-31%
بسته تاخیری و حجم دهنده ویژه آقایان

بسته تاخیری و حجم دهنده ویژه آقایان

657,000 ریال 948,000 ریال
مالیات 657,000 ریال
 • تولید کنندگان بسته ویژه
 • کد محصول: بسته ویژه آقایان
 • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

خرید اسپری تاخیری روشی برای مقابله با زود انزالی است! زود انزالی یا انزال زودرس، یک تجربه آزاردهنده و مضطرب کننده برای مردان است که می تواند رابطه آنها با هم...

خرید اسپری تاخیری روشی برای مقابله با زود انزالی است! زود انزالی یا انزال زودرس، یک تجربه آزاردهنده و مضطرب کننده برای مردان است که می تواند رابطه آنها با همسر یا شریک جنسیشان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.به همین دلیل، خرید اسپری تاخیری، که اکثر ما آن را به عنوان اسپری لیدوکائین می شناسیم، معمولا به منظور مقابله با مشکل زود انزالی و رفع احساسات منفی مرتبط با آن انجام می گیرد. 

خرید اسپری تاخیری و خداحافظی با زود انزالی !!!

زود انزالی یک مشکل نادر در مردان نیست، در واقع، یک سوم آقایان در برهه هایی از زندگی، انزال زودرس را تجربه می کنند و به همین دلیل، این مشکل را می توان یکی از شایع ترین اختلالات جنسی دانست. اما زود انزالی واقعا چیست؟

انزال زودرس یا PE عدم کنترل کافی بر روی خروج منی یا ارضا شدن است. اگر به اختلال انزال زودرس مبتلا باشید، احتمالا تنها چند ثانیه پس از دخول یا حتی در حین عشق بازی پیش از آن، ارضا می شوید. به هر حال، با اینکه تجربه گاه و بی گاه انزال زودرس کاملا شایع بوده و تقریبا همه مردان به دلایل مختلف با آن مواجه می شوند، اما اگر این مشکل تداوم پیدا کند، می تواند تبعات مهمی را در زندگی جنسی و عاطفی فرد به همراه داشته باشد.

به همین خاطر است که افراد از انواع و اقسام راه حل ها برای کمک به رفع این مشکل استفاده می کنند، اما خرید اسپری تاخیری در این زمینه، یک روش به شدت موفقیت آمیز است. اسپری تاخیری، با کم کردن حساسیت سر آلت تناسلی به فرد کمک می کند تا پیش از ارضا شدن، مدت زمان بیشتری به رابطه جنسی ادامه داده و با زود انزالی مقابله کند. 


در ادامه این مقاله، توضیح خواهیم داد که چرا زود انزالی اتفاق می افتد، چه راه هایی برای رفع آن وجود دارد و چطور با خرید اسپری تاخیری لیدوکائین و نمونه های مشابه، می توان کیفیت رابطه جنسی را بالا برد؟ 
انزال زودرس به چه دلیل اتفاق می افتد؟

قبل از وارد شدن به بحث ، دلیل اتفاق افتادن انزال زودرس و خرید اسپری تاخیری لیدوکائین برای رفع آن، ابتدا باید مشخص کنیم که این عارضه چیست و به چه حالتی انزال زودرس گفته می شود؟ 

زمانی گفته می شود که یک فرد دارای انزال زودرس است که پس از میزان تحریک بسیار کمی، ارضا شود. همچنین در صورتی که فرد به محض دخول یا قبل از تصمیم گیری برای انزال، ارضا شود نیز مبتلا به این اختلال دانسته می شود.

به طور میانگین، در حدود ۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد تا یک مرد در طول رابطه جنسی به حالت ارگاسم برسد. با این حال، هیچ زمان دقیقی را نمی توان برای تشخیص زود انزالی تعیین کرد. به همین دلیل، اختلال انزال زودرس را معمولا بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می کنند:

 • فرد به سختی می تواند بدون ارضا شدن، رابطه جنسی داشته باشد. 
 • فرد بلافاصله پس از دخول به ارگاسم می رسد. 
 • فرد نسبت به عملکرد جنسی خود احساس ناامیدی یا اضطراب دارد. 

در تشخیص زود انزالی در مردان، یک مولفه تکرار هم باید در نظر گرفته شود، به این معنی که برای یک مرد، کاملا نرمال است که گاهی اوقات، زودتر از زمانی که دوست دارد، ارضا شود و این اتفاق غیر طبیعی نیست. اما اگر از آن دسته مردانی هستید که به صورت مکرر یا دائمی در زمان عشق بازی یا بلافاصله پس از دخول ارضا می شوند و به همین دلیل احساس لذت و اعتماد به نفس شما کاهش یافته است، در این صورت باید برای مقابله با انزال زودرس به فکر راه چاره و خرید اسپری تاخیری باشید. زود انزالی در مردان چه علت هایی دارد؟

برخلاف بسیاری از اختلالات و بیماری های دیگر، نمی توان یک دلیل مشخص برای زود انزالی نام برد. در واقع، فاکتورهای روانی و فیزیکی گوناگونی هستند که می توانند در ایجاد زود انزالی نقش داشته باشند:

 • حساسیت بیش از حد آلت تناسلی فرد
 • وجود مشکل یا بیماری در پروستات یا تیروئید
 • اضطراب درباره عملکرد جنسی
 • افسردگی، استرس و دیگر مسائل روانی
 • دیگر مشکلات ارتباطی 


اسپری تاخیری چیست؟

لیدوکائین ماده ی بی حس کننده ای است که برای بی حسی موضعی در قسمت های مختلف بدن، مورد استفاده قرار می گیرد. اسپری های لیدوکائین برای بی حسی های مختلف پزشکی و حتی بی حسی دندان مورد استفاده قرار می گیرند.

اسپری های تاخیری حاوی لیدوکائین با دوز کم مانند لیدوکائین 10 درصد (در 90 درصد مواقع لیدوکائین استفاده می شود) یا موادی شبیه آن هستند که برای بی حس کردن ناحیه تناسلی یا ژنیتال مرد به کار می روند.

هرچند مقدار 10 درصد لیدوکائین مورد استفاده در اسپری های تاخیری به نسبت زیاد است، اما عورض شدید برای فرد ایجاد نمی کند. البته ممکن است پوست فرد نسبت به لیدوکائین از خود حساسیت نشان بدهد و کمی خارش یا قرمزی داشته باشد که زیاد خطرناک نبوده و در 95 درصد موارد، این اتفاق روی نمی دهد.

اما استفاده زیاد از لیدوکائین ممکن است اختلال عصبی ایجاد کند. لذا باید در مصرف اسپری های تاخیری جانب احتیاط و حد نرمال رعایت شود.


خرید اسپری تاخیری


علت استفاده از اسپری تاخیری چیست؟

یکی از مشکلات شایع و رایج در بین اکثر مردان، زودانزالی و عدم توانایی در به ارگاسم رساندن زن است. آمار این زودانزالی در بین مردان بسیار بالاست به طوری که نتایج آماری سازمان بهداشت آمریکا نشان می دهد 92 درصد مردان از این مشکل رنج می برند.

البته تحقیقات زیادی نشان می دهد زودانزالی مردان در بعضی از موارد، بعد از گذشت مدت زمان کوتاه و چندسال بعد از ازدواج برطرف می شود و در مواردی نیز ممکن است برطرف نشده یا تنها از شدت آن کم شود. اما زوجین جوان بعد از ازدواج خود نیاز به برقراری رابطه ی جنسی دارند و نمی توانند تا چندسال برای برطرف شدن این مشکل صبر کنند. 

لذا به دنبال راه هایی برای حل این مشکل خود هستند که یکی از این راه ها خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می باشد. در اسپری های تاخیری از هوای فشرده برای امکان افشانه کردن و الکل استفاده می شود که در هنگام برخورد با پوست ایجاد گرما می کند و برای چند ثانیه فرد بر روی آلت خود احساس سوزش خفیفی می کند که طبیعی بوده و مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد کرد.

همان گونه که گفته شد درون اسپری تاخیری درصد مشخصی از ماده ی بی حس کننده ی لیدوکائین وجود دارد که بعد از قرار گیری روی پوست آلت تناسلی مرد، در مدت زمان کوتاهی جذب شده و با تاثیر گذاری بر روی اعصاب و سیستم خاص عصبی آلت تناسلی می تواند آن را سرکوب کرده و نوعی بی حسی در درون آلت تناسلی، در حالتی که در حال نعوظ است ایجاد کند.

بعضی از مقالات بیان می کنند این اسپری باعث کاهش حساسیت بیش از اندازه ی سر آلت تناسلی مرد شده تا انزال دیرتر رخ دهد. البته این بی حسی هیچ تاثیری بر روی رابطه ی جنسی فرد نخواهد داشت.بی حسی آلت تناسلی باعث می شود مرد هنگام برقراری رابطه ی جنسی تحریک کمتری را حس کند، در حالی که تحریک زن به طور کامل صورت می گیرد.

در نتیجه بی حسی باعث انزال دیرتر مرد می شود و زمانی انزال مرد روی می دهد که انزال زن نیز نزدیک است یعنی انزال دو جنس در فاصله ی کمی از یک دیگر اتفاق افتاده و مشکل زودانزالی مرد تا حد زیادی برطرف می شود.گاهی برخی از مردان بعد از استفاده از این اسپری دچار کاهش در نعوظ می شوند به همین دلیل خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن برای آن دسته از مردانی که مشکل اختلال نعوظ دارند توصیه نمی شود و باید از استفاده از آن خودداری نمایند.


خرید اسپری تاخیری


نحوه ی استفاده از اسپری تاخیری چگونه است؟

پوست آلت تناسلی مرد مانند سایر قسمت های بدن در معرض تجمع آلودگی ها می باشد و عرق نیز می کند. این اتفاقات باعث کاهش قدرت جذب پوست آلت می شود. لذا مردان بعد از خرید اسپری تاخیری و قبل از استفاده از آن باید آلت تناسلی خود را پاکیزه با آب و صابون بشویید تا قدرت جذب آن افزایش یابد.

سپس آلت تناسلی را خشک کنند و هیچ گاه با آلت خیس از اسپری استفاده نکنند. این کار اثربخشی آن را از بین می برد. اسپری را روی پوست سر آلت تناسلی بمالند. سپس 2 الی 3 دقیقه صبر کنند، در این زمان باید حساسیت سر آلت تناسلی آن ها کم شده باشد. این کم شدن حس سر آلت شما باعث طولانی تر شدن مدت رابطه ی جنسی مرد خواهد شد.

پس از گذشت 7 الی 10 دقیقه  بعداز مالیدن اسپری ، آلت مرد بسیار سفت خواهد شد و انزال او نیز دیرتر اتفاق می افتد.بعد از بی حسی حتما آلت تناسلی خود را شسته یا در صورت استفاده از کاندوم، حتما مطمئن شوید ماده بی حسی روی سطح خارجی کاندوم نباشد.

زیرا این ماده هنگامی که در تماس با واژن قرار می گیرد ، می تواند آن را نیز بی حس کند. در نتیجه استفاده ی شما از اسپری تاخیری بی نتیجه می ماند و انزال زن نیز خیلی دیرتر اتفاق می افتد.لطفا مردان به این نکته توجه داشته باشند که هیچ گاه هنگام خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن و ایجاد بی حسی، چند بار نزدیکی انجام ندهند زیرا باعث از بین رفتن مخاط واژن و ایجاد درد برای زن می شود.

لذت جنسی با استفاده و خرید اسپری تاخیری

یکی از عوارض نامناسب استفاده از اسپری تأخیری این است که گاها لذت کمتری از رابطه جنسی خود می برید. به عبارتی می توان گفت شما مدت زمان بیشتری را در رختخواب برای رابطه سپری می ‌کنید اما به دلیل بی ‌حسی آلت تناسلی خود، لذت کمتری نصیبتان می ‌شود.

البته این موضوع جای بحث بیشتری دارد؛ در برخی از افراد طولانی شدن رابطه جنسی و مقاربت می ‌تواند لذت ‌بخش باشد. همچنین فهمیدن این که شریک جنسی شما لذت بیشتری از رابطه می‌ برد نیز می ‌تواند برایتان لذت ‌بخش باشد؛ بنابراین این شما هستید که می ‌بایست انتخاب کنید که چگونه لذت بیشتری ببرید. 

آیا خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن، می تواند زود انزالی را درمان کند؟

در نهایت خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن باعث می شود که لیدوکائین، بنزوکائین یا دیگر مواد بی حس کننده موجود در آنها، حساسیت بافت پوستی را کاهش داده و احساس مرد در هنگام معاشقه و رابطه دخول را کم کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که با این که اسپری های تاخیری بر روی حساسیت آلت تناسلی شما در حین رابطه جنسی اثر می گذارند، اما آلت را کاملا بی حس نمی کنند.

در واقع مردانی که اقدام به خرید اسپری تاخیری فوری یا دیگر انواع این محصول کرده اند، هیچ گونه اثر منفی ناشی از این اسپری های تاخیری را بر روی کیفیت ارگاسم یا تجربه جنسی خود گزارش نکرده اند.


خرید اسپری تاخیری

نحوه استفاده بعد ازخرید  اسپری تاخیری از داروخانه چگونه است؟


پس از خرید اسپری تاخیری از داروخانه یا فروشگاه های لوازم بهداشتی، بهداشت جنسی یا زناشویی، به سادگی هرچه تمام تر می توانید از آن استفاده کنید. تنها کافی است که ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیش از شروع رابطه جنسی، اسپری تاخیری را در قسمت زیرین سر و بدنه آلت تناسلی خود زده و با حرکت دایره ای دست آن را مالش دهید تا اسپری جذب آلت شود.

در هنگام خرید اسپری تاخیری از داروخانه ، مشاهده خواهید کرد که بطری های آنها دارای دوز اندازه گیری شده مشخص هستند. این موضوع به شما اجازه می دهد تا یک یا چند اسپری با مقدار مشخص را بر روی آلت خود بزنید. اگر تاکنون از چنین اسپری هایی استفاده نکرده اید، بهترین کار این است که با یک اسپری شروع کرده و در صورتی که در زمان ارضای خود هیچ بهبودی مشاهده نکردید، دوز اسپری کردن را طبق دستورالعمل درج شده در جعبه اسپری تاخیری یا مطابق با دستور پزشک، افزایش دهید.

توجه داشته باشید که مردان مختلف با هم متفاوت هستند، به این معنا که شما ممکن است برای رسیدن به سطح دلخواه از حساسیت آلت تناسلی خود، به زدن چند اسپری از یک بطری نیاز داشته باشید . همچنین توجه داشته باشید که بهتر است پس از عمل کردن اسپری و کم شدن حساسیت آلت تناسلی، پیش از شروع رابطه جنسی آن را با یک حوله خیس تمیز کرده یا دوش بگیرید تا مطمئن شوید که هیچ میزانی از اسپری در آن ناحیه باقی نمانده است.

معمولا پنج تا پانزده دقیقه طول می کشد تا اسپری تاخیری عمل کند. شما می توانید زمان دقیق اثرگذاری هر محصول را در زمان خرید اسپری تاخیری از داروخانه یا فروشگاه های بهداشتی، از مسئول مربوطه بپرسید. 

 • عوارض جانبی استفاده از اسپری تاخیری چه چیزهایی هستند؟


در صورتی که پس از خرید اسپری تاخیری از داروخانه ، نحوه مصرف آن را با دقت مطالعه کرده و محصول را در دوز نرمال و مشخص شده مصرف کنید، به احتمال زیاد با هیچ مشکل یا عارضه ای مواجه نخواهید شد. با این حال، برخی از افراد پس از اعمال اسپری تاخیری بر روی آلت تناسلی، گاهی اوقات عوارض جانبی زیر را تجربه می کنند:

 • به صورت موقت حساسیت آلت را کاملا از دست داده و به همین دلیل در ایجاد یا حفظ نعوظ دچار مشکل می شوند. 
 • بی حسی ناشی از اسپری تاخیری را به شریک خود منتقل کرده و لذت جنسی او را کاهش می دهند. 
 • حساسیت و یا سوزش پوست را تجربه می کنند.
 • به دلیل استفاده بیش از حد از اسپری تاخیری، آلت خود را کاملا بی حس می کنند. 


خرید اسپری تاخیری


سوالی که وجود دارد، این است که خرید اسپری تاخیری لیدوکائین بهتر است یا بنزوکائین؟


بررسی های انجام شده روی تاثیرات بی حس کنندگی و همچنین حساسیت های پوستی، بین این دو اسپری تاخیری نشان می دهد، خرید اسپری تاخیری لیدوکائین بهتر از بنزوکائین است؛ زیرا قدرت بی حس کنندگی آن تقریبا معادل بنزوکائین و یا حتی بیشتر از آن است و همچنین حساسیت ها و مشکلات پوستی کمتری ایجاد می کند. لذا معمولا برای خرید اسپری تاخیری، ن
وع لیدوکائین آن ترجیح داده می شود؛ به همین دلیل امروزه بیشتر این نوع از اسپری های تاخیری در فروشگاه ها عرضه می شود.


 • اسپری تاخیری بنزوکایین چیست؟


همان طور که می دانید، اسپری های تاخیری نیز مانند دیگر محصولات جنسی، انواع گوناگونی دارند. یکی از انواع این اسپری ها که هنگام خرید اسپری تاخیری ممکن است با آن مواجه شوید، اسپری تاخیری بنزوکائین است. این اسپری نیز مانند اسپری های تاخیری لیدوکائین، دارای درصد مشخصی از ماده ای بی حس کننده، به نام بنزوکائین است. گاهی در اسپری های بنزوکائین از درصد بالاتری از آن استفاده می کنند؛ به طوری که هم اسپری تاخیری بنزوکائین 10 درصد و هم 20 درصد در بازار موجود است. عملکرد اسپری های تاخیری بنزوکائین همانند لیدوکائین بوده و بعد از قرارگیری روی پوست آلت تناسلی مرد، به سرعت جذب می شود و می تواند با تاثیرگذاری بر اعصاب حسی ناحیه ی آلت تناسلی، نوعی بی حسی موضعی در آن ایجاد کند.

تصورات اشتباه در مورد خرید  اسپری تاخیری :


1- اسپری تاخیری، درمان قطعی زودانزالی به حساب نمی آید؛ لذا افرادی که اقدام به خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می کنند، باید بدانند این اسپری درمانی برای مشکلات آن ها نیست؛ بلکه تنها به صورت مقطعی و موضعی مشکل شما را برای داشتن یکی رابطه ی خوب با همسر حل می کند.
2- اسپری تاخیری، دارای برد اثر مشخص است؛ یعنی پس از استفاده، تنها مدت زمان مشخصی اثر بخشی خود را دارد و پس از آن، اثرش از بین می رود؛ لذا هنگامی که زوج ها تمایل دارند با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند، باید از آن استفاده نمایند؛ نه زمانی که فاصله ی زمانی زیادی تا رابطه ی آن ها مانده است.
3- ترکیب کردن چند نوع اسپری تاخیری، اثر آن را چندین برابر نمی کند و ممکن است مواد مختلف درون آن ها با هم ناسازگار بوده و با یکدیگر واکنش دهند و سبب ایجاد بیماری های پوستی شدید در ناحیه آلت تناسلی شوند؛ بنابراین، افراد باید به شدت از این کار خودداری کنند.


خرید اسپری تاخیری سنگ جامائیکا یا Jamaican Stone :


ماده اصلی سازنده ی این اسپری، نوعی محصول خاص است که از میوه های درختان کارائیب تهیه می شود و سنگ جامانیکا نام دارد. روش مصرف این ماده، کمی خاص است، به این صورت که باید آن را با آب مخلوط کرده و از خمیر حاصله استفاده شود. این ماده تاثیرپذیری بسیار بالایی دارد به گونه ای که سریعا به حداکثر تاثیرگذاری خود می رسد و بی حسی لازم را ایجاد می کند.

مشکلی که برای این اسپری بیان می شود، این است که اگر مدت زمان طولانی روی آلت تناسلی فرد بماند، می تواند حساسیت های پوستی شدید ایجاد کند. با این حال، اسپری تاخیری سنگ جامانیکا، یکی از محصولاتی است که طرفداران خاص خود را دارد و افراد هنگام خرید اسپری تاخیری، این محصول را با سایر اجناس مشابه ترجیح می دهند.

خرید اسپری تاخیری معطر:


اسپری های تاخیری جدیدی هستند که جدیدا به بازار عرضه شده اند و اسانس های مختلفی برای ایجاد بوی خوش به آن ها اضافه شده است. اسانس نارگیل یکی از اسانس هایی است که به این اسپری های تاخیری اضافه می شود و نسبت به بقیه ی اسانس ها طرفداران بیشتری دارد. این اسانس ها باعث می شوند فرد هنگام مصرف آن ها با بوی کمی تند لیدوکائین یا بنزوکائین مواجه نشود و به جای آن، بوی خوشی را احساس نماید. همچنین در این اسپری ها از آئروسل استفاده می شود که باعث حداکثر جذب در ناحیه آلت تناسلی شده و تاثیر آن را بیشتر و سریع تر می کند.

خرید اسپری تاخیری

 • در صورتی که همسر شما باردار باشد، باز هم می توانید از اسپری تاخیری لیدوکائین استفاده کنید ؟!

لیدوکائین در دسته B داروهای سازمان غذا و داروی آمریکا قرار دارد، به این معنا که هنوز اثبات نشده که استفاده از آن در دوره بارداری ایمن هست یا خیر. به همین دلیل، بهتر است که از خرید اسپری تاخیری لیدوکائین و محصولات مشابه آن، در دوره بارداری همسرتان خودداری نمایید.  • آیا می توان از اسپری تاخیری لیدوکائین به صورت هم زمان با داروهای اختلال نعوظ ویاگرا استفاده کرد؟

لیدوکائین موضعی و داروی ویاگرا دارای تداخل نیستند و می توان آنها را به صورت همزمان استفاده کرد. 


 • اثر اسپری تاخیری لیدوکائین تا چه مدتی باقی می ماند؟

اثر اسپری تاخیری لیدوکائین می تواند تا سه ساعت هم باقی بماند اما در بیشتر مواقع، مشاهده خواهید کرد که آلت تناسلی شما تا یک ساعت پس از زدن اسپری، دارای حساسیت کمتری نسبت به قبل است. 


 • آیا می توان اسپری تاخیری را همراه با لوبریکانت یا روان کننده ها مصرف کرد؟

شما می توانید به طور کاملا ایمن از اسپری تاخیری لیدوکائین همراه با روان کننده ها استفاده کنید. تنها نکته ای که باید مدنظر داشته باشید آن است که حتما اسپری را ده تا پانزده دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی اعمال کرده و پس از اثرگذاری، آن را به طور کامل از روی آلت تناسلی خود بشویید. 


 • آیا خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن باعث کاهش یافتن لذت جنسی همسر یا شریک شما می شود؟

با رعایت تمامی نکات گفته شده، یعنی استفاده از اسپری تاخیری یک ربع قبل از شروع رابطه جنسی و شستن آن قبل از آغاز معاشقه، می توانید اثر آن بر روی آلت تناسلی شریک خود را به صفر برسانید. 

 • قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین چقدر است؟

برای گرفتن قیمت  اسپری تاخیری لیدوکائین و انواع محصولات مشابه دیگر، می توانید به وب سایت  عرضه کننده محصولات بهداشتی ، فروشگاه آنلاین محصولات بهداشت جنسی و زناشویی مراجعه کنید. شما می توانید با صرف هزینه ای کمتر از بیست هزار تومن اقدام به خرید اسپری تاخیری ارزان قیمت کرده و یا اگر به دنبال خرید بهترین اسپری تاخیری و کیفیت بالاتر یا اثربخشی بیشتر می گردید، به دنبال محصولات گران تری باشید.   


خرید اسپری تاخیری


تصورات اشتباه در مورد اسپری تاخیری


 • اسپری تاخیری، درمان قطعی زودانزالی به حساب نمی آید؛ لذا افرادی که اقدام به خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می کنند، باید بدانند این اسپری درمانی برای مشکات آن ها نیست؛ بلکه تنها به صورت مقطعی و موضعی مشکل شما را برای داشتن یکی رابطه ی خوب با همسر حل می کند.
 • اسپری تاخیری، دارای برد اثر مشخص است؛ یعنی پس از استفاده، تنها مدت زمان مشخصی اثر بخشی خود را دارد و پس از آن، اثرش از بین می رود؛ لذا هنگامی که زوج ها تمایل دارند با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند، باید از آن استفاده نمایند؛ نه زمانی که فاصله ی زمانی زیادی تا رابطه ی آن ها مانده است.
 • ترکیب کردن چند نوع اسپری تاخیری، اثر آن را چندین برابر نمی کند و ممکن است مواد مختلف درون آن ها با هم ناسازگار بوده و با یکدیگر واکنش دهند و سبب ایجاد بیماری های پوستی شدید در ناحیه آلت تناسلی شوند؛ بنابراین، افراد باید به شدت از این کار خودداری کنند.


