پوشک سایز 2 پمپرز مدل Baby Dry بسته 33عددی

0 ریال
مالیات 0 ریال
  • تولید کنندگان پمپرز
  • کد محصول: Pampers Baby Dry Size 2
  • موجودی: عدم موجودی در انبار

توضیحات کوتاه

پوشک پمپرز سایز 2 ویژه محدوده وزنی 3 تا 6 کیلوگرم طراحی و تولید شده است. محصول پیش رو مدل Baby Dry پوشک پمپرز است که ویژگی های فوق العاده ای دارد. این ویژگی ها هم برای کودک و هم برای شما احساس راحتی و امنیت بیشتری ایج...

پوشک پمپرز سایز 2 ویژه محدوده وزنی 3 تا 6 کیلوگرم طراحی و تولید شده است. محصول پیش رو مدل Baby Dry پوشک پمپرز است که ویژگی های فوق العاده ای دارد. این ویژگی ها هم برای کودک و هم برای شما احساس راحتی و امنیت بیشتری ایجاد خواهد کرد. 

پوشک سایز 2 پمپرز مدل Baby Dry خیال شما را از هر گونه نم دادن پوشک راحت خواهد کرد. جذب فوق العاده زیاد این پوشک پمپرز که به واسطه وجود کریستال های جاذب در تکنولوژی مایکروپرلز ایجاد شده، احتمال خیس شدن لباس کودکتان را به حداقل می رساند. البته نشانگر رطوبت استفاده شده بر روی این پوشک، به راحتی شما را از نیاز به تعویض پوشک مطلع می سازد.

استفاده از لوسیون برای جلوگیری از حساسیت های پوستی و پراکنده کردن بوی مطبوع، از دیگر ویژگی های این پوشک است. همچنین مواد ضد حساسیت به کار رفته در تولید پوشک پمپرز مدل Baby Dry عدم بروز هرگونه حساسیت پوستی را تضمین می کند. سوراخ های ریز تعبیه شده در لایه بیرونی این پوشک نیز جریان هوا و تخلیه بخار موجود در داخل پوشک را بر عهده دارد.

ویژگی دیگر این پوشک نوارهای جانبی کشسانی که با توجه به ارگونومی بدن نوزاد تعبیه شده است. همچنین وجود انحنای بند ناف برای خشک نگه داشته شدن این قسمت نیز به راحتی بیشتر نوزاد کمک می کند. این محصول در بسته بندی 33 عددی ارائه شده است.


پوشک
انحنای بند ناف دارد
تعداد در بسته 33 عدد
تکنولوژی عبور هوا دارد
تکنولوژی مایکروپرلز دارد
جذب سریع مایع بله
حاوی عصاره -
دیگر ویژگی ها دارای سوراخ‌های ریز در لایه بیرونی جهت انتقال بخار از داخل پوشک به خارج برای تنفس پوست نوزاد
ضد حساسیت بله
لوسیون دارد
مناسب برای وزن 3 تا 6 کیلوگرم
نحوه بسته شدن چسبی
نشانگر تعویض ندارد
نشانگر رطوبت ندارد
نوارهای جانبی کشسان دارد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب