درباره  3Lands:

3Lands  اولین فروشگاه تخصصی فروش محصولات بهداشتی و زناشویی شامل انواع کاندوم، اسپری تاخیری، ژل¬های آمیزشی و محصولات کودک در اصفهان می باشد، که تا کنون با ارائه محصولات باکیفیت و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان ،موفق شده است بسترمناسبی را جهت خرید اینترنتی سریع،آسان و مطمئن برای شما عزیزان مهیا  سازد.

راه اندازی 3lands حاصل یک دهه تجربه مفید ما در حوزه بهداشت و سلامت می باشد، که در سال 97 باتوجه به احساس نیاز جامعه منجر به راه اندازی و بهره برداری این  فروشگاه  اینترنتی  شده  است ،  و  تا  به  امروز  با  بیش  از  هزاران  فروش  موفق  توانسته  است  جایگاه  مناسبی  را  در  بین  شما  عزیزان  پیدا  کند  و  بخش بزرگی  از  بازار  فروش محصولات زناشویی و بهداشتی را به لطف اعتماد و محبت شما بزرگواران به خود اختصاص دهد.

امیدواریم که شما عزیزان و بزرگواران با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در توسعه هر چه بیشتر 3lands و ارائه خدمات بیشتر و باکیفیت تر به شما سروران گرامی یاری  دهید .

 

پخش عمده محصولات زناشویی و بهداشتی 

فروشگاه اینترنتی 3Lands مفتخر است که یکی از بزرگترین مراکز پخش محصولات زناشویی  و بهداشتی در اصفهان بوده و محصولات 4 برندمعتبر و پر فروش را درسراسر  ایران و با قیمتی ویژه و رقابتی عرضه می نماید.

برند هایی که می توانید محصولات آنها را به صورت عمده از فروشگاه اینترنتی 3Lands خریداری نمایید ، عبارت انداز   Good Life -  Xdream  – Kapoot – Nach Kodex :

برای آشنایی بیشتر و دسترسی  سریع و بهتر شما عزیزان به محصولات فروشگاه، لیست  محصولات ، قیمت  و همچنین ویژگی هر محصول را روی وب سایت قراردادیم

Email :info@3lands.ir 

 

3Lands حامی خانواده ایرانی و روابط پایدار زناشویی ، نامی مطمئن در پخش محصولات بهداشتی و زناشویی

تمامی فعالیت های 3lands زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد