مای بیبی

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 1 مای بیبی مدل Chamomile بسته 40عددی

0 ریال

پوشک مای بیبی یکی از محبوب ترین پوشک ها است. مدل های مختلفی از پوشک مای بیبی تولید شده که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. به جرات می توان گفت که روز به روز نیز بر کیفیت و کارآیی محصولات جدید این برند افزوده می شود. محصولی که قصد خرید آن را دارید از سری محصولات Chamomile مای بیبی و سایز 1 است. پوشک مای بیبی مدل Chamomile در تمامی س..

عدم موجودی در انبار
-10%
نمایش سریع

پوشک سایز 2 مای بیبی مدل Chamomile بسته 44عددی

544,500 ریال 605,000 ریال

یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده پوشک، مای بیبی است. پوشک مای بیبی تنوع بسیار زیادی دارد و مدل های مختلفی از آن تا کنون روانه بازار شده است. از جدیدترین مدل های پوشک مای بیبی که ویژگی های مناسبی را به خود اختصاص داده است، مدل Chamomile مای بیبی است که سایزهای مختلفی از 1 تا 6 دارد. محصول پیش رو مای بیبی Chamomile سایز 2 است که برای کودکان با و..

عدم موجودی در انبار
-10%
نمایش سریع

پوشک سایز 3 مای بیبی مدل Chamomile بسته 38عددی

603,000 ریال 670,000 ریال

وقتی کودک شما چند هفته ابتدایی زندگی خود را گذرانده و وزنی در محدوده 5 تا 9 کیلوگرم دارد، بهتر است سایز 3 پوشک را برای وی مورد استفاده قرار دهید. استفاده از پوشک مناسب وزن هر کودک بسیار مهم است. مای بیبی به عنوان یکی از معتبرترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان پوشک بچه، مدل Chamomile را به عنوان جدیدترین محصول خود روانه بازار کرده که سایز 3 آن نیز برای ..

عدم موجودی در انبار
-10%
نمایش سریع

پوشک سایز 4 مای بیبی مدل Chamomile بسته 34عددی

603,000 ریال 670,000 ریال

پوشک مای بیبی مدل Chamomile یکی از بهترین پوشک هایی است که می توانید انتخاب کنید. با توجه به ویژگی هایی که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد، این مدل پوشک از پرفروش ترین پوشک ها در ایران است. سایز 4 این پوشک برای کودکان 8 تا 16 کیلوگرم تولید شده که بازه سنی بسیار زیادی را شامل می شود. این محصول در بسته بندی 34 عددی قرار گرفته است.پوشک مای ..

عدم موجودی در انبار
-10%
نمایش سریع

پوشک سایز 5 مای بیبی مدل Chamomile بسته 30عددی

603,000 ریال 670,000 ریال

سایز 5 پوشک مای بیبی مدل Chamomile با توجه به رنج وزنی 12 تا 20 کیلوگرمی، مناسب کودکان در ماه های آخر استفاده از پوشک است. اگر قبلا هم از سایزهای کوچکتر همین مدل از پوشک مای بیبی برای کودک خود استفاده کرده باشید، ویژگی های مهم و قابل توجه آن را به یاد دارید. تمامی ویژگی های سایزهای کوچکتر در این سایز نیز وجود دارد، مضاف بر اینکه با توجه به بیشتر شد..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشک سایز 6 مای بیبی مدل Chamomile بسته 24عددی

0 ریال

پوشک مای بیبی Chamomile سایز 6، آخرین سایز از پوشک مای بیبی است و ویژه کودکان در رنج وزنی 15 تا 25 کیلوگرم است. این مدل پوشک برای روزهای پایانی استفاده از پوشک برای کودکان تهیه شده است. هرچند پوشک سایز 5 نیز همین ویژگی را دارد و بسته به وزن کودک، آخرین پوشک مورد نیاز شما سایز 5 یا 6 خواهد بود. این محصول در بسته بندی 24 عددی ارائه شده است.پوشک مای ب..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)