اسپری تاخیری اموشن با 9 رایحه مختلف

290,000 ریال 329,000 ریال
مالیات 290,000 ریال
  • تولید کنندگان ایموشن
  • کد محصول: Emotion Spray For Men
  • موجودی: در انبار(موجود)

توضیحات کوتاه

**** برای رسیدن به دیر انزالی و ارگاسم زنان به صفحه ما سری بزن...

**** برای رسیدن به دیر انزالی و ارگاسم زنان به صفحه ما سری بزنید !!!


اسپری تاخیری یکی از محصولات مناسب برای تاخیر در انزال آقایان است. این محصول کمک می کند تا مشکل مردانی برطرف شود که دچار زود انزالی هستند و یا همسرشان دیر به ارگاسم می رسد. یکی از بهترین برندهای تولید کننده اسپری تاخیری، ایموشن است. این برند توانسته با تولید محصولات با کیفیت خود، گامی موثر در راستای بهبود کیفیت روابط جنسی داشته باشد.

اسپری تاخیری ایموشن در 9 رایحه مطبوع روانه بازار شده است. رایحه های مطبوع این محصول کمک می کند تا حس بهتری در حین برقراری رابطه جنسی داشته باشید. خوشبختانه رایحه این اسپری تاخیری، رایحه ادکلن های معروف است و شما با اطلاع از این رایحه های معروف می توانید به سادگی اقدام به خرید اینترنتی نمایید. 

از ویژگی های مهم این اسپری تاخیری، عملکرد سریع آن است. حتی شما در حین رابطه جنسی و تنها چند دقیقه قبل از نزدیکی نیز می توانید از این اسپری استفاده کنید. احساس اعتماد به نفس بالا به رفع مشکلات جنسی شما در حین برقراری رابطه جنسی کمک خواهد کرد. اعتماد به نفسی که با استفاده از اسپری تاخیری ایموشن به دست می آورید.


نحوه مصرف اسپری تاخیری:

برای استفاده از اسپری تاخیری ایموشن، کافی است 5 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی، آن را بر روی آلت تناسلی اسپری کنید. پس از 5 دقیقه اثرات آن ایجاد خواهد شد.


تذکر: توجه کنید که این اسپری نباید بر روی قسمت هایی از بدن که زخم هستند اسپری شود. 


**** برای مقابله با زود انزالی به صفحه ما مراجعه کنید !!!

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
اسلایدر اضافی: محصولی برای نمایش وجود ندارد!