-18%
ژل ایموشن ضدعفونی کننده ویژه بانوان مدل Fresh با حجم 75 میلی لیتر

ژل ایموشن ضدعفونی کننده ویژه بانوان مدل Fresh با حجم 75 میلی لیتر

205,000 ریال 250,000 ریال
مالیات 205,000 ریال
  • تولید کنندگان ایموشن
  • کد محصول: Emotion Fresh Green Gel
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

مرطوب و گرم بودن ناحیه تناسلی بانوان، محل مساعدی برای رشد انواع قارچ ها و میکروب ها است. در صورتی که بهداشت واژن و ناحیه تناسلی در بانوان رعایت نشود، بیماری های مقاربتی برای زوجین ایجاد می شود. حتی برای دختران مجرد نیز بهداشت ناحیه تناسلی بسیار پر...

مرطوب و گرم بودن ناحیه تناسلی بانوان، محل مساعدی برای رشد انواع قارچ ها و میکروب ها است. در صورتی که بهداشت واژن و ناحیه تناسلی در بانوان رعایت نشود، بیماری های مقاربتی برای زوجین ایجاد می شود. حتی برای دختران مجرد نیز بهداشت ناحیه تناسلی بسیار پر اهمیت است و باید توسط آن ها مورد توجه قرار گیرد.

ژل ایموشن ضدعفونی کننده مدل Fresh یک ژل بهداشتی برای بانوان است. این ژل کمک می کند تا پاکیزگی ناحیه خارجی تناسلی بانوان حفظ شود. تمیز کردن ناحیه بیرونی واژن با استفاده  از ژل ایموشن سبز، به سادگی انجام می شود و از بیماری های مختلف پیشگیری می کند. استفاده از ژل Fresh هم به بانوان متاهل و هم به بانوان مجرد توصیه می شود.

دختران مجرد علاوه بر استفاده عمومی از ژل فِرِش، باید در دوران عادت ماهیانه نیز از این ژل استفاده نمایند. بانوان متاهل نیز هم در دوران عادت ماهیانه و هم قبل از نزدیکی از ژل Fresh سبز ایموشن استفاده می کنند.

روش مصرف:

استفاده از این ژل به این صورت است که باید مقداری از آن را در ناحیه خارجی تناسلی به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید. پس از این مدت می توانید ناحیه مورد نظر را با آب ولرم بشویید.

در دوران عادت ماهیانه باید در هر روز 2 مرتبه از ژل ایمشون سبز استفاده شود تا پاکیزگی این قسمت حفظ گردد. قبل از نزدیکی نیز می توانید از ژل Fresh استفاده کنید.


ژل آمیزشی
خاصیت آنتی باکتریال دارد
خاصیت بزرگ کنندگی ندارد
خاصیت تنگ کنندگی واژن ندارد
خاصیت حجم دهندگی ندارد
خاصیت گرم کنندگی ندارد
دیگر ویژگی ها مناسب در دوران عادت ماهانه
رایحه رایحه مطبوع خوشبو کننده
مناسب برای بانوان
مواد تاخیری ندارد
نوع ژل آمیزشی ژل بهداشتی
کشور تولیدکننده ایران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب