-16%
کاندوم گودلایف مدل میوه ای fruity بسته 12 عددی

کاندوم گودلایف مدل میوه ای fruity بسته 12 عددی

210,000 ریال 250,000 ریال
مالیات 210,000 ریال
  • تولید کنندگان گودلایف
  • کد محصول: Goodlife Fruity
  • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر

توضیحات کوتاه

کاندوم های خاردار می توانند به بانوان در داشتن حس فوق العاده بیشتری در حین برقراری رابطه زناشویی کمک کنند. به ویژه بانوانی که دچار سردمزاجی هستند و یا به هر دلیلی دیرتر از حد معمول به ارگاسم می رسند، از کاندوم های خار...

کاندوم های خاردار می توانند به بانوان در داشتن حس فوق العاده بیشتری در حین برقراری رابطه زناشویی کمک کنند. به ویژه بانوانی که دچار سردمزاجی هستند و یا به هر دلیلی دیرتر از حد معمول به ارگاسم می رسند، از کاندوم های خاردار لذت بیشتری می برند. این خارهای تحریک کننده به مرد نیز حس فوق العاده بهتری داده و در نتیجه یک رابطه فوق احساسی را رقم می زند. حال اگر این کاندوم میوه ای باشد و رایحه تحریک کننده میوه نیز در فضا بپیچد؛ غوغا می شود!

کاندوم گودلایف مدل میوه ای Fruity از جمله کاندوم های میوه ای موجود در بازار است که خارهای فوق العاده ای برای ایجاد یک حس متفاوت در حین برقراری رابطه جنسی، بر روی آن تعبیه شده است. خارهای موجود بر روی این کاندوم کمک می کنند تا بسیاری از مشکلات ناشی از دیرارگاسمی بانوان برطرف شود.

ضخامت کاندوم Fruity  گودلایف معمولی است و این کاندوم نیز همانند کاندوم های دیگر از لاتکس ساخته شده است. برای طولانی تر شدن رابطه زناشویی، در تولید کاندوم میوه ای خاردار گودلایف، از ماده بنزوکائین که نوعی ماده تاخیری است استفاده شده است. همچنین لوبریکانت به عنوان روان کننده حرکات رفت و برگشتی به زوجین کمک می کند. رایحه میوه ای این کاندوم تا مدت ها شما را به خاطرات رابطه دلچسبی که با استفاده از این کاندوم داشته اید، می برد.


کاندوم
افزایش سایز آلت تناسلی ندارد
ایجاد حس گرما ندارد
بنزوکائین دارد
جنس لاتکس
خاصیت تنگ کنندگی واژن ندارد
رایحه رایحه مطبوع میوه ای
شیارهای تحریک کننده ندارد
ضخامت معمولی
لوبریکانت دارد
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی ندارد
مخزن ذخیره ندارد
مواد روان کننده دارد
نوع کاندوم میوه ای خاردار
کشور تولیدکننده مالزی
کمک به برطرف کردن مشکل نعوظ ندارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب