-4%
نوار بهداشتی بالدار تافته مدل حساس ویژه شب

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل حساس ویژه شب

53,000 ریال 55,000 ریال
مالیات 53,000 ریال
  • تولید کنندگان تافته
  • کد محصول: Tafteh Overnight Sensitive
  • موجودی: عدم موجودی در انبار

توضیحات کوتاه

راحتی در دوران عادت ماهیانه برای همه بانوان مهم است. به ویژه در زمان شب که ممکن است دردهای پریود به سراغشان بیاید، تریجح می دهند در ناحیه تناسلی احساس بهتری داشته باشند. برخی از بانوان که پوست حساسی دارند نسبت به نوار...

راحتی در دوران عادت ماهیانه برای همه بانوان مهم است. به ویژه در زمان شب که ممکن است دردهای پریود به سراغشان بیاید، تریجح می دهند در ناحیه تناسلی احساس بهتری داشته باشند. برخی از بانوان که پوست حساسی دارند نسبت به نوار بهداشتی حساسیت پیدا کرده و مشکلات زیادی برایشان به وجود می آید. این دسته از بانوان بهتر است از نوار بهداشتی استفاده کنند که به ویژه در شب مزاحمت کمتری برای ناحیه تناسلی ایجاد کند.

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل حساس ویژه شب از محصولات خاص و ویژه برند تافته است. تافته این نوع از نوار بهداشتی را برای بانوانی تولید کرده است که پوست حساسی دارند و با استفاده مداوم از نوار بهداشتی در دوران عادت ماهیانه، جوش و آکنه به سراغ کناره های پای آن ها می آید.

این نوار بهداشتی ویژه شب بوده و برای اینکه در هنگام غلت خوردن در رختخواب نوار بهداشتی کارایی خود را از دست ندهد، دنباله بلند تری در انتها نسبت به مدل های روزانه دارد. همچنین این مدل از نورا بهداشتی تافته دارای مواد ضد حساسیت بوده تا خیال بانوان با پوست های حساس را راحت کند.

سایز این محصول خیلی بزرگ XLarge و جنس رویه آن کتان است. ضخامت این نوار بهداشتی برای پوست های حساس نیز نازک بوده تا مشکلی برای بانوان ایجاد نکرده و در هنگام استفاده احساس راحت تری داشته باشند. میزان جذب این محصول نیز بسیار زیاد بوده که به خاطر نوع طراحی وپودر جاذب آنتی باکتریال موجود در آن است.


نوار بهداشتی
تعداد در بسته 10
جنس رویه کتان
سایز خیلی بزرگ
ضخامت نازک
ضد حساسیت بله
لوسیون نرم کننده ندارد
معطر خیر
میزان جذب خیلی زیاد
نوع نوار بهداشتی بالدار ویژه پوست های حساس
ویژه شب
پودر جاذب پودر جاذب آنتی باکتریال با قدرت جذب بالا

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب