کاندوم خاردار

-25%
نمایش سریع
-34%
نمایش سریع

کاندوم کاپوت مدل خاردار و شیاردار Orgasm Fire X3 بسته 12 عددی

198,000 ریال 299,000 ریال

پیچیدگی ارگاسم بانوان باعث شده تا بسیاری از محصولات بهداشت جنسی به منظور بهبود ارگاسم در بانوان طراحی و تولید شوند. برای این منظور از موارد مختلفی استفاده می شود تا ارگاسم در بانوان سریعتر و با عمق بیشتری صورت پذیرد. به ویژه برخی از بانوان دیرتر به ارگاسم می رسند و یا دچار سرد مزاجی هستند که شریک جنسی این بانوان باید با توجه بیشتری برای رسیدن به ار..

عدم موجودی در انبار
-17%
نمایش سریع

کاندوم گودلایف مدل vibrating joy ویبره دار 3عدد کاندوم خاردار

347,000 ریال 420,000 ریال

یک رابطه عاشقانه جنسی، نیاز به شور و هیجان و تنوع هر چه بیشتر دارد! کاندوم ویبره دار گودلایف دارای 3 کاندوم خاردارشفاف و 1 حلقه ویبراتور است که خارها و شیارهای تحریک کننده از بهترین گزینه ها برای ایجاد شور و هیجان بیشتر در حین رابطه زناشویی هستند و مناسب برای بانوانی است که سرد مزاج هستند و تجربه ی یک رابطه متفاوت را می توانند داشته باشند . رابطه ر..

-13%
نمایش سریع

کاندوم گودلایف مدل انار خاردار tight And dotted بسته 12 عددی

218,000 ریال 250,000 ریال

اصلا قابل قبول نیست! اینکه شما بعد از زایمان یا بعد از اینکه به هر دلیل دیگری واژن شل تر و گشادتری داشتید، از رابطه جنسی اجتناب کنید. رابطه جنسی حتی برای افرادی که دارای مشکل گشادی واژن می شوند امکان پذیر است. عصاره انار یکی از قدیمی ترین راهکارها برای برطرف کردن این مشکل بوده که حالا در کاندوم های تنگ کننده همین وظیفه را عملیاتی می کند.کاندوم گودل..

-16%
نمایش سریع

کاندوم گودلایف مدل خار نقطه ای dotted بسته 12 عددی

210,000 ریال 250,000 ریال

درست است که وظیفه اولیه هر کاندومی حفظ ایمنی رابطه و ایجاد فضای بهداشتی برای برقراری رابطه جنسی است؛ اما تحریک کردن نیز از جمله وظایفی است که در کاندوم های غیر کلاسیک مورد توجه قرار می گیرد. کاندوم ها با استفاده از خارها و شیارهای مختلف سعی می کنند تا جای ممکن نقاط حساس بانوان را تحریک کنند تا ارگاسم آن ها را در رابطه زناشویی محتمل تر گردانند. به ه..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)