-13%
کاندوم گودلایف مدل انار خاردار tight And dotted بسته 12 عددی

کاندوم گودلایف مدل انار خاردار tight And dotted بسته 12 عددی

218,000 ریال 250,000 ریال
مالیات 218,000 ریال
  • تولید کنندگان گودلایف
  • کد محصول: Goodlife Tight
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

اصلا قابل قبول نیست! اینکه شما بعد از زایمان یا بعد از اینکه به هر دلیل دیگری واژن شل تر و گشادتری داشتید، از رابطه جنسی اجتناب کنید. رابطه جنسی حتی برای افرادی که دارای مشکل گشادی واژن می شوند امکان پذیر است. عصاره ا...

اصلا قابل قبول نیست! اینکه شما بعد از زایمان یا بعد از اینکه به هر دلیل دیگری واژن شل تر و گشادتری داشتید، از رابطه جنسی اجتناب کنید. رابطه جنسی حتی برای افرادی که دارای مشکل گشادی واژن می شوند امکان پذیر است. عصاره انار یکی از قدیمی ترین راهکارها برای برطرف کردن این مشکل بوده که حالا در کاندوم های تنگ کننده همین وظیفه را عملیاتی می کند.

کاندوم گودلایف مدل انار خاردار tight And dotted یکی از بهترین گزینه هایی است که به شما برای برطرف کردن مشکل گشادی واژن پیشنهاد می شود. این کاندوم از مواد مرغوب و عصاره انار با کیفیت ساخته شده تا بتواند در حین برقراری رابطه جنسی، واژن شما را تنگ تر کند و در نتیجه حس بیشتری را به شما منتقل نماید. 

این مدل از کاندوم گودلایف علاوه بر تنگ کنندگی خارهایی دارد که باعث تحریک بیشتر بانوان می شود. این خارها که به صورت هوشمندانه تعبیه شده اند، با تنگ تر شدن واژن درگیری بیشتری با دیواره های واژن پیدا کرده و حس فوق العاده ای را برای بانوان ایجاد می کنند. البته آقایان نیز با توجه به تنگ تر شدن واژن، حس فوق العاده ای را بدست خواهند آورد.

کاندوم tight And dotted یک کاندوم میوه ای محسوب می شود که رایحه انار فوق العاده ای دارد. همچنین این کاندوم اناری گودلایف بسیار نازک است و حس یک رابطه طبیعی را برای شما ایجاد خواهد کرد.


کاندوم
افزایش سایز آلت تناسلی ندارد
ایجاد حس گرما ندارد
بنزوکائین دارد
جنس لاتکس
خاصیت تنگ کنندگی واژن دارد
رایحه رایحه مطبوع میوه ای
شیارهای تحریک کننده ندارد
ضخامت بسیار نازک
لوبریکانت دارد
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی ندارد
مخزن ذخیره ندارد
مواد روان کننده دارد
نوع کاندوم تنگ کننده
کشور تولیدکننده ایران
کمک به برطرف کردن مشکل نعوظ ندارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب