ژل ایموشن گرم کننده ویژه بانوان مدل Hot Night با حجم 75 میلی لیتر

285,000 ریال
مالیات 285,000 ریال
  • تولید کنندگان ایموشن
  • کد محصول: Emotion Hot Night Orange Gel
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

سردمزاجی از بزرگترین موانع برای بهره مندی زوجین به ویژه زن از رابطه لذت بخش زناشویی است. بانوان سرد مزاج علاقه خاصی به برقراری ارتباط ندارند و در صورت برقراری ارتباط، لذت کافی را از رابطه جنسی نمی برند. استفاده از ژل تحریک کننده و یا ژل گرم کننده ...

سردمزاجی از بزرگترین موانع برای بهره مندی زوجین به ویژه زن از رابطه لذت بخش زناشویی است. بانوان سرد مزاج علاقه خاصی به برقراری ارتباط ندارند و در صورت برقراری ارتباط، لذت کافی را از رابطه جنسی نمی برند. استفاده از ژل تحریک کننده و یا ژل گرم کننده از راهکارهای برطرف کردن چنین مشکلی است.

ژل ایموشن گرم کننده مدل Hot Night یکی از محصولات مناسب برای کاهش دادن معضلات ناشی از سرد مزاجی است. این ژل می تواند جریان خون را در بانوان افزایش داده و در نتیجه باعث تحریک شدن آن ها شود. علاوه بر این، افزایش جریان خون به کمک ژل نارنجی ایموشن باعث کاهش زمان ارگاسم می شود و لذت جنسی را در دسترس تر قرار می دهد.

در واقع می توان گفت که ژل هات نایت ایموشن، هم برای تحریک کردن بانوانی که علاقه ای برای برقراری رابطه جنسی ندارند مفید است و هم برای بانوانی که دیر به اوج لذت جنسی می رسند. استفاده از این ژل اگر به درستی انجام شود بسیاری از مشکلات زناشویی را برطرف می کند.

روش مصرف

برای استفاده از ژل Hot Night ایموشن کافی است مقداری از آن را 30 دقیقه قبل از اقدام برای رابطه زناشویی روی واژن و داخل ناحیه مخاطی بمالید و ماساژ دهید. تنها چند دقیقه کافی است تا شبی داغ را تجربه کنید!


ژل آمیزشی
خاصیت آنتی باکتریال ندارد
خاصیت بزرگ کنندگی ندارد
خاصیت تنگ کنندگی واژن ندارد
خاصیت حجم دهندگی ندارد
خاصیت گرم کنندگی دارد
دیگر ویژگی ها مناسب برای بانوان سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم
رایحه رایحه مطبوع و خوشبوکننده
مناسب برای بانوان
مواد تاخیری ندارد
نوع ژل آمیزشی گرم کننده
کشور تولیدکننده ایران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب