نوار بهداشتی

عدم موجودی در انبار
-4%
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل حساس ویژه شب

53,000 ریال 55,000 ریال

راحتی در دوران عادت ماهیانه برای همه بانوان مهم است. به ویژه در زمان شب که ممکن است دردهای پریود به سراغشان بیاید، تریجح می دهند در ناحیه تناسلی احساس بهتری داشته باشند. برخی از بانوان که پوست حساسی دارند نسبت به نوار بهداشتی حساسیت پیدا کرده و مشکلات زیادی برایشان به وجود می آید. این دسته از بانوان بهتر است از نوار بهداشتی استفاده کنند که به ویژه ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل خیلی نازک و پهن ویژه روز

0 ریال

در دوران عادت ماهیانه استفاده از نوار بهداشتی نازک حس بهتری برای بانوان ایجاد می کند. به ویژه در روزهای پایانی پریود، استفاده از نوار بهداشتی نازک، از ایجاد جوش یا عرق سوز شدن بانوان جلوگیری می کند. البته بهتر است از پدی استفاده شود که جذب مناسبی را نیز به همراه داشته باشد. علاوه بر این یکی از ویژگی های خاصی که بسیاری از بانوان در هنگام خرید نوار ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل خیلی نازک ویژه شب

0 ریال

نوار بهداشتی یکی از نیازهای بانوان در دوره تنش زای عادت ماهیانه است. این دوره از سخت ترین دورانی است که هر ماه در زندگی خود تجربه می کنند. برای بهتر سپری شدن این دوران، استفاده از نوار بهداشتی مناسب، یکی از مهمترین نکاتی است که باید رعایت شود. اگر نوار بهداشتی باب طبع بانوی پریود شده نباشد، باعث بهم ریختگی بیشتر وی خواهد شد.نوار بهداشتی بالدار تافت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل ماکسی ویژه شب

0 ریال

تافته به عنوان یکی از معرف ترین برندهای تولید کننده نوار بهداشتی، سعی کرده تنوع فوق العاده زیادی به محصولات خود بدهد. علاوه بر این با توجه به تفاوت استفاده از نوار بهداشتی در روز و شب، محصولات نوار بهداشتی را در دو دسته روز و شب قرار داده است. نوار بهداشتی های ویژه شب تافته عموما دنباله بلندتری دارند تا در حین خواب احتمال کنار رفتن پد بالدار از محل..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل متوسط بزرگ

0 ریال

خرید نوار بهداشتی متوسط عموما با دردسر همراه است. علت نیز نبود این نوع نوار بهداشتی در تمامی فروشگاه ها است. البته خرید اینترنتی نوار بهداشتی متوسط می تواند در وقت شما برای خرید این محصول کم یاب، صرفه جویی نماید. برند تافته یکی از برترین تولید کنندگان نوار بهداشتی است که در سبد محصولات خود، یک نوار بهداشتی مدل متوسط بزرگ جای داده است.نوار بهداشتی ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل مشبک ویژه روز با جذب خیلی زیاد

0 ریال

استفاده از نوار بهداشتی متاسب یکی از مهمترین پارامترها در دوران عادت ماهیانه بانوان است. توجه به انتخاب نوع نوار بهداشتی می تواند از مشکلات این دوره ماهانه بکاهد و به بهتر سپری شدن این دوران سخت کمک کند. برند تافته یکی از برندهای معتبر تولید کننده نوار بهداشتی است که سعی کرده با تنوع بخشیدن به محصولاتش، کار شما را برای انتخاب نوار بهداشتی آسان کند...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته مدل نازک ویژه روز

0 ریال

نوار بهداشتی نازک اصولا طرفداران بیشتری دارد. هرچند در آغاز دوران پریود استفاده از نوار بهداشتی با ضخامت کم، نمی تواند آنقدرها درست باشد؛ اما راحتی بیشتر، عرق سوز نشدن و جوش نزدن به کناره های ران، از ویژگی هایی است که بیشتر پدهای بالدار نازک به خود اختصاص داده اند. پیشنهاد می کنیم اگر خونریزی زیادی در ابتدای عادت ماهیانه خود دارید، از نوار بهداشتی ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته ویژه شب با قدرت جذب بالا

0 ریال

از مهمترین نکاتی که باید در انتخاب نوار بهداشتی مورد توجه قرار گیرد، میزان جذب نوار بهداشتی است. اگر خونریزی شما شدید است و یا می خواهید برای مدت طولانی از یک نوار بهداشتی استفاده کنید، باید نورا بهداشتی انتخابی شما جذب بسیار بالایی داشته باشد. علاوه بر این برای استفاده از نوار بهداشتی در شب بهتر است از پدهای ویژه این زمان استفاده شود.نوار بهداشتی ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار تافته کتانی مدل یلدا ویژه شب

50,000 ریال

بهتر است در شب از نوار بهداشتی مخصوص خود استفاده کنید! با توجه به شرایط خاص شب از طولانی بودن مدت زمان استفاده از نوار بهداشتی تا غلت خوردن های بدون اراده در رختخواب، نواربهداشتی ویژه شب به شما احساس امنیت و آسایش بیشتری می دهد. به همین منظور توصیه می کنیم نوار بهداشتی روز و شب خود را از یکدیگر جدا کنید. یکی از محصولات خاص و ویژه برای استفاده در شب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل Super Soft

0 ریال

نرم بودن نوار بهداشتی می تواند برای هر بانویی مهم باشد. محصول پیش رو یکی از نرم ترین نوار بهداشتی هایی است که برند لیدی کر روانه بازار کرده است. این نوار بهداشتی ویژه بانوانی است که دوست دارند در دوران عادت ماهیانه خود احساس راحت تری داشته باشند. احساس راحت تر با استفاده از یک پد بالدار بهداشتی سوپر نرم که لطافت مناسبی داشته باشد.نوار بهداشتی بالدا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل اقتصادی با جذب زیاد

24,500 ریال

اگر قصد دارید یک نوار بهداشتی به صرفه و البته با کیفیت خریداری کنید، گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید. لیدی کر با توجه به دغدغه برخی خانواده ها مبنی بر استفاده طولانی تر از نوار بهداشتی و همچنین به صرفه تر بودن آن، نوعی پد با عنوان نوار بهداشتی اقتصادی تولید کرده است. این نوار بهداشتی در کنار به صرفه بودن، کیفیت مناسبی نیز دارد.نوار بهداشتی بالدار ل..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل بزرگ و نازک

0 ریال

انتخاب نوار بهداشتی خوب در دوران عادت ماهیانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بودن برخی ویژگی ها در نوار بهداشتی می تواند بسیاری از مشکلات پریود را کاهش دهد. یکی از این ویژگی ها جذب زیاد و دیگری ضخامت نوار بهداشتی است. هرچه نوار بهداشتی ضخامت کمتری داشته باشد، راحتی بیشتری خواهدداشت. در عوض ضخامت کم ممکن است باعث درز کردن رطوبت به لباس شود.نوار ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار لیدی کر مدل نوار پهن ویژه روز

0 ریال

نوار بهداشتی نوار پهن برای ابتدای آغاز پریود بسیار مناسب است. استفاده از این نوع پد کمک می کند تا شما در با اطمینان بیشتری به فعالیت های خود ادامه دهید و نگران کثیف شدن لباس خود نباشید. علاوه بر این، نوار بهداشتی با نوار پهن برای بانوانی که فعالیت های زیادتری دارند مناسب است. در صورتی که از نوار بهداشتی پهن استفاده کنید، احتمال جمع شدن نوار بهداشتی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و مشبک با جذب زیاد سایز بزرگ

0 ریال

استفاده از یک نوار بهداشتی مرغوب در طول دوران عادت ماهیانه، آسیب های این دوران را به حداقل می رساند. نوار بهداشتی خوب و راحت می تواند از بروز مشکلات جدید مثل عرق سوزی، جوش زدن و.. جلوگیری کرده و بر بار مشکلات دیگر نیافزاید. شرکت مای لیدی یکی از بهترین تولید کنندگان نوار بهداشتی است که سابقه ای درخشان در حفظ رضایت بانوان دارد.نوار بهداشتی بالدار ضخی..

عدم موجودی در انبار
-4%
نمایش سریع

نوار بهداشتی بالدار مای لیدی مدل ضخیم و مشبک سایز بزرگ

57,500 ریال 60,000 ریال

برند مای لیدی یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده نوار بهداشتی در بین بانوان است. محصولات این برند با توجه به آناتومی بدن بانوان تهیه شده تا مشکلاتی مثل عرق سوز شدن در دوران عادت ماهیانه ایجاد نشود. در این دوران که حساسیت بانوان به اوج خود می رسد، استفاده از نوار بهداشتی مرغوب می تواند از بار تنش های عصبی بانو بکاهد تا این زمان سپری شود.نوار بهدا..

نمایش 1 تا 15 از 29 (2 صفحه)