-19%
بسته ارگاسمی ویژه بانوان

بسته ارگاسمی ویژه بانوان

624,000 ریال 773,000 ریال
مالیات 624,000 ریال
  • تولید کنندگان بسته ویژه
  • کد محصول: بسته ویژه
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

بانوانی که دیر به ارگاسم می رسند یا دچار سرد مزاجی هستند نگران نباشند ما برای افزایش لذت جنسی، بسته ارگاسمی ویژه بانوان را برای شما فراهم کرده ایم. ایجاد حس گرما حین نزدیکی جنسی، لذت رابطه جنسی را افزایش می دهد. باید بدانید که گرم تر شدن ناحیه تنا...

بانوانی که دیر به ارگاسم می رسند یا دچار سرد مزاجی هستند نگران نباشند ما برای افزایش لذت جنسی، بسته ارگاسمی ویژه بانوان را برای شما فراهم کرده ایم. ایجاد حس گرما حین نزدیکی جنسی، لذت رابطه جنسی را افزایش می دهد. باید بدانید که گرم تر شدن ناحیه تناسلی باعث افزایش گردش خون شده و به ارگاسم کمک می کند. برای افزایش لذت جنسی و ایجاد حس گرما در حین رابطه بسته ارگاسمی ویژه بانوان عالی است. کاندوم هفت کاره گرم کاپوت، کاندوم ارگاسم سه برابر کاپوت و ژل آمیزشی زرد ایموشن در این بسته قرار دارند. کاندوم هفت کاره گرم کاپوت دارای بنزوکائین به عنوان ماده تأخیری است. این کاندوم از طریق تأخیر در انزال آقایان و افزایش مدت رابطه جنسی، به ارگاسم چند برابری خانم ها و کاهش سرد مزاجی آن ها کمک می کند. کاندوم 7 کاره گرم کاپوت با قابلیت ایجاد گرما در ناحیه تناسلی، باعث ایجاد حس گرما در حین نزدیکی جنسی شده و لذت جنسی را افزایش می دهد. 

کاندوم ارگاسم سه برابر کاپوت نیز به گونه ای طراحی شده که نقاط حساس بانوان در واژن را بیشتر تحریک کرده و زمان رسیدن به ارگاسم را کاهش می دهد. خارها و شیارهایی که در این کاندوم وجود دارد نقاط حساس واژن را بیشتر تحریک کرده و آتش ارگاسم را برای بانوان چندین برابر می کند. این کاندوم نیز تأخیری است و همین افزایش مدت رابطه جنسی از طریق تأخیر در انزال، لذت ارگاسم را برای شرکای جنسی چند برابر می کند.

ژل زرد ایموشن را برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی بانوان در این بسته ویژه قرار داده ایم. ژل زرد ایموشن با دارا بودن خاصیت ضد قارچی، یک ضدعفونی کننده ناحیه تناسلی برای بانوان است. علاوه بر این ویژگی ها ژل زرد یک لوبریکانت است. 

همه موارد لازم برای افزایش لذت رابطه شرکای جنسی در بسته ارگاسمی ویژه بانوان کنار هم قرار گرفته اند.


ژل آمیزشی
خاصیت آنتی باکتریال دارد
خاصیت بزرگ کنندگی ندارد
خاصیت تنگ کنندگی واژن ندارد
دیگر ویژگی ها درمان خشکی بعد از زایمان / رفع خارش و بوی نامطبوع واژن
نوع ژل آمیزشی روان کننده
کاندوم
بنزوکائین دارد
رایحه میوه های گرمسیری
شیارهای تحریک کننده دارد
ضخامت معمولی
لوبریکانت دارد
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی ندارد
کشور تولیدکننده ایران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب