-34%
کاندوم کاپوت مدل خاردار و شیاردار Orgasm Fire X3 بسته 12 عددی

کاندوم کاپوت مدل خاردار و شیاردار Orgasm Fire X3 بسته 12 عددی

198,000 ریال 299,000 ریال
مالیات 198,000 ریال
  • تولید کنندگان کاپوت
  • کد محصول: Kapoot Orgasm Fire X3
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

پیچیدگی ارگاسم بانوان باعث شده تا بسیاری از محصولات بهداشت جنسی به منظور بهبود ارگاسم در بانوان طراحی و تولید شوند. برای این منظور از موارد مختلفی استفاده می شود تا ارگاسم در بانوان سریعتر و با عمق بیشتری صورت پذیرد. ...

پیچیدگی ارگاسم بانوان باعث شده تا بسیاری از محصولات بهداشت جنسی به منظور بهبود ارگاسم در بانوان طراحی و تولید شوند. برای این منظور از موارد مختلفی استفاده می شود تا ارگاسم در بانوان سریعتر و با عمق بیشتری صورت پذیرد. به ویژه برخی از بانوان دیرتر به ارگاسم می رسند و یا دچار سرد مزاجی هستند که شریک جنسی این بانوان باید با توجه بیشتری برای رسیدن به ارگاسم تلاش کند. 

کاندوم کاپوت مدل Orgasm Fire X3 یکی از محصولات ویژه برای تسهیل ارگاسم در بانوان است. طراحی این کاندوم به گونه ای است که نقاط حساس بانوان در واژن را بیشتر تحت اثر قرار می دهد و در نتیجه رسیدن به ارگاسم را آسان تر می کند. نظرات مثبت بانوانی که شریک جنسی شان در هنگام رابطه زناشویی از کاندوم Orgasm Fire X3 استفاده کرده نشان می دهد که تاثیرات فوق العاده ای دارد.

استفاده از خارها و شیارهای تحریک کننده باعث شده تا آتش ارگاسم با کاندوم Orgasm Fire X3 بیشتر از دیگر کاندوم ها حس شود. طراحی خارها و شیارها به گونه ای است که G-Spot را مورد توجه قرار داده و حس فوق العاده ای برای بانوان ایجاد می نماید.

نکته مهم این است که علاوه بر طراحی مناسب بانوان، از بنزوکائین که یک ماده تاخیرانداز در انزال است، در ساخت Orgasm Fire X3 کاپوت استفاده شده است. در نتیجه افزایش طول ارتباط جنسی، ارگاسم مناسب تری را برای شرکای جنسی به ارمغان می آورد. لوبریکانت نیز برای روان سازی ارتباط استفاده شده است که تاثیر فوق العاده ای دارد.


کاندوم
افزایش سایز آلت تناسلی ندارد
ایجاد حس گرما ندارد
بنزوکائین دارد
جنس لاتکس
دیگر ویژگی ها خاردار
رایحه رایحه مطبوع
شیارهای تحریک کننده دارد
ضخامت معمولی
لوبریکانت دارد
ماده تاخیری دارد
محتوی کاندوم رنگی ندارد
نوع کاندوم تاخیری
کشور تولیدکننده چین
کمک به برطرف کردن مشکل نعوظ ندارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب