لیدی کر

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل Super Soft

0 ریال

نرم بودن نوار بهداشتی می تواند برای هر بانویی مهم باشد. محصول پیش رو یکی از نرم ترین نوار بهداشتی هایی است که برند لیدی کر روانه بازار کرده است. این نوار بهداشتی ویژه بانوانی است که دوست دارند در دوران عادت ماهیانه خود احساس راحت تری داشته باشند. احساس راحت تر با استفاده از یک پد بالدار بهداشتی سوپر نرم که لطافت مناسبی داشته باشد.نوار بهداشتی بالدا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل اقتصادی با جذب زیاد

24,500 ریال

اگر قصد دارید یک نوار بهداشتی به صرفه و البته با کیفیت خریداری کنید، گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید. لیدی کر با توجه به دغدغه برخی خانواده ها مبنی بر استفاده طولانی تر از نوار بهداشتی و همچنین به صرفه تر بودن آن، نوعی پد با عنوان نوار بهداشتی اقتصادی تولید کرده است. این نوار بهداشتی در کنار به صرفه بودن، کیفیت مناسبی نیز دارد.نوار بهداشتی بالدار ل..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل بزرگ و نازک

0 ریال

انتخاب نوار بهداشتی خوب در دوران عادت ماهیانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بودن برخی ویژگی ها در نوار بهداشتی می تواند بسیاری از مشکلات پریود را کاهش دهد. یکی از این ویژگی ها جذب زیاد و دیگری ضخامت نوار بهداشتی است. هرچه نوار بهداشتی ضخامت کمتری داشته باشد، راحتی بیشتری خواهدداشت. در عوض ضخامت کم ممکن است باعث درز کردن رطوبت به لباس شود.نوار ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل نوار پهن ویژه روز

0 ریال

نوار بهداشتی نوار پهن برای ابتدای آغاز پریود بسیار مناسب است. استفاده از این نوع پد کمک می کند تا شما در با اطمینان بیشتری به فعالیت های خود ادامه دهید و نگران کثیف شدن لباس خود نباشید. علاوه بر این، نوار بهداشتی با نوار پهن برای بانوانی که فعالیت های زیادتری دارند مناسب است. در صورتی که از نوار بهداشتی پهن استفاده کنید، احتمال جمع شدن نوار بهداشتی..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)