نوار بهداشتی بالدار تافته مدل خیلی نازک و پهن ویژه روز

0 ریال
مالیات 0 ریال
  • تولید کنندگان تافته
  • کد محصول: Tafteh Extra Wide and Thin Daily Use
  • موجودی: عدم موجودی در انبار

توضیحات کوتاه

در دوران عادت ماهیانه استفاده از نوار بهداشتی نازک حس بهتری برای بانوان ایجاد می کند. به ویژه در روزهای پایانی پریود، استفاده از نوار بهداشتی نازک، از ایجاد جوش یا عرق سوز شدن بانوان جلوگیری می کند. البته بهتر است از ...

در دوران عادت ماهیانه استفاده از نوار بهداشتی نازک حس بهتری برای بانوان ایجاد می کند. به ویژه در روزهای پایانی پریود، استفاده از نوار بهداشتی نازک، از ایجاد جوش یا عرق سوز شدن بانوان جلوگیری می کند. البته بهتر است از پدی استفاده شود که جذب مناسبی را نیز به همراه داشته باشد. علاوه بر این یکی از ویژگی های خاصی که بسیاری از بانوان در هنگام خرید نوار بهداشتی به آن توجه می کنند، عریض بودن نوار است. هرچند عریض بودن نوار بهداشتی برای برخی بانوان نامطلوب است؛ اما عده ای نیز فقط از نوار بهداشتی پهن استفاده می کنند.

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل خیلی نازک و پهن ویژه روز، از جمله محصولاتی است که هم نازک است، هم مشکلات کمتری ایجاد می کند و هم پهن تر است. پهن بودن از این نظر مزیت دارد که در ورزش و یا پیاده روی های مداوم و... جا به جا شدن نوار بهداشتی اتفاق نمی افتد و شما می توانید با خیال راحت به فعالیت های خود ادامه دهید. نازک بودن نوار بهداشتی هم به ویژه برای ورزشکاران از عرق سوز شدن پا جلوگیری به عمل می آورد.

نوار بهداشتی پهن و نازک تافته مواد ضد حساسیت ندارد ولی از پودر جاذب در تولید آن استفاده شده است. جنس رویه این محصول نیز مشبک بوده که می تواند به جذب بهتر کمک کند.


نوار بهداشتی
تعداد در بسته 10
جنس رویه مشبک
سایز بزرگ و پهن
ضخامت نازک
ضد حساسیت خیر
لوسیون نرم کننده ندارد
معطر خیر
میزان جذب زیاد
نوع نوار بهداشتی بالدار پهن ویژه روز
ویژه روز
پودر جاذب پودر جاذب آنتی باکتریال با قدرت جذب بالا

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب