مولفیکس

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 1 مولفیکس بسته 42عددی

0 ریال

استفاده از پوشک مناسب یکی از دغدغه های پدر و مادر نوزاد است. از ماه ها قبل تحقیقات برای خرید پوشک آغاز می شود و از تجارب دیگران نیز پرس و جو خواهد شد. قطعا یکی از گزینه های همیشگی، برند مولفیکس است. این برند از برترین تولید کنندگان پوشک بچه است که محصولات آن کیفیت فوق العاده بالایی دارند.پوشک مولفیکس سایز 1 برای نوزادان تازه متولد شده است. این پوشک..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 2 مولفیکس بسته 52عددی

0 ریال

پوشک سایز 2 مولفیکس برای کودکان در زنج وزنی 3 تا 6 کیلو طراحی شده است. بهتر است سعی کنید از پوشک متناسب با وزن کودکتان استفاده کنید تا راحتی و اطمینان به صورت همزمان برای کودک و شما ایجاد شود. این سایز از پوشک مولفیکس نیز همانند سایزهای دیگر ویژگی های خوبی را به خود اختصاص داده است.پوشک مولفیکس سایز 2 در بسته بندی 52 عددی ارائه می شود. تعداد بالای ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 3 مولفیکس بسته 46عددی

530,000 ریال

استفاده از پوشک مناسب کمک می کند تا فرزندتان احساس بهتری داشته باشد. اگر کودکتان وزنی در حدود 4 تا 9 کیلوگرم دارد، وقت آن رسیده است که از پوشک سایز 3 برای وی استفاده کنید. برند مولفیکس یکی از برترین برندهای تولید کننده پوشک است که محصولات با کیفیتی ارائه می کند. محصولات این برند می توانند انتخاب مناسبی برای پوشک کودک شما باشند.پوشک مولفیکس سایز 3 ی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 4 مولفیکس بسته 40عددی

850,000 ریال

پوشک سایز 4 مولفیکس ویژه کودکان در محدوده وزنی 7 تا 18 کیلوگرم طراحی شده است. این پوشک به گونه ای طراحی شده که رنج سنی بسیار زیادی را شامل می شود. در نتیجه باید بتواند به تمامی نیاز های موجود در این سنین پاسخ دهد. به ویژه که در سنینی که کودک به راه می افتد باید پوشک آن به گونه ای باشد که توان جذب مناسب داشته باشد.پوشک مولفیکس سایز 4 جذب بسیار بالای..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 5 مولفیکس بسته 34عددی

0 ریال

پوشک مولفیکس سایز 5 به منظور استفاده در محدوده وزنی 11 تا 25 کیلوگرم طراحی و تولید شده است. بهتر است تا جای ممکن تلاش کنید که از پوشک مختص وزن کودک استفاده کنید تا راحتی کودک حفظ شود. این سایز ویژگی های خاص خود را دارد و با توجه به افزایش فعالیت های کودک، مقاوم تر بوده و جذب بهتری دارد. بسته بندی این محصول 34 عددی است.در تولید این محصول از مواد با ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 6 مولفیکس بسته 28عددی

0 ریال

استفاده از پوشک در محدوده وزنی کودک از اهمیت بالایی برخوردار است. پوشک مولفیکس سایز 6 محصولی خاص است که برای کودکان در سنین پایانی استفاده از پوشک مورد استفاده قرار می گیرد. محدوده وزنی این پوشک مولفیکس 15 تا 25 کیلوگرم است که در مقایسه با پوشک سایز 5 کمی بزرگتر به نظر می رسد. اگر کودک شما 20 کیلوگرم وزن دارد و از پوشک سایز 5 مولفیکس استفاده می کنی..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)