-17%
کاندوم گودلایف مدل vibrating joy ویبره دار 3عدد کاندوم خاردار

کاندوم گودلایف مدل vibrating joy ویبره دار 3عدد کاندوم خاردار

347,000 ریال 420,000 ریال
مالیات 347,000 ریال
  • تولید کنندگان گودلایف
  • کد محصول: گودلایف ویبره دار
  • موجودی: عدم موجودی در انبار

توضیحات کوتاه

یک رابطه عاشقانه جنسی، نیاز به شور و هیجان و تنوع هر چه بیشتر دارد! کاندوم ویبره دار گودلایف دارای 3 ک...

یک رابطه عاشقانه جنسی، نیاز به شور و هیجان و تنوع هر چه بیشتر دارد! کاندوم ویبره دار گودلایف دارای 3 کاندوم خاردارشفاف و 1 حلقه ویبراتور است که خارها و شیارهای تحریک کننده از بهترین گزینه ها برای ایجاد شور و هیجان بیشتر در حین رابطه زناشویی هستند و مناسب برای بانوانی است که سرد مزاج هستند و تجربه ی یک رابطه متفاوت را می توانند داشته باشند . رابطه رومانتیک شما زمانی هیجان انگیزتر می شود که بتوانید حس بیشتری را برای خود و همسرتان به ارمغان بیاورید. محصول پیش رو به همین منظور طراحی و تولید شده است!


 کاندوم گودلایف مدل ویبره دارvibrating joy از جمله انواع کاندوم ویبره دار خاردار گودلایف است که رابطه ای جذاب تر و البته پرهیجان تر را برای شما ایجاد می کند. این کاندوم خاردار و شیاردار، با تحریک G-Spot و دیواره واژن، حس فوق العاده ای را برای بانوان به همراه دارد. این حس فوق العاده در حرکات بانو در حین رابطه جنسی نمایان شده و لذت مرد را نیز افزون می کند. استفاده از حلقه ویبره چنان هیجانی به رابطه می بخشد با تحریک آلت مردانه و نقطه G-spot زنان ارگاسمی متفاوت را تجربه خواهید کرد.


رایحه مطبوع موجود در کاندوم خاردار گودلایف باعث عطرآگین شدن فضا می شود. شیارها و خارهای تحریک کننده موجود در کاندوم گودلایف مدل vibrating joy حس رمانتیک بیشتری به رابطه زناشویی می دهد. 

نحوه استفاده از کاندوم ویبره دار گودلایف به این صورت است که ابتدا آلت تناسلی خود را به طور کامل بشویید و 1 عدد کاندوم خاردار از بسته در آورده و به آرامی روی آلت تناسلی بکشید بعد حلقه لرزشی (ویبره ) را در انتهای آلت تناسلی دقیقا همان قسمتی که حلقه کاندوم قرار گرفته بذارید و موقع انجام دخول لذت لرزشی گودلایف را فعال کنید . توجه داشته باشید که کاندوم لرزشی گودلایف برای استفاده دو مرتبه مقاربت می باشد و انرژی لرزشی به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد و به طور استاندارد برای 2 رابطه جنسی تعبیه شده است .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب