پمپرز

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 1 پمپرز مدل Premium بسته 22عددی

0 ریال

پمپرز به عنوان یکی از برندهای فعال در تولید پوشک بچه، مدل های مختلفی از این محصول را تولید و روانه بازار کرده است. پوشک پمپرز مدل Premium در سایز 1، از محصولات پمپرز است که کیفیت فوق العاده ای داشته و از تکنولوژی های مختلفی برای راحتی و آسایش کودک استفاده شده است. این محصول می تواند بسیاری از  بروز بسیاری از مشکلات در کودک مثل عفونت های ادراری..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 2 پمپرز مدل Baby Dry بسته 33عددی

0 ریال

پوشک پمپرز سایز 2 ویژه محدوده وزنی 3 تا 6 کیلوگرم طراحی و تولید شده است. محصول پیش رو مدل Baby Dry پوشک پمپرز است که ویژگی های فوق العاده ای دارد. این ویژگی ها هم برای کودک و هم برای شما احساس راحتی و امنیت بیشتری ایجاد خواهد کرد. پوشک سایز 2 پمپرز مدل Baby Dry خیال شما را از هر گونه نم دادن پوشک راحت خواهد کرد. جذب فوق العاده زیاد این پوشک پم..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 3 پمپرز مدل Baby Dry بسته 30عددی

0 ریال

پوشک پمپرز سایز 3 مدل Baby Dry از محصولات خاص و ویژه برند پمپرز است. این محصول حاص تجربه و تحقیق فراوان این شرکت در تولید انواع پوشک بوده و به همین علت ویژگی های مناسبی را به خود اختصاص داده است. سایز 3 پوشک پمپرز ویژه کودکان با وزن 5 تا 9 کیلوگرم است. اگر کودکتان در چنین وزنی قرار دارد بهتر است حتما از این سایز استفاده کنید.پوشک سایز 3 پمپرز مدل B..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 4 پمپرز مدل Baby Dry بسته 25عددی

0 ریال

اگر کودکی در محدوده وزنی 7 تا 18 کیلوگرم دارید، باید از پوشک سایز 4 پمپرز استفاده کنید. این پوشک کمک می کند تا کودک در این محدوده وزنی احساس راحتی بیشتری کند. البته این موضوع به بزرگی پای کودک نیز بستگی دارد. احتمالا در طول دوران بچه داری! تجربه خوبی برای انتخاب پوشک به دست آورده اید و می توانید به درستی سایز پوشک را انتخاب کنید.پوشک سایز 4 پمپرز م..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 5 پمپرز مدل Baby Dry بسته 23عددی

0 ریال

سایز 5 پوشک پمپرز مدل Baby Dry به عنوان یک محصول فوق العاده برای کودکانی است که به محدوده وزنی 11 تا 25 وارد شده اند. در محدوده وزنی 15 کیلوگرم به بالا دو نوع پوشک یعنی سایز 5 و سایز 6 پوشک پمپرز وجود دارد که بسته به پای کودکتان باید از بین این دو محصول انتخاب خود را انجام دهید.پوشک سایز 5 پمپرز مدل Baby Dry به شما کمک می کند تا خیال راحت تری از کو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 6 پمپرز مدل Baby Dry بسته 19عددی

0 ریال

اگر کودک شما بیش از 15 کیلوگرم وزن دارد، وقت آن رسیده که از پوشک سایز 6 برای وی استفاده کنید. استفاده از پوشک سایز 6 احساس راحت تری برای کودکتان ایجاد می کند. البته برای برخی از کودکان که پای لاغر تری دارند ممکن است استفاده از سایز 6 پوشک تا 18 یا حتی 20 کیلوگرم نیز به تعویق بیافتد. با شناختی که از فرزندتان دارید می توانید پوشک با سایز مناسب وی را ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)