خرید اسپری تاخیری
خرید اسپری تاخیری قوی یکی از راهکار های موجود برای مقابله با انزال زودرس :


 • استفاده از اسپری های تاخیری و کرم های موضعی


خرید اسپری تاخیری قوی یا عادی و استفاده از آن در زمان مناسب، به عنوان یکی از موثرترین روش های خانگی برای طولانی تر کردن زمان رابطه جنسی در نظر گرفته می شود. کرم های موضعی که به منظور ایجاد تاخیر در زمان انزال مردان طراحی شده اند نیز دارای اثری مشابه با اسپری های تاخیری هستند.

همان طور که گفته شد، مناسب ترین زمان برای استفاده از اسپری و کرم تاخیری، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پیش از شروع رابطه جنسی است و بر اساس گزارشات مطالعاتی که در سال ۲۰۱۷ انجام شده اند، خرید اسپری تاخیری قوی، انواع دیگر این اسپری ها، کرم های موضعی و استفاده از آنها، می تواند انزال در مردان را به مدت چند دقیقه عقب بیندازد.

با این حال، گرچه بیشتر افراد، پس از اعمال اسپری های تاخیری هیچ عارضه جانبی را متحمل نمی شوند، اما چنین محصولاتی ممکن است باعث درد و احساس سوزش خفیف، کاهش میل جنسی و از دست رفتن موقتی حس های موضعی بدن شوند. 

 • استفاده از مکمل های حاوی زینک 


مصرف مکمل های حاوی زینک، گزینه دیگری است که می توانید آن را همراه با خرید اسپری تاخیری قوی یا انواع خفیف تر آن برای رفع زود انزالی، مدنظر قرار دهید. زینک، نه تنها از سلامت سیستم ایمنی و رشد سلول ها محافظت می کند، بلکه یک ماده معدنی ضروری برای کمک به تولید تستسترون و تقویت میل جنسی و انرژی شما نیز محسوب می شود.

نتایج مطالعات انجام شده، رابطه ای را میان کمبود زینک و اختلال در عملکرد جنسی مردان نشان داده اند، بنابراین دریافت ۱۱ میلی گرم زینک به صورت روزانه می تواند مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهد. یک تحقیق که در سال ۲۰۰۹ بر روی موش ها انجام شده، نشان داده است که مکمل های زینک می توانند میزان تستسترون را افزایش دهند و این موضوع به نوبه خود باعث بهبود مشکلات جنسی مانند انزال زودرس می شود.

در این مورد توجه داشته باشید که مصرف بیش از حد زینک می تواند باعث تهوع، استفراغ، اسهال، آسیب به کلیه و معده و به وجود آمدن طعم فلز در دهان فرد شود. 

خرید اسپری تاخیری


 • تغییر در رژیم غذایی


در کنار مصرف زینک و خرید اسپری تاخیری قوی یا معمولی، توجه به میزان منیزیم دریافتی نیز می تواند سلامت جنسی شما را افزایش دهد. به همین دلیل، جای دادن غذاهایی که حاوی زینک و منیزیم هستند، مانند موارد زیر به افزایش زمان رابطه جنسی پیش از ارضا شدن، کمک می کند. 

 • تخم کدو تنبل
 • سویا
 • ماست
 • اسفناج
 • بادام
 • لوبیا قرمز
 • نخود
 • دانه کنجد
 • گوشت گاو و گوسفند
 • شکلات تلخ
 • سیر
 • نخود فرنگی
خرید اسپری تاخیری


آیا استفاده و خرید اسپری تاخیری ارزان واقعا مدت زمان رابطه جنسی شما را افزایش می دهد؟

تولیدکنندگان و فروشندگان انواع اسپری های تاخیری ادعا دارند که این محصولات به صورت قطعی و تضمینی مشکل زود انزالی در مردان را حل کرده و مدت زمان سکس شما را بیشتر می کنند.


 • اما اگر شما هم تاکنون اقدام به خرید اسپری تاخیری ارزان یا گران کرده باشید، احتمالا با تردید این سوال را از خود پرسیده اید که آیا این گونه محصولات واقعا اثرگذارند؟
 • آیا همان طور که در تبلیغات آنها گفته می شود، توانایی این را دارند که کیفیت و کمیت رابطه جنسی شما را بهبود دهند؟ 

حقیقت این است که شک شما کاملا به جاست. وقتی ادعای بزرگ و دور از ذهنی مانند افزایش زمان رابطه جنسی درباره یک وسیله، دارو یا روش درمانی مطرح است، باور کردن کارایی آن محصول دشوار می شود. این سوال بخصوص در زمان خرید اسپری تاخیری ارزان پیش می آید.

چرا که معمولا در ذهن ما پایین بودن قیمت یک محصول، کیفیت آن و مناسب بودنش برای سلامتی را کمی زیر سوال می برد. اما آیا واقعا خرید اسپری تاخیری ارزان و استفاده از آن، باعث آسیب دیدن پوست های حساس و بافت آلت تناسلی می شود؟ 

اسپری های تاخیری که حاوی لیدوکائین یا بنزوکائین هستند (که به طور ویژه برای جذب شدن توسط پوست آلت تناسلی طراحی می شوند)، واقعا می توانند با بی حس کردن کامل یا جزئی اندام، زمان ارضا شدن فرد را به تاخیر بیندازند. در واقع اگر تاکنون کرم های بی حس کننده حاوی لیدوکائین یا بنزوکائین را به کار برده باشید، احتمالا می توانید تصور کنید که این محصولات چگونه کار می کنند. 


با این حال همانطور که توسط کارشناسان توصیه می شود، شما نباید کرم های عادی بنزوکائین یا لیدوکائین را برای درمان زود انزالی و طولانی کردن مدت زمان رابطه جنسی، بر روی آلت تناسلی خود قرار دهید.


خرید اسپری تاخیری


اسپری های تاخیری دارای فرمولاسیون ویژه ای برای این منظور هستند و ریسک بروز مشکلات مرتبط را کاهش می دهند. با این حال بهتر است در زمان خرید یک اسپری تاخیری ارزان موارد زیر را مدنظر داشته باشید:

 • از آنجا که اسپری های تاخیری در آلت تناسلی شما بی حسی ایجاد می کنند، نباید جز در مواقع ضروری استفاده شوند.
 • وابستگی به خرید اسپری تاخیری ارزان یا گران و استفاده از آنها، ممکن است شما را به این محصولات وابسته کرده و در صورت مصرف نکردن آنها، عملکرد جنسی شما را مختل کنند. 
 • احتمال واکنش های پوستی پس از مصرف اسپری های تاخیری وجود دارد. 


 بهترین  برندها برای خرید بهترین اسپری تاخیری کدام اند ؟!

در این بخش از مقاله به معرفی معروف ترین انواع اسپری ها و کرم های تاخیری پرداخته و اطلاعاتی پیرامون ویژگی های هر کدام را به صورت مختصر در اختیار شما قرار می دهیم. 


 • خرید  اسپری تاخیری VigRX

در زمان جست و جو برای خرید بهترین اسپری تاخیری، حتما نام VigRX را شنیده یا چشمتان به آن خورده است. VigRX یکی از بهترین و معروف ترین اسپری های تاخیری در جهان محسوب می شود و افراد بسیار زیادی برای کاهش حساسیت آلت تناسلی و در نتیجه، افزایش زمان رابطه جنسی خود از این محصول استفاده می کنند. 


 • اسپری تاخیری promescent

اگر قصد خرید بهترین اسپری تاخیری به منظور غلبه بر انزال زودرس را دارید، حتما برند promescent را در خاطر داشته باشید. این محصول حاوی لیدوکائین و مواد تشکیل دهنده دیگر است و یکی از بهترین اسپری های تاخیری موجود در بازار به شمار می رود

داشتن ترکیبات خوشبو، ضد آب بودن این نوع اسپری تاخیری و سرعت جذب آن به پوست، این محصول را به یک گزینه خوب برای استفاده در استخر یا حمام تبدیل کرده است.بنابراین اگر قصد دارید که بدون تحمل رایحه معمول و ناخوشایند چنین محصولاتی، رابطه جنسی خود را طولانی تر کنید، حتما در زمان خرید بهترین اسپری تاخیری، درباره برند promescent پرس و جو نمایید.  


خرید اسپری تاخیری

 • خرید اسپری تاخیری Adam & Eve: Marathon

شرکت سازنده این اسپری تاخیری در واقع تضمینی برای آن به شمار رفته و شما می توانید با خیال راحت از ترکیبات تشکیل دهنده این محصول، از آن استفاده کنید. از سوی دیگر، وجود بنزوکائین به عنوان ماده اصلی در Adam & Eve: Marathon ، این اسپری تاخیری را یک انتخاب بسیار خوب برای افرادی تبدیل می کند که به لیدوکائین حساسیت دارند.


اثرگذاری این اسپری نسبت به محصولات مشابه، کمی دیرتر صورت می گیرد. در واقع شما باید در حدود ۱۵ دقیقه برای این موضوع منتظر بمانید، اما می توانید مطمئن باشید که لذت و مدت طولانی رابطه جنسی شما با مصرف این محصول، ارزش انتظارتان را دارد. 

 • اسپری تاخیری Super Dragon 6000

زمانی که صحبت از قوی ترین اسپری های تاخیری موجود در بازار به میان می آید، نام محصولات Super Dragon حتما مطرح می شود. اسپری تاخیری Super Dragon 6000، تنها به ۳ تا ۵ دقیقه زمان نیاز دارد تا به حداکثر میزان اثرگذاری خود برسد.

در کنار این ویژگی بسیار مهم، ضد آب بودن و امکان مصرف این محصول در حمام یا استخر، آن را به یک گزینه ایده آل برای افرادی تبدیل می کند که به دنبال درمان سریع زود انزالی هستند. 

تفاوت دیگر این نوع اسپری تاخیری با دیگر محصولات مشابه، وجود ویتامین E در ترکیبات آن است، با این حال به دلیل موجود بودن همین مواد تشکیل دهنده، تا ۴۵ دقیقه پس از اعمال اسپری بر روی آلت، نمی توانید با شریک جنسی خود رابطه دهانی برقرار کنید. 

 • خریداسپری تاخیری Shibari Triton

وجود ترکیبات استاندارد و کاملا ایمن، یکی از نقاط قوت این اسپری تاخیری به شمار می رود، اما اگر به منظور مقابله با زود انزالی شدید به دنبال خرید بهترین اسپری تاخیری هستید، بهتر است از این برند صرف نظر کنید. اثرگذاری Shibari Triton بر روی آلت تناسلی چندان شدید نیست و تنها می تواند تا سطح خفیفی، مدت زمان رابطه جنسی را بیشتر کند. 

اسپری تاخیری برای مقابله با زود انزالی مردان : امروزه برندهای زیادی، انواع اسپری های تاخیری را ارائه می دهند که بسیاری از آنها حاوی شکلی از ماده بی حس کننده موضعی هستند تا با اثر گذاشتن بر روی آلت تناسلی، به طولانی تر کردن رابطه شما کمک کند. به طور خلاصه هدف از خرید اسپری تاخیری و به کار بردن آن، کم کردن احساس تحریک و به تاخیر انداختن زمان ارضا شدن شماست.

انزال زودرس یا زود انزالی، مشکلی است که چندین هزار مرد در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده، با این حال، روش های متعددی برای مقابله با آن وجود دارند که خرید اسپری تاخیری تنها یکی از این راه حل هاست. 

خرید اسپری تاخیری


خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟


 • در استفاده از اسپری های تاخیری، دست های شما کاملا تمیز می ماند. 
 • استفاده از اسپری تاخیری بسیار راحت بوده و شما می توانید آن را به صورت مخفیانه به کار ببرید. 
 • قرار دادن اسپری تاخیری بر روی آلت، به سرعت انجام می شود. 
 • به کم کردن حس موجود در آلت شما کمک می کند. 
 • باعث طولانی تر و لذت بخش تر شدن رابطه جنسی شما می شود. 
 • باید کمی قبل از دخول به کار برده شود. 

به کار بردن اسپری تاخیری چه نقاط ضعفی دارد؟


 • برای اثرگذاری آن، چند دقیقه باید صبر کنید. 
 • ژل ها و کرم های تاخیری برای درمان زود انزالی در مردان 
 • اگر از آن دسته افرادی هستند که می خواهید میزان و چگونگی استفاده از محصولات تاخیری و همچنین محل قرار دادن آنها را بیشتر در کنترل خود داشته باشید، ژل های تاخیری، گزینه مناسب تری نسبت به خرید اسپری تاخیری، به شمار می رود. در واقع، بسیاری از مردان مالیدن یک کرم بر روی آلت خود را یک فرایند طبیعی تر در مقایسه با اسپری کردن روی آن می دانند. از سوی دیگر، استفاده از کرم های تاخیری باعث می شود که شما با آلت تناسلی خود بیشتر آشنا شده و در هنگام رابطه جنسی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. 


خرید اسپری تاخیری


استفاده از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری؟ کدام یک برای شما مناسب تر است؟


 • زمان: خواه اسپری و خواه ژل تاخیری را برای درمان خانگی زود انزالی استفاده کنید، باید مدت زمانی را منتظر بمانید تا محصول بر روی شما اثر کند (این مدت زمان در بازه چند دقیقه تا تقریبا یک ساعت متغیر است).برخی از افراد بیان می کنند که صبر کردن باعث از بین رفتن اشتیاق آنها می شود. اما شما می توانید به این زمان، به عنوان یک فرصت برای عشق بازی نگاه کنید که باعث ایجاد شگفتی و رضایت بسیار در شریک جنسی شما می شود. 

 • میزان ایجاد بی نظمی: تفاوت کلیدی میان اسپری و کرم تاخیری در بی نظمی ایجاد شده توسط هر کدام از این موارد است. در مورد اول، شما پس از خرید اسپری تاخیری و در زمان استفاده، تنها چند پمپ روی آلت خود می زنید و سپس کارتان تمام است، اسپری را به کشو برگردانده و به رابطه جنسی برمی گردید. در مقابل، ژل تاخیری گرچه دارای تاثیرات بسیار مشابهی با اسپری است، اما از آنجا که شما در ادامه رابطه جنسی به استفاده از دست های خود نیاز خواهید داشت، باید پس از به کار بردن ژل، آنها را بشویید. با این حال، برخی از افراد در کنار تخت خود دستمال مرطوب قرار داده و از آن برای پاک کردن دست ها استفاده می کنند. 


مزایای استفاده از ژل های تاخیری چه مواردی هستند؟


 • کنترل شما بر فرایند استفاده از محصولات تاخیری افزایش می یابد. 
 • به راحتی می توانید تمامی سطح آلت خود را با آن پوشش دهید. 
 • استفاده از ژل تاخیری راحت است و شما می توانید آن را محرمانه نگه دارید. 
 • به بی حس کردن آلت تناسلی شما کمک می کند. 
 • باعث افزایش زمان رابطه جنسی می شود. 
 • کمی پیش از دخول می توانید آن را استفاده کنید. 

چه نقاط ضعفی در به کار بردن ژل تاخیری به منظور مقابله با زود انزالی وجود دارد؟ پس از به کار بردن این محصول باید دست های خود را بشویید. 


خرید اسپری تاخیری


در نهایت  کدام محصول برای شما مناسب تر است؟

اگر برای درمان خانگی زود انزالی جدی هستید، به شما توصیه می شود که هر دوی این محصولات را به نوبت استفاده کرده و مشاهده کنید که کدام بهتر عمل می کند. ذکر این نکته نیز ضروری است که هر برندی، کارکردهای متفاوتی در دسته کرم ها و اسپری های تاخیری دارد.
بنابراین قبل از تصمیم گیری قطعی، تحقیقات خود را انجام دهید تا بدانید که کدام یک از این موارد، بهترین عملکرد را برای شما دارند. اگر یک برند یا یک مورد به نظر کاملا بی نتیجه رسید، هنوز گزینه های زیادی هستند که آنها را امتحان نکرده اید. بنابراین، لذت ببرید و تجربه کنید. اطمینان داشته باشید که بالاخره محصول مناسب خود را پیدا خواهید کرد.  


چند نکته ی بسیار مهم در ارتباط با استفاده و خرید اسپری تاخیری که مردان باید بدانند:

 • هرگز اسپری را بر روی بیضه ها یا داخل مجاری ادراری- تناسلی نزنید؛ زیرا این کار می تواند خطراتی را به دنبال داشته باشد.
 • در صورت که مردی از بیماری های قلبی، کلیوی، کبدی و صرع رنج می برد باید قبل از مصرف حتما با پزشک خود مشورت نمایید.
 • مقدار کم اسپری برای بی حسی آلت تناسلی کافی است و نیازی نیست از حجم بالایی از آن استفاده شود. زیرا مصرف بیش از حد آن خطرناک بوده و توسط پزشکان منع شده است.
 • افراد بعد از استفاده در صورتی که با خارش یا حساسیت شدید رو به رو شدند حتما باید مصرف را قطع کرده و نظر پزشک را جویا شوند.
 • برای خرید اسپری تاخیری حتما به مراکز معتبر مانند داروخانه ها مراجعه فرمایید؛ زیرا ممکن است مراکز غیر معتبر، اسپری غیربهداشتی به شما بدهند که ممکن است خطرات زیادی برای سلامت جنسی شما داشته باشد.
 • خرید اسپری تاخیری جز داروهایی است که نیاز به نسخه پزشک نداشته و داروخانه ها این اسپری را بدون نسخه نیز در اختیار شما قرار می دهند.
 • اسپری های تاخیری می توانند مدت زمان مشخصی آلت تناسلی را بی حس کنند و بعد از آن اثر آن ها از بین می رود، لذا قبل از برقراری رابطه ی خود از آن ها استفاده کنید نه چند ساعت قبل از رابطه.
 • افرادی که بیماری های پوستی دارند به هیچ وجه از این اسپری تاخیری استفاده ننمایند یا در صورت تمایل به استفاده از آن حتما ابتدا با پزشک مشورت کنند. 
فوایدخرید اسپری تاخیری:


1.راه حلی بسیار آسان است

خرید  اسپری تاخیری و استفاده از آن  یا به عبارتی استفاده از اسپری های بی حسی موضعی سریع ترین و راحت ترین راه برای غلبه بر زود انزالی در زوج ها به حساب می آید. این روش به طور معمول به عنوان یکی از روش ‌های درمانی برای این زوج ها توصیه می شود. دلیل این که بیان می شود این اسپری آسان ترین و سریع ترین راه تلقی می شود این است که فرد قبل از رابطه باید آن را استفاده کرده و بعد از 10 دقیقه آلت تناسلی خود را شستشو دهد و نیازی به اقدامات دیگر نیست.

2.ایمن بودن ترکیبات موجود در اسپری تاخیری

ترکیبات بی حس کننده این اسپری ها در اکثر موارد لیدوکائین و بنزوکائین است که خطری برای فرد مصرف کننده ایجاد نمی کنند البته به افراد توصیه می ‌شود بیشتر از اسپری های لیدوکائین استفاده کنند. لذا بهتر است هنگام خرید اسپری تاخیری به ترکیبات آن ها هم توجه کنید.

3.برای تهیه اسپری تاخیری نیازی به نسخه پزشک نیست 

خرید اسپری تاخیری از داروخانه ها بسیار آسان است و نیازی به معاینه و تجویز پزشک ندارد و هر فردی می تواند با مراجعه به داروخانه  آن را خریداری نماید. البته ممکن است در مواردی پزشک نیز برای درمان زود انزالی آن را تجویز کند. یکی از راه های خرید اسپری تاخیری، خرید به صورت اینترنتی از سایت های معتبر است که باعث می ‌شود از مشکلاتی مانند خجالت هنگام خرید کاسته شود.

4.موثر بودن این اسپری‌ ها

سوالی که خیلی از افراد درباره ی اسپری تاخیری دارند این است که آیا خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن می توانند مشکل زود انزالی را در آن ها برطرف کند یا این که چگونه از اثرگذاری آن مطمئن باشند؟  در جواب سوال این افراد می ‌توان گفت مواد و ترکیبات به کار برده شده در این اسپری های تاخیری به اندازه ای قوی است که می تواند آلت تناسلی آن ها را به صورت موضعی بی حس کند و خطری برای باروری آن ها نداشته باشد. اثربخشی این اسپری ها قبل از عرضه به بازار مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تایید به بازار عرضه می ‌شوند.


خرید اسپری تاخیری


5.نیازی به آموزش برای استفاده ندارند

قطعا زمانی که صحبت از آموزش در مورد استفاده از محصولات جنسی به میان می آید، بسیاری از زوج ‌ها احساس شرم کرده و خجالت می کشند و حتی از استفاده ی آن محصول جنسی منصرف می ‌شوند اما خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن نیاز به آموزش خاصی ندارد و زوج ها می ‌توان در همان بار اول، استفاده از آن را یاد بگیرند یا برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانند از دستورهای همراه یا سایت های معتبر کمک بگیرند.

6.کمک به رضایت هر دو زوج از رابطه ی جنسی

زمانی که آمار طلاق را مورد بررسی قرار می ‌دهیم، می ‌بینیم بیشتر زوج ها به دلایلی مانند عدم رضایت از رابطه جنسی با همسر راضی به طلاق شده اند؛ زیرا همسر آن ها نمی توانسته است اوج لذت را برای آن ها در رابطه جنسی فراهم آورد. زمانی که نیاز هر یک از زوج ها در رابطه ی جنسی برطرف نمی ‌شود، خلق و خوی آن ها تغییر کرده و رفتار پرخاشگرانه به خود می گیرد که این روند باعث ایجاد مشکلات زیادی در زندگی آن ها می‌ شود.

اما خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن در رابطه باعث می ‌شود انزال مرد دیرتر اتفاق بیفتد و زمانی زن به ارگاسم می رسد که فاصله ی کمی تا ارگاسم مرد وجود دارد. در نتیجه هر دو جنس با رضایت کامل از رابطه جنسی خود خارج می شوند.


 بهترین محل برای خرید اسپری تاخیری 

اسپری تاخیری یکی از محصولات جنسی و از جمله محصولات بهداشتی مهم محسوب می شود؛ زیرا به طور مستقیم با دستگاه تولید مثلی افراد در تماس است لذا خرید آن از محل های مطمئن و مارک های شناخته شده و مورد تایید وزارت بهداشت بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که بی ‌توجهی به این امر و خرید محصولات غیر بهداشتی از مراکز غیر معتبر می توانند مشکلات زیادی را برای زوج ها به دنبال داشته باشد.

بهترین محلی که برای خرید اسپری تاخیری زوج ها توصیه می شود، داروخانه ها هستند؛ زیرا این مراکز عرضه محصولات دارویی دارای مجوزهای گوناگون از مراکز مهم مانند وزارت بهداشت بوده و زیر ذره ‌بین نظارت این نهاد قرار دارند و تخلف کمتری در آن ها صورت می ‌گیرد. البته خرید اسپری تاخیری از سایت های معتبر نیز یکی دیگر از راه های تهیه این محصول است که برای زوج ‌هایی که از خرید مستقیم آن خجالت می کشند بسیار کمک کننده است.

نحوه خرید اسپری تاخیری از داروخانه ها 

ممکن است خرید اسپری از داروخانه ها برای بعضی از افراد مانند خرید کاندوم خجالت آور باشد اما خرید این اسپری نیز مانند خرید کاندوم اصولی دارد که در صورت رعایت آن ها شما می توانید به راحتی این محصول را خریداری نمایید:

1-قبل از مراجعه به داروخانه برای خرید اسپری تاخیری، هدف خود را از آن مشخص نمایید تا مجبور نشوید مدت زمان زیادی را برای خرید آن در داروخانه سپری کنید.

2-برای مطلع کردن مسئول داروخانه از این که شما اسپری تاخیری می خواهید، بهتر است او را صدا زده و به آرامی مطلب را با او در میان بگذارید تا نگاه دیگران به شمات جلب نشود.

3-بعد از خرید اسپری تاخیری حتما تاریخ مصرف و بسته بندی آن را بررسی کنید تا محصول مشکلی نداشته باشد.

4-حتما بعد و قبل از استفاده دستورات آن را اجرا کنید.ژل آمیزشی
خاصیت تنگ کنندگی واژن ندارد
رایحه مطبوع
مناسب برای آقایان
نوع ژل آمیزشی حجم دهنده
کاندوم
ایجاد حس گرما ندارد
بنزوکائین دارد
ضخامت نازک
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی دارد
نوع کاندوم کلاسیک و ساده
کشور تولیدکننده ایران
کمک به برطرف کردن مشکل نعوظ دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب