مای لیدی

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و مشبک با جذب زیاد سایز بزرگ

0 ریال

استفاده از یک نوار بهداشتی مرغوب در طول دوران عادت ماهیانه، آسیب های این دوران را به حداقل می رساند. نوار بهداشتی خوب و راحت می تواند از بروز مشکلات جدید مثل عرق سوزی، جوش زدن و.. جلوگیری کرده و بر بار مشکلات دیگر نیافزاید. شرکت مای لیدی یکی از بهترین تولید کنندگان نوار بهداشتی است که سابقه ای درخشان در حفظ رضایت بانوان دارد.نوار بهداشتی بالدار ضخی..

عدم موجودی در انبار
-4%
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و مشبک سایز بزرگ

57,500 ریال 60,000 ریال

برند مای لیدی یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده نوار بهداشتی در بین بانوان است. محصولات این برند با توجه به آناتومی بدن بانوان تهیه شده تا مشکلاتی مثل عرق سوز شدن در دوران عادت ماهیانه ایجاد نشود. در این دوران که حساسیت بانوان به اوج خود می رسد، استفاده از نوار بهداشتی مرغوب می تواند از بار تنش های عصبی بانو بکاهد تا این زمان سپری شود.نوار بهدا..

عدم موجودی در انبار
-5%
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و کتانی با جذب متوسط سایز بزرگ

47,500 ریال 50,000 ریال

همیشه لازم نیست از نوار بهداشتی با حذب بسیار بالا استفاده کنید. در زمان هایی که به سمت انتهای دوره عادت ماهیانه پیش می روید، با توجه به کاهش خونریزی ها، می توانید از نوار بهداشتی هایی استفاده کنید که میزان جذب متوسطی دارند. مای لیدی به عنوان یکی از برندهای معتبر تولید کننده انواع نوار بهداشتی، اقدام تهیه و تولید نوار بهداشتی با جذب متوسط نیز نموده ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و کتانی سایز بزرگ

0 ریال

نوار بهداشتی یکی از مهمترین نیازهای بانوان در دوران عادت است. انتخاب نوار بهداشتی مناسب شاید تا سال ها دغدغه دختران و بانوان باشد. هرچند پیشنهاد می شود از پد های مختلفی در طول روزان عادت استفاده شود، اما برند تولید کننده نوار بهداشتی نیز اهمیت ویژه ای دارد. مای لیدی یکی از بهترین تولید کنندگان نوار بهداشتی است که محصولات خوبی را روانه بازار کرده و ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و کتانی سایز متوسط

0 ریال

نوار بهداشتی سایز متوسط مای لیدی ویژه نوجوانان طراحی و تولید شده است. این نوع نوار بهداشتی برای نوجوانانی است که تجربه تازه ای از زندگی را در عادت ماهیانه تجربه می کنند. به همین دلیل برند مای لیدی تلاش کرده با توجه به حساسیت های ویژه ای این دوران، محصولی مناسب طراحی و در اختیار دختران نوجوان و جوان قرار دهد.نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و ک..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم ویژه شب سایز خیلی بزرگ

0 ریال

استفاده از نوار بهداشتی در دوران عادت ماهیانه و انتخاب نوع مناسب آن همواره یکی از دغدغه های بانوان است. هرچند به نظر می رسد استفاده از نوار بهداشتی های متنوع با توجه به روزهای گذشته از عادت ماهیانه و همچنین با توجه به شب و روز بودن زمان استفاده، می تواند احساس راحت تری به افراد بدهد. نوار بهداشتی های برند مای لیدی عموما ضخیم بوده و مناسب ابتدای عاد..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)