عرضه به بازار مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تایید به بازار عرضه می ‌شوند.


خرید اسپری تاخیری


5.نیازی به آموزش برای استفاده ندارند

قطعا زمانی که صحبت از آموزش در مورد استفاده از محصولات جنسی به میان می آید، بسیاری از زوج ‌ها احساس شرم کرده و خجالت می کشند و حتی از استفاده ی آن محصول جنسی منصرف می ‌شوند اما خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن نیاز به آموزش خاصی ندارد و زوج ها می ‌توان در همان بار اول، استفاده از آن را یاد بگیرند یا برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانند از دستورهای همراه یا سایت های معتبر کمک بگیرند.

6.کمک به رضایت هر دو زوج از رابطه ی جنسی

زمانی که آمار طلاق را مورد بررسی قرار می ‌دهیم، می ‌بینیم بیشتر زوج ها به دلایلی مانند عدم رضایت از رابطه جنسی با همسر راضی به طلاق شده اند؛ زیرا همسر آن ها نمی توانسته است اوج لذت را برای آن ها در رابطه جنسی فراهم آورد. زمانی که نیاز هر یک از زوج ها در رابطه ی جنسی برطرف نمی ‌شود، خلق و خوی آن ها تغییر کرده و رفتار پرخاشگرانه به خود می گیرد که این روند باعث ایجاد مشکلات زیادی در زندگی آن ها می‌ شود.

اما خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن در رابطه باعث می ‌شود انزال مرد دیرتر اتفاق بیفتد و زمانی زن به ارگاسم می رسد که فاصله ی کمی تا ارگاسم مرد وجود دارد. در نتیجه هر دو جنس با رضایت کامل از رابطه جنسی خود خارج می شوند.


 بهترین محل برای خرید اسپری تاخیری 

اسپری تاخیری یکی از محصولات جنسی و از جمله محصولات بهداشتی مهم محسوب می شود؛ زیرا به طور مستقیم با دستگاه تولید مثلی افراد در تماس است لذا خرید آن از محل های مطمئن و مارک های شناخته شده و مورد تایید وزارت بهداشت بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که بی ‌توجهی به این امر و خرید محصولات غیر بهداشتی از مراکز غیر معتبر می توانند مشکلات زیادی را برای زوج ها به دنبال داشته باشد.

بهترین محلی که برای خرید اسپری تاخیری زوج ها توصیه می شود، داروخانه ها هستند؛ زیرا این مراکز عرضه محصولات دارویی دارای مجوزهای گوناگون از مراکز مهم مانند وزارت بهداشت بوده و زیر ذره ‌بین نظارت این نهاد قرار دارند و تخلف کمتری در آن ها صورت می ‌گیرد. البته خرید اسپری تاخیری از سایت های معتبر نیز یکی دیگر از راه های تهیه این محصول است که برای زوج ‌هایی که از خرید مستقیم آن خجالت می کشند بسیار کمک کننده است.

خرید اسپری تاخیری


نحوه خرید اسپری تاخیری از داروخانه ها 

ممکن است خرید اسپری از داروخانه ها برای بعضی از افراد مانند خرید کاندوم خجالت آور باشد اما خرید این اسپری نیز مانند خرید کاندوم اصولی دارد که در صورت رعایت آن ها شما می توانید به راحتی این محصول را خریداری نمایید:

1-قبل از مراجعه به داروخانه برای خرید اسپری تاخیری، هدف خود را از آن مشخص نمایید تا مجبور نشوید مدت زمان زیادی را برای خرید آن در داروخانه سپری کنید.

2-برای مطلع کردن مسئول داروخانه از این که شما اسپری تاخیری می خواهید، بهتر است او را صدا زده و به آرامی مطلب را با او در میان بگذارید تا نگاه دیگران به شمات جلب نشود.

3-بعد از خرید اسپری تاخیری حتما تاریخ مصرف و بسته بندی آن را بررسی کنید تا محصول مشکلی نداشته باشد.

4-حتما بعد و قبل از استفاده دستورات آن را اجرا کنید.


خرید اسپری تاخیری لیدوکائین و درمان زودانزالی

یکی از مشکلات رایج زوج ها، مشکل زود انزالی است. این مشکل به آن ها اجازه نمی دهد از رابطه ی جنسی حداکثر لذت را ببرند و باعث ایجاد نارضایتی  یا سردمزاجی در بین آن ها می شود. 

یکی از راه هایی که برای درمان این مشکل به زوج ها توصیه می شود، خرید اسپری تاخیری لیدوکائین و استفاده از آن در رابطه های جنسی شان است. در اسپری تاخیری از مواد بی حس کننده ای مانند لیدوکائین استفاده می شود. این مواد علاوه بر این اسپری ها، در موارد بی حسی پزشکی نیز مورد استفاده قرار گرفته و کاملا ایمن هستند.

زمانی که شما از اسپری تاخیری در رابطه ی خود با همسر استفاده می کنید، مواد بی حس کننده ی آن بعد از قرارگیری روی پوست آلت تناسلی، به سرعت جذب می شوند و با اثر گذاری بر روی سیستم عصبی و کاهش گردش خون به سمت آلت تناسلی، باعث ایجاد نوعی بی حسی در آن می شوند. 

قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین بسیار مناسب تر از برخی روش های درمانی مشابه است که همین اثر را در درمان زود انزالی دارند.


خرید اسپری تاخیری


قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین!

اگرچه برای برخی از افراد، تنها معیار خرید اسپری تاخیری تنها کیفیت و اثربخشی آن است و توجهی به قیمت محصولی که خریداری می کنند، ندارند؛ اما برای بسیاری از افراد نه تنها کیفیت، بلکه قیمت نیز بسیار مهم است؛ به طوری که تمایل دارند اسپری تاخیری خود را از برندی خریداری نمایند که بالاترین کیفیت را داشته و همچنین محصول را با قیمتی مناسب در اختیار آن ها قرار می دهد.

راه های مختلفی برای آگاه شدن از قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین وجود دارد؛ اما یکی از بهترین راه ها، مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و عرضه کننده ی محصولات بهداشتی است. البته لازم به ذکر است قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین بستگی به معیارهای انتخاب شما دارد؛ چرا که می توانید یک محصول ارزان زیر 15 هزار تومان را خریداری نمایید یا اقدام به خرید اسپری تاخیری خارجی با قیمت های گران تر نمایید. اما آن چه اهمیت دارد قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین نیست، بلکه توانایی آن در برطرف کردن نیاز شما است.


آیا استفاده از اسپری تاخیری لذت از رابطه ی جنسی را کاهش می دهد؟

شاید بتوان گفت یکی از نقاط ضعفی که می توان برای اسپری های تاخیری بیان کرد، مسئله ی کاهش لذت از رابطه ی جنسی است. این کاهش لذت برای مردان بسیار بیشتر است؛ اما به دلایلی ممکن است برای زنان نیز ایجاد شود. زمانی که شما در رابطه جنسی خود از اسپری تاخیری استفاده می کنید، آلت تناسلی شما در حالت بی حسی موضعی قرار می گیرد یعنی آلت در حالت نعوظ است و شما دخول را انجام می دهید، اما کمترین حس را خواهید داشت. کم کم لذت شما از رابطه بیشتر می شود تا به همراه همسرتان به ارگاسم برسید. اما بعضی از مواقع آن قدر این زمان بی حسی طولانی می شود که ارگاسم همسرتان رخ می دهد ولی شما هنوز اوج لذت را تجربه نکرده اید.

اما خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن، باعث بی حسی در زنان نیز می شود. یکی از اصول اصلی در استفاده از اسپری تاخیری، این است که حتما بعد از استفاده و قبل از انجام رابطه ی جنسی، باید آلت تناسلی خود را شستشو دهید تا مواد بی حس کننده مانند لیدوکائین از روی پوست آلت شما پاک شود.

اگر مرد بعد از استفاده از اسپری تاخیری آلت تناسلی خود را تمیز نکند، مواد بی حس کننده روی پوست آلت باقی مانده و زمانی که دخول را انجام می دهد، این مواد جذب دیواره واژن شده و اعصاب این ناحیه را نیز بی حس کرده و زن نیز لذتی را حس نمی کند.


خرید اسپری تاخیری قوی


آیا قیمت بالای اسپری تاخیری نشانه کیفیت آن است؟

قطعا قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین یک معیار تعیین کننده در نشان دادن کیفیت آن است. چرا که هرچه کیفیت یک محصول بیشتر باشد، قطعا از مواد بهتری در تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است؛ اما همیشه قیمت بالای اسپری تاخیری، نشان دهنده ی کیفیت عالی آن نخواهد بود؛ زیرا بسیاری از شرکت های تولید کننده وجود دارند که تنها به دنبال منافع خود و سودجویی هستند، به همین دلیل اسپری های بی کیفیت خود را به عنوان مرغوب ترین محصول با قیمت بالایی به بازار عرضه می کنند.

بهترین راه برای پی بردن به کیفیت و قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین، مطالعه درباره برند و ویژگی های محصولی است که قصد خرید آن را دارید. حتما به این نکته توجه داشته باشید در هنگام خرید محصولات جنسی، مانند اسپری های تاخیری و کاندوم، کیفیت نقش بسیار مهم تری نسبت به قیمت دارد؛ چرا که این محصولات با نقاط حساسی از بدن در تماس هستند که در صورت عدم مرغوبیت یا استاندارد لازم، می توانند مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد نمایند. 


خرید اسپری تاخیری ارزان قیمت


سوالی که بسیاری از زوج ها هنگام خرید اسپری تاخیری دارند، این است که آیا اسپری های ارزان نیز کارایی اسپری های گران قیمت را دارند؛ به عبارت دیگر با خرید اسپری تاخیری ارزان تر، می توان بر مشکل زود انزالی غلبه کرد یا نه؟
در جواب این سوال می توان گفت بله اسپری های ارزان قیمت ، کارایی اسپری های گران قیمت را در به تاخیر انداختن انزال انجام می دهند؛ اما باید گفت در اسپری هایی که قیمت بالاتری دارند، از فرمولاسیون هایی استفاده می شود که مواد داخل آن، حساسیت های پوستی و قرمزی های ناشی از استفاده اسپری تاخیری را کاهش می دهند.

برای مثال استفاده ی طولانی مدت از اسپری های تاخیری ممکن است به اعصاب آلت تناسلی آسیب جدی وارد کند؛ به همین دلیل توصیه می شود از  استفاده مداوم از آن خودداری کنید.

خرید بهترین اسپری تاخیری

دانستنی هایی جهت خرید  اسپری تاخیری


1.مراقب بیضه ها باشید!

بعد از خرید اسپری تاخیری و هنگام استفاده از آن، به این نکته توجه کنید که به هیچ وجه اسپری روی بیضه یا داخل مجرای آلت وارد نشود؛ چرا که خطراتی جدی برای شما به دنبال خواهد داشت.


2.مقدار استفاده را کاهش دهید!

آلت تناسلی با مقداری کمی از اسپری، بی حسی لازم را پیدا می کند و نیازی نیست از حجم بالایی از اسپری استفاده کنید. مصرف زیاد اسپری می تواند خطراتی برای شما به دنبال داشته باشد.


3.حساسیت را جدی بگیرید!

قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین تنها ملاک انتخاب نیست، بلکه یکی از مهم ترین ملاک ها در انتخاب و خرید اسپری تاخیری، عدم حساسیت زایی آن خواهد بود.


4.زمان بسیار مهم است!

اسپری تاخیری بعد از مدت مشخصی اثر خود را از دست می دهد؛ لذا توصیه می شود آن را 10 دقیقه قبل از رابطه استفاده و زمان که بی حسی لازم ایجاد شد، آلت تناسلی خود را شسته و رابطه ی جنسی را انجام دهید.

نکات قابل توجه جهت خرید اسپری تاخیری 


1.یکی از بهترین فواید خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن، این است که دستانتان بعد از استفاده تمیز می ماند.
2.حساسیت آلت تناسلی شما را کاهش داده و کم کم در طول رابطه ی جنسی اثر آن از بین رفته و حس آلت تناسلی به حالت اولیه برمی گردد و شما هم می توانید لذت جنسی را تجربه کنید.
3.به طولانی تر شدن رابطه ی جنسی و اوج لذت هر دو زوج در رابطه کمک می کند.
4.حساسیت های ایجاد شده در اثر استفاده از اسپری تاخیری نسبت به محصولات مشابه بسیار پایین تر است.
5.جذب سریع آن به شما کمک می کند مجبور نشوید مدت زیادی را برای بی حسی آلت تناسلی صرف کنید.
6.قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین نسبت به محصولات دیگری که برای درمان زودانزالی توصیه می شوند، بسیار مقرون به صرفه تر است.

خرید اسپری تاخیری ارزان


آیاخرید اسپری تاخیری، تنها روش موجود برای مقابله با زود انزالی است؟


همه انسان ها خواستار برقراری روابط جنسی عالی هستند. با توجه به یافته های محققان، در کنار خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن برای مردانی که از انزال زودرس رنج می برند، فاکتورهای دیگری از جمله اتصال عاطفی، ارتباط صمیمانه و عشق بازی، همه و همه برای تضمین یک رابطه جنسی هیجان انگیز ضروری هستند. در واقع، تنها یک شرط است که در صورت برآورده شدن، زندگی و تجارب جنسی یک زوج را بالاتر از حد میانگین قرار می دهد: تعداد ارگاسم هایی که برای هر کدام از طرفین اتفاق می افتند. 

گرچه امروزه همچنان بحث بر سر این است که آیا برای داشتن یک رابطه جنسی خوب، واقعا نیاز به رخ دادن ارگاسم در دو طرف وجود دارد یا خیر، اما یک واقعیت هست که همه بر سر آن توافق دارند: وجود تفاوت در زمان و نحوه ارگاسم مردان و زنان. منابع معتبری که در زمینه عدم رضایت جنسی میان خانم ها و آقایان مطالعه کرده اند، به این نتیجه رسیده اند که ایجاد چنین شکافی در ارضا شدن، از این واقعیت ناشی می شود که مردان، به طور متوسط، تنها پنج دقیقه از ابتدای دخول تا رسیدن به ارگاسم کامل، زمان دارند. 

به همین خاطر اگر از خانم ها بپرسید که چه چیزی مانع از رسیدن شما به ارگاسم می شود؟ در اغلب موارد پاسخ خواهند داد که طرف مقابل نتوانسته مدت بیشتری را در برابر ارضا شدن مقاومت کند. این تفاوت زمانی، می تواند باعث سرد شدن رابطه جنسی و نهایتا بروز مشکلاتی در زندگی خانوادگی شود. به همین دلیل است که روش هایی مانند خرید اسپری تاخیری و خرید ژل های تاخیری در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از زوج ها قرار گرفته است. 

در این بخش از مقاله، با ترفندهایی آشنا خواهید شد، که در کنار خرید اسپری تاخیری و به کار بردن آن پیش از دخول، به شما کمک می کنند تا رابطه طولانی تری را پیش از انزال داشته و به تجربه های خود در تخت خواب هیجان بیشتری ببخشید:

خرید اسپری تاخیری تری لندز


روش توقف و شروع مجدد را امتحان کنید


به جز خرید اسپری تاخیری، این مورد، یکی از شایع ترین متدهای مورد استفاده آقایان، برای پیش گیری از زود انزالی، به شمار می رود. در واقع، طبیعی ترین روش برای جلوگیری از انزال زودرس، این است که دخول را شروع کرده سپس برای مدت کوتاهی در آن وقفه ایجاد کرده و مجددا آغاز نمایید.

اگر بتوانید هیجانات و نزدیک شدن خود به ارگاسم را احساس کرده و پیش بینی نمایید، قادر خواهید بود که عمل دخول را بدون ایجاد هیجان بیش از حد، و در نتیجه انزال زود هنگام، به پیش ببرید. با این حال، برخی از مردان همچنان خرید اسپری تاخیری را ترجیح داده و علاقه ای به تست کردن این روش ندارند، چراکه این کار به سادگی، لذت رابطه جنسی را برای آنها کاهش می دهد. اگر شما نیز در این گروه از مردان قرار دارید، با ما همراه باشید تا روش های دیگری را برای جلوگیری از زود ارضا شدن، به شما معرفی کنیم. 

روش فشار دادن را بیازمایید


کسانی که به خرید اسپری تاخیری و استفاده از مواد شیمیایی علاقه ندارند، این تکنیک را برای جلوگیری از انزال زودرس استفاده می کنند. برای انجام این متد، کافی است که کمی پیش از ارضا شدن، به آرامی بدنه آلت خود را مابین دو انگشت شست و انگشت سبابه فشار دهید. این کار، نعوظ را به شکل چشم گیری کاهش داده و مدت زمان رابطه شما و همسرتان را افزایش می دهد. 


خرید اسپری تاخیری


حواس خودتان را پرت کنید


بدیهی است که هیچ کس دوست ندارد در میانه یک رابطه جنسی خوب، به چیز دیگری به غیر از آن فکر کند، اما آزاد کردن ذهن و پرت کردن حواس، به منظور این که تجربه خود را کمی طولانی تر کنید، لزوما بد و مضر نیست. در واقع، به غیر از خرید اسپری تاخیری، این مورد، همچنان یکی از اولین روش هایی است که برای مقابله با انزال زودرس، توسط تراپیست ها به مراجعینشان پیشنهاد می شود. 

از یک قرص تاخیری استفاده کنید


با این که هنوز هیچ دارو و قرصی برای به تاخیر انداختن انزال در داروخانه ها وجود ندارد و تهیه کردن دارویی برای این منظور، مانند خرید اسپری تاخیری شایع و رایج نیست، اما قرص هایی هستند که می توانید آنها را بدون نسخه خریداری کنید و برای ساختن یک رابطه جنسی لذت بخش و طولانی، به شما کمک می کنند. 


لذت رابطه جنسی بابهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده !


همه ما می دانیم که لذت بردن از رابطه جنسی، یکی از پایه های اساسی یک زندگی شاد و ایده آل است. زمانی که یکی از طرفین از رابطه خود لذت نبرد، به مرور زمان باعث سرد شدن رابطه عاطفی و احساسی دو طرف شده و عواقب جبران ناپذیری برای زندگی به همراه خواهد داشت. یکی از عواملی که لذت رابطه جنسی را با مشکل مواجه می کند، عدم به ارگاسم رسیدن زن است زیرا در روابط جنسی معمولا خانم ها دیر تر از آقایان به ارگاسم می رسند و آقایی که انزال را زودتر تجربه می کند، دیگر قادر به ارگاسم رساندن خانم نیست.

یکی از محصولاتی که برای همزمان کردن ارگاسم خانم و آقا به بازار آمده است اسپری تاخیری و حجم دهنده می باشد که به ارگاسم زودتر خانم ها کمک می کنند.، اما بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده بازار کدام است؟ آیا در صورتی که از بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده موجود در بازار استفاده کنیم، مشکل ارگاسم دیرتر خانم ها حل می شود؟ در ادامه به پاسخ این سوالات خواهیم پرداخت و چند نمونه از بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده بازار را به شما معرفی می کنیم.


طولانی کردن مدت رابطه


یک رابطه جنسی لذت بخش و کامل نیاز به زمان دارد و هر چه مدت زمان آن بیشتر باشد، رضایت جنسی بیشتر شده و در نتیجه محبت بین زوجین افزایش می یابد. خانم ها معمولا از معاشقه های پیش از دخول لذت می برند اما برخی آقایان زیاد از آن استقبال نمی کنند زیرا نگران آن هستند که زود ارضا شده و به دخول نرسند (دخول به مردان احساس قدرت می دهد بنابراین نمی خواهند این فرصت را از دست بدهند).

اصلی ترین ویژگی های بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده، طولانی کردن مدت معاشقه و دخول است. این اسپری ها برای شما یک رابطه طولانی و لذت بخش را به همراه خواهد داشت. همان طور که می دانید خانم ها می توانند چند بار و به صورت مکرر به ارگاسم برسند اگر می خواهید لذت یک رابطه طولانی با ارگاسم های مداوم را به همسرتان هدیه دهید استفاده از این اسپری ها بهترین گزینه است. 

قیمت اسپری تاخیری


آیا تمام مشکلات جنسی را می توان با خرید اسپری تاخیری برطرف کرد؟


 مشکلات جنسی در بین زوج های جوان متعدد هستند که هر کدام به دنبال یک اختلال ایجاد می شوند. در رتبه بندی این بیماری ها، تاکنون زودانزالی در صدر قرار دارد و این آمار رو به افزایش است که یک زنگ خطر است. راه های متعددی برای حل مشکلات و اختلالات جنسی پیشنهاد می شود که برخی کارآمد و برخی خطرناک هستند.

خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن برای مشکلات جنسی گوناگون یکی از این پیشنهادات است. شما باید خرید اسپری تاخیری را تنها برای اختلال انزال زودرس انجام دهید. البته در استفاده از اسپری تاخیری در مورد زودانزالی نیز باید دقت داشته و سطح اطلاعات خود را بالا ببرید.

قبل از خرید اسپری تاخیری مکانیسم آن را بدانید


احتمالا تاکنون از اسپری تاخیری استفاده کرده و یا تصمیم دارید برای حل مشکل جنسی خود برای اولین بار خرید اسپری تاخیری را انجام دهید. از آن جایی که مشکلات جنسی عموما در بافت های نعوظی یا ژنیتال موجود در فضای پرینه ای عمقی بروز می کنند، راه حل های درمانی ساده پاسخگوی آن ها نیستند. زمانی که صحبت از خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می شود، ممکن است زوج های جوان سوالاتی در مورد مکانیسم آن برایشان مطرح شود.

در مورد مکانیسم اثر این اسپری باید گفت که این اسپری عمدتا از مواد بی حس کننده ای همچون لیدوکائین تشکیل شده است. این مواد بعد از قرارگیری در محل مورد نظر شروع به بلاک کردن راه های عصبی انتقال پیام های حسی به فاسیکولوس های نخاع می کنند. در نتیجه بعد از مدت کوتاهی تمام حس یا قسمتی از آن به طور کامل از بین خواهد رفت. با توجه به این که فرایند مقاربت مجموعه ای از تحریکات عصبی خاص است، اسپری های تاخیری با جلوگیری از آن ها می توانند انزال را به تاخیر بیندازند. 

محبوبیت خرید اسپری تاخیری در میان سایر محصولات جنسی  !!


مشکل زودانزالی یک اختلال فراگیر است که در چندین سال گذشته شدت بیشتری پیدا کرده است و محققان دلایل قطعی برای آن بیان نمی کنند. لذا اگر شما هم از مشکل انزال زودرس رنج می برید، باید بدانید که تنها نیستید و لازم نیست نگران باشید، چرا که در 90 درصد موارد این مشکل با استفاده از اسپری های تاخیری برطرف می شود.

این موضوع را می توان به راحتی از آمار خرید اسپری تاخیری متوجه شد، به طوری که در آمریکا اسپری تاخیری در رنج سوم از پرفروش ترین محصولات جنسی قرار دارد. به همین دلیل می توان برداشت نمود که محبوبیت خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن بیشتر از بسیاری از کاندوم های تحریک کننده می باشد. 

چند سوال رایج در مورد اسپری تاخیری که ممکن است شما هم با آن ها رو به رو شده باشید !!


 • چرا اسپری تاخیری باعث سوزش آلت می شود؟

زوج ها بعد از خرید اسپری تاخیری و در زمان استفاده توجه داشته باشند به هیچ عنوان نباید اسپری وارد مجاری تناسلی شود. یعنی شما باید با انگشت خود سوراخ آلت را بگیرید تا وارد آن نشود. همچنین زمانی که این عمل را انجام می دهید، نباید بر روی بیضه ها اسپری شود، چراکه در این ناحیه به دلیل نازک و حساس بودن پوست، ممکن است باعث سوزش و التهاب شود.

قیمت بهترین اسپری تاخیری


 • چرا زمانی که اسپری تاخیری استفاده می کنم، حس همسرم کم می شود؟

این سوال را بسیاری از زوج ها بعد از خرید اسپری تاخیری و در زمان استفاده دارند. در جواب باید گفت این اسپری به هیچ عنوان نباید با آلت زنانه تماس بگیرند، چرا که به شدت حس بانوان را کاهش می دهد.

 • نگهداری اسپری تاخیری شرایط خاصی دارد؟

این اسپری ها حاوی گاز بوتان است به همین دلیل توصیه می شود در معرض شعله، گرما و نور مستقیم خورشید قرار نگیرد و دمای نگهداری آن کمتر از 32 درجه سانتی گراد باشد. همچنین سعی کنید آن را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

   

عوامل اثرگذار در قیمت اسپری تاخیری


همان طور که اشاره کردیم عوامل مختلفی وجود دارند که پشت کلمه قیمت قرار گرفته و آن را تعیین می کنند. این عوامل را بیشتر می توان به شرایط تولید اسپری تاخیری نسبت داد. اسپری های تاخیری در تماس مستقیم با نواحی تناسلی افراد قرار دارند و در صورتی که برخی از استانداردها در تولید آن ها رعایت نشده باشد، می توانند مشکلات زیادی را برای زوج ها ایجاد کنند. 

