-16%
کاندوم گودلایف مدلLove Dotted And Ribbed رومانتیک بسته 12 عددی

کاندوم گودلایف مدلLove Dotted And Ribbed رومانتیک بسته 12 عددی

210,000 ریال 250,000 ریال
مالیات 210,000 ریال
  • تولید کنندگان گودلایف
  • کد محصول: Goodlife Love Dotted And Ribbed
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

یک رابطه عاشقانه جنسی، نیاز به شور و هیجان بیشتر دارد! خارها و شیارهای تحریک کننده از بهترین گزینه ها برای ایجاد شور و هیجان بیشتر در حین رابطه زناشویی هستند. رابطه رومانتیک شما زمانی هیجان انگیزتر می شود که بتوانید ح...

یک رابطه عاشقانه جنسی، نیاز به شور و هیجان بیشتر دارد! خارها و شیارهای تحریک کننده از بهترین گزینه ها برای ایجاد شور و هیجان بیشتر در حین رابطه زناشویی هستند. رابطه رومانتیک شما زمانی هیجان انگیزتر می شود که بتوانید حس بیشتری را برای خود و همسرتان به ارمغان بیاورید. محصول پیش رو به همین منظور طراحی و تولید شده است!

 کاندوم گودلایف مدل رومانتیک Love Dotted And Ribbed از جمله انواع کاندوم تاخیری گودلایف است که رابطه ای طولانی تر و البته پرهیجان تر را برای شما ایجاد می کند. این کاندوم خاردار و شیاردار، با تحریک G-Spot و دیواره واژن، حس فوق العاده ای را برای بانوان به همراه دارد. این حس فوق العاده در حرکات بانو در حین رابطه جنسی نمایان شده و لذت مرد را نیز افزون می کند. استفاده از مواد تاخیری بنزوکائین نیز باعث طولانی تر شدن زمان رابطه و به تاخیر افتادن انزال می شود.

در دیواره بیرونی کاندوم Love Dotted And Ribbed گودلایف از لوبریکانت استفاده شده است. لوبریکانت به هرچه روان تر شدن رابطه جنسی کمک می کند. همچنین رایحه مطبوع موجود در کاندوم خاردار گودلایف باعث عطرآگین شدن فضا می شود. شیارها و خارهای تحریک کننده موجود در کاندوم گودلایف مدل Love Dotted And Ribbed حس رمانتیک بیشتری به رابطه زناشویی می دهد. 


کاندوم
افزایش سایز آلت تناسلی ندارد
ایجاد حس گرما ندارد
بنزوکائین دارد
جنس لاتکس
خاصیت تنگ کنندگی واژن ندارد
رایحه رایحه مطبوع
شیارهای تحریک کننده دارد
ضخامت معمولی
لوبریکانت دارد
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی ندارد
مخزن ذخیره ندارد
مواد روان کننده دارد
نوع کاندوم تاخیری خاردار
کشور تولیدکننده مالزی
کمک به برطرف کردن مشکل نعوظ ندارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب