سوالات متداول

با  تشکر از بازدید شما از فروشگاه اینترنتی 3Lands

در این صفحه پاسخ سوالاتی که برای اکثر بازدید کنندگان پیش می آید داده شده است :

 

 

2:  برای خرید از فروشگاه باید هزینه کالا در هنگام ثبت سفارش پرداخت شود ؟

خیر، با اینکه امکان پرداخت وجه در هنگام ثبت سفارش وجود دارد ولی مدیریت 3Lands این امکان را به خریدار داده  است تا هزینه کالای سفارش داده شده را هنگام  تحویل درب منزل یا محل کار و با استفاده از دستگاه کارت خوان پرداخت نماید .

 

3.  آیا  3Lands  اندام  جنسی  مصنوعی  نیز  برای  فروش  دارد ؟

خیر ،  از  آنجایی  که  هدف  3Lands  کمک  به  استحکام  روابط  زناشویی  از  طریق  افزایش  بهره¬ وری  جنسی  زوج¬ها  است  به  عنوان  یک  وب سایت  مجاز  و  دارای  مجوز  فقط محصولات  مجاز  و  قانونی  را  به  فروش  می رساند  و  به  هیچ  عنوان  محصولات  خلاف  قانون  و  خلاف  شرع  در  3Lands  جایگاهی  ندارند .

 

4.  بسته  بندی  محصولات  شما  چگونه  است ؟  

3Lands  محصولات  خود  را  در  پاکت  های  مخصوص  به  صورت  محرمانه  ارسال  می نماید .  به  هیچ  عنوان  محتوای  بسته  قابل  رویت  نمی باشد .  لازم  به  ذکر  است  که  هیچگونه  نام  و  نشانی  از  محصول  و  فروشگاه  اینترنتی  3Lands  بر  روی  بسته  شما  درج  نمی شود  و  خدمتتان  ارسال  می¬گردد  به  طوری  که  اطرافیان  شما  از  محتویات آن  با  خبر  نشوند .

 

5.  آیا  این  امکان  وجود  دارد  که  در ساعت  خاصی  بسته  تحویل  داده  شود ؟

بله ، بسته های  ارسالی  از  طرف  3Lands  از  طریق  نمایندگان  این  فروشگاه ، در مدت  زمان  کوتاه  ( کمتر  از 2  ساعت  در  اصفهان )  به  خریدار  تحویل  داده  می شود . لازم  به ذکر  است  که  ارسال  محصولات  در  اصفهان  رایگان  و  بدون  هزینه  پست  می¬باشد . 

 

6.  آیا  کاندوم  سایزهای  مختلفی  دارد  ؟

بله ، شما  قبل  از  سفارش کاندوم  باید  سایز آلت  تناسلی  خود  را  بدانید .  به  همین  منظور  مقاله¬ای  با  عنوان  ( تعیین  اندازه  آلت  تناسلی )  را  برای  شما  عزیزان  روی سایت  قرار داده¬ایم  تا  بهتر  متوجه  شوید .  البته  کاندوم ها  در  حالت  عادی  سایز  استاندارد  هستند  و  همه  افراد  می توانند  استفاده  کنند  مگر  در  حالتی  که  آلت  فرد بزرگتر  از  حد  استاندارد  باشد  و  قطر  آن  بیش  از  7  سانتیمتر  باشد  که  برای  این  دسته  افراد  کاندوم  سایز  بزرگ  در  نظر  گرفته  شده  است .  از  نظر  طول  نیز  همین شکل  است  و  کاندوم  های  استاندارد  با  طول  17  سانتیمتر  ساخته  می شوند  و  البته  نیازی  نیست  کاندوم  تا  انتهای  آلت  را  بپوشاند .  برای  اینکه  بدانید  آلت  تناسلی شما  شامل  سایز  استاندارد  می شود  یا  نه   بهتر  از  مقاله  ذکر  شده  را  مطالعه  فرمایید .

 

7.  میزان  تاخیر  کاندوم  و  اسپری  تاخیری  چند دقیقه  است ؟

پاسخ  این  سوال  به  شرایط  رابطه  و  شرایط  جسمی  فرد  بستگی  دارد ولی  به  صورت  میانگین  کاندوم های  تاخیری  مدت  زمان  رابطه  را  5/1  برابر  می کنند  و  اسپری های تاخیری  بین  3  الی  4  برابر  زمان  را  افزایش  می دهند  که  البته  به  میزان  اسپری  کردن  نیز  بستگی  دارد .

8- ضریب اطمینان کاندوم بالاتر است یا قرص¬های ضد بارداری؟ 

باید این نکته را بدانید که از میان مواردی که می توانند مانع از بارداری شوند، کاندوم از نظر ضریب اطمینان در صدر جدول قرار دارد. علاوه بر این، کاندوم در مقایسه با دیگر موارد جلوگیری از بارداری علاوه بر این کارایی، از انتقال بیماری و عفونت در حین آمیزش جنسی جلوگیری می کند که همین امر به تنهایی دلیل بسیار خوبی برای استفاده نمودن از کاندوم است.

9- آیا کاندوم جلوی حس جنسی ما را می¬گیرد؟

امروزه به لطف تکنولوژی کاندوم هایی بسیار نازکی وجود دارند که شما گاهی شک می کنید کاندوم درآمده است یا در جای خود قرار دارد؟!

این کاندوم های نازک مقاومت بالایی نیز دارند و شما نباید نگران پاره شدن آن باشید، البته در صورتی که از برند با کیفیت کاندوم استفاده می کنید.

خیلی از آقایان و برخی از خانم ها دچار مشکل زود انزالی می باشند، کاندوم به خودی خود به حل این مشکل در کوتاه مدت و بلند مدت به صورت همیشگی کمک می کند و برعکس باعث می شود شما رابطه طولانی تری را تجربه کنید و لذت بیشتری ببرید.

در رابطه با کم شدن لذت جنسی خانم ها هم باید بدانید که بیش از ۷۰ درصد کاندوم ها برای بالابردن لذت جنسی خانم ها طراحی شده اند و در بازار به عنوان کاندوم تحریک کننده بانوان شناخته می شوند.

10- آیا با توجه به خشکی واژن، کاندوم به زن حس درد را القا می¬کند؟

راه حل این مشکل استفاده از کاندوم های روان کننده است. این کاندوم ها علاوه بر روان کنندگی واژن رایحه دلپذیری نیز دارند، از انواع مختلف این محصول، کاندوم روان کننده تأخیری، کاندوم روان کننده ساده، کاندوم روان کننده خاردار و… در فروشگاه اینترنتی 3Lands موجود می باشند.

11- آیا کاندوم به دلیل اینکه یک شی خارجی است، باعث بروز بیماری و حساسیت در واژن می¬شود؟ 

خیر، در صورت استفاده از برند با کیفیت کاندوم شاهد هیچ گونه حساسیتی نخواهید بود چرا که کاندوم ها در محیط بسیار استریل تولید می شوند، و حتی برای آن دسته از خانم هایی که گرفتار بیماری قارچی هستند کاندوم ضد قارچ و کاندوم آنتی باکتری موجود می باشد.

اما اگر بدون شناخت کافی از کاندوم های بی کیفیت استفاده کنید احتمال آسیب به واژن وجود دارد. فروشگاه اینترنتی 3Lands توانسته است با فروش کاندوم و محصولات زناشویی با کیفیت و معتبر طی چند سال پی در پی رضایت مصرف کنندگان عزیز را جلب نماید.

12- چرا کاندوم¬ها پاره می¬شوند؟

1. ممکن است تاریخ مصرف آن به پایان رسیده باشد:

حتی کاندوم ها نیز تاریخ انقضاء دارند و در صورت استفاده بعد از تاریخ مصرف به دلیل خشک شدن لاتکس آن احتمال پارگی در آن بسیار بالا خواهد بود. فروشگاه 3Lands کاندوم های دارای تاریخ انقضای بیش از 2 سال را به شما عزیزان ارائه می دهد.

2. سایز آن برای شما کوچک است:

کاندوم ها نیز دارای سایز بندی های متناسب با طول و قطر مختلف آلت هستند و اگر این ابعاد متناسب با آلت شما نباشد بیش از حد تحمل به آن فشار آمده و پاره خواهند شد. برای اطلاع از سایز آلت تناسلی خود مقاله ای مرتبط با این موضوع روی وب سایت برای شما عزیزان گذاشته شده است.

3. خارج کردن نادرست کاندوم از بسته:

هیچگاه برای باز کردن کاندوم از قیچی، چاقو و یا دیگر اشیاء تیز استفاده نکنید، تنها کافیست گوشه آن  را با دست گرفته و به دو سمت بکشید.

4. محل نگهداری کاندوم مناسب نباشد.

5. استفاده نکردن از روان کننده.

6. استفاده کردن از روان کننده های روغنی.

7. استفاده همزمان از چند کاندوم.


13- آیا استفاده طولانی از کاندوم نازایی می¬آورد؟

بسیاری از خانم ها نگران این موضوع هستند که پیشگیری کردن از بارداری با استفاده از کاندوم باعث نازایی آن ها و یا ایجاد مشکل در بچه دار شدنشان شود. اما باید بدانید که پیشگیری از بارداری با استفاده از کاندوم به هیچ عنوان باعث ناباروری نمی شود چون کاندوم یک وسیله مکانیکی است و هیچ اثر هورمونی بدی برای مرد و زن ندارد. اینکه استفاده از کاندوم باعث نازایی می شود یک تصور غلط است، و برای خانم هایی که هنوز بچه دار نشده اند و می خواهند برای مدتی نسبتا طولانی از بارداری پیشگیری کنند، استفاده از کاندوم  بهترین روش است.