مواد اولیه به کار رفته شده در این اسپری، بنزوکائین یا لیدوکائین، نقش اصلی در تعیین قیمت خرید اسپری تاخیری ایفا می کنند. استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه زمانی موثر است که شرایط تولید و فناوری های به کار گرفته شده در تولید نیز بروز و مطابق با معیارهای خاصی تنظیم شده باشند. رعایت تمامی این موارد هزینه های زیادی را برای برندهای تولید کننده ی این اسپری به همراه دارد، در نتیجه آن ها نیز این موارد را در قیمت اسپری های تاخیری خود لحاظ می کنند. 

اسپری تاخیری برای آن که بتواند وارد بازار فروش شود باید استانداردهای بهداشتی دیگری را نیز کسب کند که برای کسب این استاندارد ها برندهای تولید کننده باید در قدم اول تمام دستگاه های خود را بروز کرده و شرایط خاصی را در آن ها لحاظ کنند که این مورد نیز باعث تغییر قیمت اسپری تاخیری می شود. 


مقایسه ی قیمت اسپری تاخیری و ژل تاخیری


 شما یا افراد دیگری که از اسپری یا ژل های تاخیری در روابط خود استفاده می کنند حتما مقایساتی بین قیمت این دو محصول جنسی انجام داده و  می دانید که هر کدام بر اساس ویژگی های خاص خود چه قیمت هایی را دنبال می کنند. قیمت خرید اسپری تاخیری به نسبت گران تر از قیمت ژل های تاخیری بوده و دلیل آن هم ویژگی های بسیاری است که این اسپری نسبت به ژل ها تاخیری دارد. 

استفاده از اسپری های تاخیری به مراتب آسان تر از ژل های تاخیری است و تنها شما با چند بار اسپری کردن آن در محل صحیح می توانید از حداکثر ویژگی های آن استفاده کنید، در حالی که ژل های تاخیری ممکن است دست های شما را کثیف کرده و به راحتی اسپری ها مورد استفاده قرار نگیرند.

علاوه بر این همان طور که می دانید باید ژل یا اسپری تاخیری را قبل از دخول از روی آلت تناسلی خود تمیز کنید. تمیز کردن اسپری تاخیری به مراتب آسان تر از ژل های تاخیری است. احتمال ایجاد حساسیت ها نواحی تناسلی نیز در افرادی که ژل های تاخیری استفاده می کنند به مراتب بالاتر از افرادی است که از اسپری های تاخیری استفاده می کنند. با توجه به تمام تفاسیر بالا می توان توجیه کرد که چرا قیمت خرید اسپری تاخیری گران تر از ژل تاخیری است.


قیمت اسپری تاخیری    


تفاوت قیمت اسپری تاخیری بنزوکائین و لیدوکائین


دو مورد از سرشناس ترین اسپری های تاخیری موجود در بازار که به طور حتم در هنگام خرید محصولات جنسی با آن ها آشنا شده اید، اسپری های تاخیری لیدوکائین و بنزوکائین هستند. بسیاری از مصرف کنندگان اثر این دو اسپری را مشابه هم می دانند، در حالی که هر کدام از این دو اسپری طیف اثر متفاوتی دارند.

قیمت خرید اسپری تاخیری لیدوکائین کمی بالاتر از قیمت خرید اسپری تاخیری بنزوکائین است و دلیل آن هم به ویژگی های خاص لیدوکائین و برتری آن نسبت به بنزوکائین برمی گردد. اثربخشی و قدرت اسپری لیدوکائین به مراتب بالاتر از اسپری بنزوکائین است و احتمال ایجاد حساسیت در افرادی که از آن استفاده می کنند نسبت به افرادی که از اسپری تاخیری بنزوکائین استفاده می کنند، کمتر است. 

اصلی ترین موضوعی که باعث ایجاد تمایز بین قیمت خرید اسپری تاخیری لیدوکائین با بنزوکائین شده است برد اثر آن است. زمانی که شما از اسپری تاخیری بنزوکائین استفاده می کنید، ممکن است بی حسی کامل را در ناحیه آلت تناسلی خود دریافت نکنید اما اسپری تاخیری لیدوکائین در کوتاه ترین زمان ممکن بی حسی لازم را در آلت تناسلی شما ایجاد می کند.
   


بهترین قیمت اسپری تاخیری


قیمت اسپری های تاخیری مختلف را بدانید !

تصور کنید بدون هیچگونه اطلاعاتی برای خرید اسپری تاخیری به داروخانه مراجعه کرده اید، زمانی که مسئول داروخانه انواع مختلف آن را به شما معرفی می کند شما نمی دانید که کدام یک از اسپری ها کیفیت لازم را دارد و مجبورید با توجه به قیمت مقطعی اقدام به خرید نمایید. اما زمانی که قیمت خرید اسپری تاخیری برندهای مختلف را می دانید وقتی به مرکز خرید مراجعه کردید، می توانید با دید بازتری انتخاب خود را انجام دهید. حتما همیشه معروف ترین برندهای محصولات جنسی را شناسایی کنید. این کار باعث می شود فریب نخورده و محصولی بی کیفیت به شما فروخته نشود.


برای درمان زودانزالی باید اسپری های تاخیری گران قیمت خریداری کنیم؟


تصور اشتباهی که اخیرا ذهن برخی از زوج های جوان که مشکل زودانزالی دارند را پر کرده این است که اگر آن ها اسپری های تاخیری گران قیمت را خریداری کنند، زودتر به هدف خود در رابطه می رسند و مشکلاتشان برطرف می شود. درست است که اسپری های تاخیری متفاوت ویژگی های مختلفی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند که بیشتر شامل کاهش حساسیت ها است اما اثربخشی اسپری های تاخیری تقریبا مشابه هم است، چرا که ماده بی حسی استفاده شده در اکثر آن ها لیدوکائین یا بنزوکائین است.

با توجه به موارد بالا اگر بدن شما نسبت به موادی که در اسپری های تاخیری استفاده شده است، سریع واکنش می دهد اسپری های گران قیمت را خریداری کنید که احتمال ایجاد حساسیت در آن ها کمتر است در غیر این صورت اسپری های ارزان قیمت می توانند برای حل مشکل زودانزالی شما کمک کننده باشند.


قیمت اسپری تاخیری


حساسیت های نواحی تناسلی و قیمت اسپری تاخیری !


همان طور که حول قیمت خرید اسپری تاخیری و عوارض بحث شد برای این که یک اسپری تاخیری بتواند کمترین میزان حساسیت را ایجاد کند باید از مواد مخصوصی در تولید آن استفاده شود که اکثرا گران هستند. به همین دلیل اسپری های تاخیری که توانایی زیادی در جلوگیری از حساسیت ها دارند، قیمتشان نیز بالاتر است.

البته این بدین معنی نیست که اسپری های ارزان حتما حساسیت ایجاد می کنند بلکه احتمال ایجاد حساسیت در آن ها بالاتر است که البته این موضوع امروزه زیاد به چشم نمی آید؛ زیرا تمامی شرکت های تولیدکننده ی اسپری تاخیری در تولید محصولات خود تمام روش های لازم برای کاهش حساسیت ها را لحاظ می کنند در غیر این صورت محصول آن ها تاییدیه های بهداشتی لازم را نمی تواند کسب کند. 

لازم به ذکر است با مشاهده ی هر نوع حساسیتی در نواحی تناسلی بعد از استفاده تاخیری سریعا رابطه را خاتمه داده و نواحی تناسلی را شستشو دهید و در صورتی که تا 10 الی 12 ساعت حساسیت بهبودی از خود نشان نداد حتما به پزشک مراجعه کنید.

قیمت اسپری تاخیری
ژل آمیزشی
خاصیت تنگ کنندگی واژن ندارد
رایحه مطبوع
مناسب برای آقایان
نوع ژل آمیزشی حجم دهنده
کاندوم
ایجاد حس گرما ندارد
بنزوکائین دارد
ضخامت نازک
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی دارد
نوع کاندوم کلاسیک و ساده
کشور تولیدکننده ایران
کمک به برطرف کردن مشکل نعوظ دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب